Babarunka Babarunka komentáře u knih

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Každé dílo od této autorky mě vždy velmi mile překvapí. Mám ráda její osobitý a zajímavý styl psaní. Kniha je napínavá, i když z každé strany nestříká krev :-) Moc se mi líbilo prostředí, do kterého je děj zasazen. Jen tak dál!

22.03.2018 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Že začátku je kniha trochu zmatená,příběh se rozjíždí celkem pomalu, ale s každou přečtenou stránkou stoupá zvědavost a napětí. Rozhodně doporučuji!!!

11.02.2018 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Jedním slovem: pecka!! Napětí od začátku až do konce. Jen některé pasáže nejsou pro slabé povahy a doporučuji je raději přeskočit. Určitě ale jako celek doporučuji všem!

12.09.2017 5 z 5

Ztracená dcera Ztracená dcera Rick Mofina

Kniha byla velmi čtivá a napínavá :-) Jediné, co bych jí vytkla, je velké množství jmen a postav, ve kterých jsem se ztrácela. Knize by určitě neuskodilo vynechání některých detailně popsaných výslechů.

22.10.2020 5 z 5

Dívka na sněhu Dívka na sněhu Danya Kukafka

Tato kniha mě lákala zajímavou obálkou i příběhem. Bohuzel je pro mě velkým zklamáním. Styl autorčina psaní mě nezaujal, stejně jako zpracování příběhu a postav. Bohužel jsem knihu odložila asi po padesáti stranách..Škoda..

24.03.2018 1 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Až na některé opravdu nechutné pasáže celkem milé překvapení :-) jen ten konec se úplně nepovedl

01.09.2017 4 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Příběh vypadal velmi slibně, líbí se mi i nápaditá obálka a najdete tu hodně vtipných scén. Na mě to ale bylo trochu moc zdlouhavé a předvídatelné.. knize by neublížilo, kdyby byla o něco tenčí. Přesto ale můžu doporučit jako prima oddechovku.

06.02.2022 3 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Zklamání..některé pasáže byly celkem dost přitažené za vlasy. Těšila jsem se na vychvalovanou "sociopatku" a velké finále..bohužel palec dolů.

30.10.2017 2 z 5

Prokletý rod Palmisanů Prokletý rod Palmisanů Rafel Nadal (p)

Pro mě zklamání. Příběh má velký potenciál, ale kniha mi jednoduše nesedla.

12.09.2017 3 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

krásná kniha, čte se jednim dechem ;-)

21.08.2017 5 z 5

Opožděná láska Opožděná láska Peter Härtling

I povinná četba může být zajímavá :-)

15.08.2018 4 z 5

Hvězdy mezi Sluncem a Měsícem Hvězdy mezi Sluncem a Měsícem Susan Elizabeth McClelland

Šokující a mrazivé čtení....

11.02.2018 5 z 5