barcc85 Online barcc85 komentáře u knih

První pyramida: 1. Džoserovo mládí První pyramida: 1. Džoserovo mládí Bernard Simonay

Pro milovníky Egyptských dějin vřele doporučuji. Poutavý příběh, četlo se samo :)

29.03.2013 4 z 5

První pyramida: 3. Horovo světlo První pyramida: 3. Horovo světlo Bernard Simonay

Uzdrav své tělo A-Z Uzdrav své tělo A-Z Louise L. Hay

Inspirativní přístup a pohled na řešení řady zdravotních problémů a potencionálních spouštěčů.
Doporočuji, pro zamyšlení či pro řízení se tímto postojem léčení :)

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Prvních 50 stránek jsem louskala s nezaujetím, poté se během několika mála stránek pro mě kniha stala výtečnou četbou, promyšleným příběhem, napínavým luštěním toho, co se vlastně s Hariet stalo.
Vřele doporučuji!!

26.03.2013 5 z 5

Držet se těchto 4 základních pravidel, věřím, že bude mezi lidmi více lásky a klidu :)

03.02.2013 4 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Moje malá forma bible :) - doporučuji byť jen k zamyšlení nad podstatou a přijímáním životních skutečností.

03.02.2013 5 z 5

Chlapec v pásikavom pyžame Chlapec v pásikavom pyžame John Boyne

Pohled na vnímání válečného života, z pohledu syna německého generála a židovského chlapce....fascinující příběh dětí (9tiletí kluci), jenž se seznámí na na území blízkém a přesto relativně vzdáleném. Místo je děleno plotem (koncentračního tábora), u kterého se chlapci setkávají a diskutují o běžných věcech dětství.....

Naučný, dojemný, čtivý příběh,odhalující kontrasty války z pohledy dětí.

Člověk bez osudu Člověk bez osudu Imre Kertész

Vřele doporučuji ....pohled na život 15letého chlapce v koncentračním táboře, poskytuje "naivní" pohled na vnímání veškerého příkoří, kterého bylo na lidech dopouštěno.
Čtivé, poučné, ze života...

02.01.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem přečetla , ale rozhodně nepovažuji za trhák. Doporučuji u knihy příliš nepřemýšlet.

02.01.2013 2 z 5

Velký král Přemysl Otakar I. Velký král Přemysl Otakar I. Vlastimil Vondruška

Výtečně psané, pohled na zvyklosti a osudy lidí tehdejší doby....poutavé, vřele doporučuji.