b.krteckova b.krteckova komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha se četla velmi svižně, ale konec mi přišel nedotazeny a odflaknuty. Mam pocit, ze tam nebylo vysvětleno, co se stalo s Margaretou??? Proc zemřela?Nebo mi to nějak uniklo?

17.04.2017

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Děj super, jen bych hlavní hrdinku dost často nejraději propleskla!...ten její pocit, že na ní stojí celý svět a iracionální jednání v souvislosti s její láskou...ale jinak super...

02.07.2014 5 z 5

Nostradamova proroctví Nostradamova proroctví Mario Reading

Pro mě bohužel takový brak, že jsem ani nepreklenula půlku knihy...bohužel... zajímavé téma, naprosto špatně uchopené:-\\

17.05.2014 1 z 5

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Občas trochu zmatečný děj. Jinak super čtení, jako vždy od Rollinse, ale mezi nejoblíbenější patřit zřejmě nebude.

20.05.2015 4 z 5

Oltář ztraceného ráje Oltář ztraceného ráje James Rollins (p)

Jsem velkým milovníkem zvířat a tak kdykoliv se v knize objeví pes či nějaké jiné zvíře, trnu, zda-li se mu nic nestane....u této knihy to tedy bylo trnutí extrémní, ale jsem moc spokojená s tím, jak to všechno dopadlo :-)...moc pěkná a čtivá kniha. Jako vždy od Rollinse.

24.03.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Tyhle náměty miluju. V téhle knize mi občas chybělo víc napětí a načasování. Jinak super. Určitě si přečtu i pokračování.

25.02.2015 4 z 5

Rodokmen smrti Rodokmen smrti James Rollins (p)

Musím říct, že tento díl "sigmy" se mi zatím líbil ze všech nejvíc. Napínavé k prasknutí a skvělé téma....a...miluju Kowalského...:-)

25.02.2015 5 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

Super!

18.12.2014 5 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Občas sice klasicky "Kingovsky" roztahané, ale všechno má svůj smysl a hlavně ke konci je nemožné se od knížky odlepit! :-)

18.12.2014 5 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Skvělá kniha! Plná skutečných historických údajů a uměleckých děl, nad kterými se člověk musí zamyslet a i se něco přiučí.

09.09.2014 5 z 5

Pusinka Pusinka Karel Žilák

Již jsem četla lepší s touto tématikou.

22.08.2014 3 z 5