Bacík Bacík komentáře u knih

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Tato série kriminálek od Jussiho se prostě čte sama. Určitě hodnotím plným počtem bodů, tato zápletka je určitě šokující, stejně jako první díl, ale udržuji se pořád v tom, že je to jenom jako :-), určitě dočtu celou sérii!

12.04.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Napínavá detektivka, určitě patří k těm, co jsem četla jedním dechem a nemohla se dočkat, až budu moct číst dál. Teď se chystám na další díly a myslím, že tuto celou sérii dočtu jedním dechem.

01.04.2019 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Skvělá kniha, úžasná fantazie, kdo to má rád, doporučuji knihu.

01.04.2019 5 z 5

Turista Turista Olen Steinhauer

Líbilo se mi to. Úplně mě příběh nešokoval, ale dobře se mi kniha četla.

06.03.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Kepler mě rozhodně nezklamal, jeho detektivky mě baví a těším se na další. I když v ní byla použita postava z minulých kriminálek, tak mi příběh přišel originální a napínavý, těším se na další detektivku.

25.02.2019 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Jako vždycky přečteno od začátku do konce jedním dechem, i když mi přijde asi nejslabší z Keplerovek, tak jsem si pěkně početla. Už jsem u Lazara těším se na další knihy.

08.02.2019 5 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Jane Smith

Nenáročné a zábavné čtení. Těším se na další série románu od L.J. Smith.

21.01.2019 5 z 5

Spojení Spojení Lisa Jane Smith

Mě deníky baví, dávám 5, je to nenáročné a zajímavé čtení.

21.01.2019 5 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Upíří deníky se mi líbily jako kniha i jako seriál, narazila jsem na Stefanovy deníky a hned jsem si je musela začít číst. Moc se mi líbí, jenom moc nemusím romantiku, tak jsem dala o bod méně, ale těším se na další díl a doufám, že už nepůjde hlavně o tu romantiku :-)

18.12.2018 4 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Já mám prostě Dana Browna ráda, mě se to líbilo a hodnotím nejvyšším počtem bodů a těším se na další knížku.

18.12.2018 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Kniha se mi líbila, přečetla jsem jí jedním dechem, pro mě je Lars Kepler nejlepší ze severských autorů detektivek.

06.12.2018

Koruna démonů Koruna démonů James Rollins (p)

Kniha je zajímavá a napínavá, rozhodně doporučuji.

06.12.2018 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Kniha je určitě propracovaná do detailu, ale přišla mi lehce nudná, četla jsem lepší knihy.

13.11.2018 3 z 5

Vtipné a přečteno jedním dechem.

13.11.2018 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Jestli jsem si někdy nedokázala představit stalking v drsným slova smyslu, tak teď už ano. Úžasná detektivka, je čtivá, napínavá a je to kriminální příběh v pravým slova smyslu!

20.05.2016 5 z 5