bersek bersek komentáře u knih

Ninjutsu - Umění špionáže 1. díl Ninjutsu - Umění špionáže 1. díl Jaroslav Polák

Jako kluk jsem to před sto lety žral. Teď už mi to jen přijde jako sbírka fantasy literatury.

15.05.2023 5 z 5

Ohlasy písní těžkých Ohlasy písní těžkých Petr Korál

Jako teenager co prave objevil rock jsem tuto knihu zboznoval !!! Nyni po XX letech ji mam rad jako skvele rockove zrcadlo doby. Skvela prace stale je z ni citit poctivy underground.

06.04.2023 5 z 5

1984: grafický román 1984: grafický román George Orwell (p)

Tak to je paráda! Naprosto skvělý art.

06.01.2023 5 z 5

12.02.2021 5 z 5

Pecka.

09.02.2021 5 z 5

Partneři a rozchody Partneři a rozchody Jeroným Klimeš

Kniha mi pomohla kdyz mi opravdu nebylo dobre.

18.05.2018 5 z 5

Dospělé děti alkoholiků Dospělé děti alkoholiků Janet Geringer Woititz

Uzasna kniha doporucuji. Prectena za dva dny.

23.03.2018 5 z 5

Taková normální oběť Taková normální oběť Pavel Špatenka

wow ! Uzasna kniha.

13.02.2018 5 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Jednoduchá, přehledná a užitečná knižka.

13.04.2014 5 z 5

Cesta k titulu MMA World Champion Cesta k titulu MMA World Champion Attila Végh

Malá a super kniha. Attila zde piše že vše je možné. Dokonce i z malého města dobit svět.

02.04.2014 5 z 5

Stepní vlk Stepní vlk Hermann Hesse

Perfektni nadčasová kniha. Ale musim se přiznat, dal jsem si během čteni pauzu. Asi v prvni třetině jsem se začal prokousávat ani nevim proč. Ale pak to dostalo uplně jiný nádech. Kniha je nadčasová a myslim že by bylo zajimavé psát knihy tohoto tipu každých deset let.

26.12.2013 5 z 5

Pán much Pán much William Golding

Ono s tm zlem to neni tak jednoduché. Každý má dobrý důvod proč dělá co dělá. A dobrý člověk může dělat špatné věci. Zlo je skutek ne rozhodnuti. Ve finále jsme společenská zviřata a v každé smečce je někdo výš a někdo niž.

16.11.2013 5 z 5

Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž Teddy Atlas

Perfektni kniha. O tom jaké to je trénovat šampiony, jaké to s sebou přinaši problémy a starosti a taky o tom co vám může box dát do života.

07.10.2013 5 z 5

Sedm let v Tibetu Sedm let v Tibetu Heinrich Harrer

Dobře napsaná kniha. Jak už to tak bývá zfilmovat se dá pouze část knihy, proto by si ji měl přečist každý koho láká dovědět se o Tibetu něco vic. O tom jak utikaly před "tibetskými cikány", zvláštni zvyky tibetanů nebo o tom co vše může být v Dalajlamově paláci.

21.11.2012

Restaurant na konci vesmíru Restaurant na konci vesmíru Douglas Adams

Výborný inteligentni humor, ironie a satira. Super odpočinková četba.

19.11.2012 5 z 5

Mnich z hory Kója Mnich z hory Kója Kjóka Izumi

Výborné. Trošku mysteriozni, exotické a lehounce erotické. I "strašidelný" přiběh může mit hlubokou myšlenku.

18.11.2012 5 z 5

Ransom Ransom Jay McInerney

Krásně a skoro pravdivě vyličené tradični karate, a ten konec ovšem ....

16.11.2012 5 z 5

Basil - Valašský vojvoda Basil - Valašský vojvoda Miroslav Žamboch

dobře napsáno, ale myslim si že pan Žamboch má větši skvosty ..

01.10.2012 3 z 5

Ze začátku kniha popisuje dobu, poté cestovani po Syrii, Babylone, Krete a Chati. Mezi tim dobrodruzstvi, lásky, bolesti a utrpeni. A pak to přijde proud myšlenek, nazorů a idealů. nutno vydržet až do druhé půlky. Kdy se z dobrodružného románu stane román popisujici dobro a zlo. Různé pohledy na spravedlnost a všeobjimajici touha po moci a nesmrtelnosti. Je to román o tom že ti chytřejši jsou nejhloupějši, a idealiste musi trpět ...

11.08.2012 5 z 5