baruska91 baruska91 komentáře u knih

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Neuvěřitelně silná kniha, od které jsem se absolutně nebyla schopna odtrhnout. Jodi Picoult je výjimečná spisovatelka.

26.11.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Napínavá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem (jako zatím všechny knihy o Kim Stoneové). Z tématu knihy opravdu mrazí...

30.10.2019 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Opět perfektní kniha od Angely Marsons

27.07.2020 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Opět velmi povedená kniha od Liane Moriarty. Je až neuvěřitelné, jak malá chvilka nepozornosti může ovlivnit naše životy.

11.10.2019 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Velmi čtivá kniha, jen mě lehce zklamala druhá polovina knihy, která mi přišla dost zkrácená a rychle odbytá.. nicméně skvělé oddechové čtení na léto.

09.08.2020 4 z 5

Oběd v Paříži Oběd v Paříži Elizabeth Bard

Příjemná oddechovka :)

27.07.2020 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

První kniha, kterou jsem od Liam Moriarty četla, byly Sedmilhářky a hned touto knihou mě uchvátila. Zatím mám přečtená Tři přání a Na co Alice zapomněla a s velkou chutí se pustím do dalších. Styl psaní a příběhy hlavních hrdinů mě jednoduše dostávají.

12.07.2019 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Styl psaní Jodi Picoult mám jednoduše strašně ráda a ani tato kniha mě nezklamala a bavila mě od začátku do konce.

10.02.2020 5 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Měla jsem chuť na příjemnou oddechovku - a přesně to kniha Zbožňuju Londýn splnila. Myslím, že se časem "vrátím" i k dalším dílům Zbožňuju...

16.11.2019 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Poslední výročí byla 4.knihou, kterou jsem od Liane Moriarty četla. Opět velmi zajímavá zápletka, ale oproti ostatním mi přišla slabší.

27.09.2019 4 z 5