az007 az007 komentáře u knih

Dvě ženy Dvě ženy Martina Cole

Tahle knížka ve mě zanechala docela hluboký zažitek. Čte se jedním dechem. Je to dost drsný příběh s tak realistickým vylíčením, že jde člověku v určitých momentech až mráz po zádech. Fakt dobře napsaná knížka.

Těla na prodej Těla na prodej Martina Cole

Od M. Cole jsem přečetla zatím jen pár knížek a mám jí ráda. I tahle byla pro mě čtivá. Byla trochu jiná než předešlé, co znám, ale i tak se dala číst. Mě se líbila a přečetla jsem ji skoro jedním dechem.

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Další super knížka.

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak jsem ji zhtla. Je trošku jiná, než na co jsem od Gerritsenové, ale je dobrá.

15.11.2012 4 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Super napínavá knížka jako všechno od této spisovatelky.

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Tuto autorku miluju. Četla jsem od ní několik knížek, Chirurgem to začalo, pak Učedník, Hříšnice, Dvojče, Obchod s orgány a Neznámá. Teď mám rozečtenou knihu Mefisto. Podle mě je to skvělá spisovatelka knih plných napětí a její detektiv Rizzoliová ve spojení doktorkou Islesovou jsou skvělé. Kdo má rád krimi až thriler, hodně napětí s dobrou zápletkou určitě si dobře počte u všech knížek od této autorky.

Obchod s orgány Obchod s orgány Tess Gerritsen

Tuhle knihu jsem měla za chvíli přečtenou. Od ní se nedá odtrhnout. Je napínavá i drsná. Fakt je dobrá.

Rituál Rituál Mo Hayder

Moje první kniha od této autorky a fakt mě chytla. Napínavá až drsná. Začátek je takový nicmoc než se to rozjede, ale pak to stojí za to... voodoo-černá magie a rituály ... Dost dobrá knížka!

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Skvělá kniha, zvláštní a zajímavé téma, které mě docela dostalo. A ten závěr .... naprostá pecka. Něco nečekaného.

Penězoměnci Penězoměnci Arthur Hailey

Opět jedna ze skvělých Haileyho knih. Souhlasím s Lucifridem, že lepší knihu z této oblasti asi nenajdete a že příběh má šťávu.

Let do nebezpečí Let do nebezpečí Arthur Hailey

Souhlasím s Georginou. Tuto knihu jsem daleko lépe vnímala a vychutnávala jako "rozhlasovou hru" vydanou na cd, namluvenou E. Cupákem, G. Vránovou, J. Adamírou ... To bylo naprosto skvělé, ale jako kniha mě moc nezaujala.

14.06.2012 4 z 5

Hotel Hotel Arthur Hailey

Myslím, že je to jedna z nejznámnějších haileyovek spolu s Letištěm. Co k ní jiného dodat než, že určitě stojí za to.

Kola Kola Arthur Hailey

Skvělá kniha. Jako jeho všechny. Tohoto autora miluju.

Účinný lék Účinný lék Arthur Hailey

Haileyho knihy mám ráda všechny. Těžko říct, která je lepší. Jeho knihy mě dokázaly vždycky vtahnout a naprosto pohltit. Doporučuji určitě.

Lady Boss Lady Boss Jackie Collins

Klasická Collinsová - velký prachy, mafie, hollywoodské intriky ... Spisovatelka, která mě vždycky pobaví a ráda jí čtu.