Barticek Barticek komentáře u knih

Fenomén Dáda Fenomén Dáda Petr Macek

Knížka je až na závěrečný rozhovor s Dádou pouze slepenec chronologicky seřazených článků z různých novin a časopisů.

05.04.2020 2 z 5

Trojdílné plavky Trojdílné plavky Martina Formanová

Souhlasím s komentáři níže. Opravdu nic moc. Možná to dělá i srovnání s detektivkou B. Miniera, kterou jsem četla těsně před touto knížkou, to byla opravdu "jiná liga".

30.03.2020 2 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Skvělá detektivka! Měla spád od začátku až do konce a vůbec nevadilo, že měla tolik stran! Už se těším na další knížku od B. Miniera.

30.03.2020 5 z 5

V síti dezinformací V síti dezinformací Jiří Táborský

Měla by to být povinná četba. Aby všichni věděli, že internet i TV jsou hrozně fajn, ale mají svá velká "ALE..." a nejde věřit všemu, co jsme tam viděli nebo četli.

18.03.2020 4 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Nejslabší knížka ze série oddělení Q, dočetla jsem ji na sílu jen díky čtenářské výzvě.

11.03.2020 2 z 5

Domácí levandulová kuchařka Domácí levandulová kuchařka Petra Rubášová

Vizuelně moc krásná knížka a téma "levandule" je zde zpracováno komplexně včetně toho, jak tuto voňavou bylinku pěstovat.

03.03.2020 4 z 5

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Dobře napsané, skvěle se to četlo, mělo to spád. Jen konec mi přišel jako ušitý horkou jehlou....

27.02.2020 4 z 5

Jako cool v plotě Jako cool v plotě Karel Plíhal

Balzám pro duši. Určitě mi přečtení této knížky prodloužilo život minimálně o několik minut!

22.01.2020 5 z 5

Frida Kahlo doma Frida Kahlo doma Suzanne Barbezat

Ideální kniha pro ty, kteří mají rádi umění a životopisné knihy. Velké plus je hodně fotek.

15.01.2020 5 z 5

Poutní cesty: Slavná poutní místa západní Evropy Poutní cesty: Slavná poutní místa západní Evropy Derry Brabbs

Krásné fotografie. Jen mi chyběly podrobnější mapy a trasy poutních cest.

01.01.2020 4 z 5

Ivan Mládek obrazem i slovem Ivan Mládek obrazem i slovem Ivan Mládek

Doporučuji všem, co mají smysl pro humor!

25.12.2019 4 z 5

Ilustrovaný atlas neuveriteľných faktov o zvieratách Ilustrovaný atlas neuveriteľných faktov o zvieratách Maja Säfström

Knížka je primárně určená dětem, ale i dospělí se dozví spoustu zajímavých věcí. A navíc je knížka po výtvarné stránce prostě nádherná!

10.11.2019 5 z 5

Labyrint pohybu Labyrint pohybu Pavel Kolář

Tohle by měla být povinná četba nejen pro všechny lékaře...

02.11.2019 5 z 5

Ascher: Šílený hedvábník Ascher: Šílený hedvábník Konstantina Hlaváčková

Po vizuální stránce překrásná knížka. Obsahově velmi zajímavá kniha o úžasném, talentovaném, pracovitém a kreativním páru Zikovi a Lídě Ascherových, kteří se svou prací proslavili v celém světě, ale v České republice (Československu), odkud pocházeli, jsme o nich neslyšeli.

10.09.2019 5 z 5

Blběnka Blběnka Světlana Vasilenko

Bezkonkurenčně nejblbější knížka, kterou jsem četla. Název měl varovat...

05.05.2019 odpad!

Chovejte se jako kočka Chovejte se jako kočka Stéphane Garnier

Kdo má doma kočku, ten už všechno dávno ví. :-) Přesto knížka stojí za přečtení a pobavení.

10.01.2019 4 z 5

Včera, dnes a zítra Včera, dnes a zítra Sophia Loren

Takhle má vypadat životopisná knížka!
Prostě a jednoduše - čtení za odměnu.

04.10.2018 5 z 5

Příběhy jsou příliš stručné, ale budiž - kniha je primárně určena dětem. Ilustrace a celkově vizuální stránka knížky, to je prostě a jednoduše NÁDHERA!!!!

14.09.2018 3 z 5

Můra noční, předvánoční Můra noční, předvánoční Tim Burton

Oč kratší, o to vtipnější! A úžasné ilustrace!

09.08.2018 4 z 5

Dominika mě bavila stejně jako princ Ládík - velké plus pro Dominiku jsou krásné okomentované fotografie na konci kapitol.

05.07.2018 5 z 5