Blaf Blaf komentáře u knih

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Na můj vkus dlouhé. Spousta věcí by se dala vypustit a nic by se nestalo. Také konec pro mě celkem zklamání - na to jak je "rozpitván" děj je konec celkem odbytý.

10.10.2017 3 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Z první čtvrtiny knihy jsem nabyl dojem, že autorka je docela slušná "drbna" a ráda zaučuje mladé zajíčky v sexu. Claire chodí po Vysočině a všude vyzvídá různé drby. A Skotové, i když jí považují za špiona, tak jí ochotně vykládají vše možné. Kniha měla skončit odchodem Claire zpátky do současnosti. Druhá část byl pro mne utrpení. Ale dočteno, i když s velkým vypětím.

06.06.2016 1 z 5

Kontakt Kontakt Carl Sagan

Za sebe mohu konstatovat zajimavé ale zdlouhavé. Je zde spousta vaty, které nemají s příběhem moc společného. Kdyby některé kapitoly nebyly asi by se to knize taky neublížilo. Ale jinak hezky napsáno a promyšleno do detailů.

26.11.2015 3 z 5

Angelika - Královské slavnosti (3. díl) Angelika - Královské slavnosti (3. díl) Anne Golon (p)

Tak tento díl mě trochu zklamal. Je tam rozpitváno něco co se mohlo vejít do pár kapitol a nemá moc s příběhem společné. Je to krásně popsáno, ale zbytečně dlouhé.

12.08.2015 2 z 5

Hannibal - Zrození Hannibal - Zrození Thomas Harris

Pro mě velké zklamání (to byl také film). Připadalo mi, že autor chtěl ještě něco vydělat, tak splácal tenhle výtvor.

06.05.2015 2 z 5

Pekelná třída Pekelná třída Vojtěch Steklač

S trochou nostalgie jsem se vrátil do svého mládí a znovu si přečetl tuto knihu. I po té to pro mě byla zábava. Celkem mě překvapilo, že místy je v knize i napětí.

06.05.2015 4 z 5

Praktický efekt Praktický efekt David Brin

Zajimavý námět hlavního tajemství v novém světě. Stojí za úvahu.

25.06.2014 4 z 5

Náboje nikdy nedojdou Náboje nikdy nedojdou Michail Achmanov (p)

Taková tuctovka. Nenadchne ani nezklame.

25.06.2014 3 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Výborná kniha. King snad nikdy nezklame.

25.06.2014 5 z 5

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Po shlédnutí filmu, který jsem moc nepochopil, jsem se pustil do knihy. Něco málo z děje jsem pochopil, ale celková koncepce fěje mi nějak unikla. Moc jsem se nebavil.

25.06.2014 2 z 5

Jumper Jumper Steven Gould

Zajimavý nápad, ale řekl bych dost nedotažené v detailech. Děj byl zajimavý a kniha nenudila.

25.06.2014 3 z 5

Ledová kletba Ledová kletba Lincoln Child

Taková tuctovka. Nenadchne ani nezklame.

25.06.2014 2 z 5

Terminátor Terminátor Randall Frakes

Pro mě to byl lepší zážitek než-li u filmu. Kniha teda přdčila film - hlavně do napínavosti děje.

25.06.2014 5 z 5