avalonek avalonek komentáře u knih

Bouřlivák Bouřlivák David Gemmell

Poslední díl a já nemůžu zase jinak,než dát plný počet.Perfektni čtení,které mě vždy strhne a já si ho nemůžu snad už víc užívat.Vsechny postavy mi vždy přilnou k srdci a velmi těžce se s nimi loučím.Jak to tak vidím,budu muset všechny knihy přečíst a mít je ve vlastní knihovně Už se těším na další čtení.

29.11.2021 5 z 5

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Ach jo,to bylo fakt blbý.Proste to bylo divné napsaný,takový nudný a skoro jsem si dala do očí sirky abych to vůbec dočetla,budu se muset hodně nutit do dalších dílů,i když je možná ani nedám.

22.11.2021 2 z 5

Princezna ohně Princezna ohně Shannon Drake (p)

Na začátku jsem se teda musela trošku nutit do čtení,ale pak už to šlo úplně samo.A teď je mi líto,že jsem toto dílo dočetla a opouštím hlavní postavy,které jsem si tak zamilovala ..

13.11.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Ale jo,tohle bylo zatím asi nejlepší,co jsem od autorky četla..Takže je někdy dobré dát znovu šanci něčemu

05.11.2021 4 z 5

Smrtonoš Smrtonoš David Gemmell

Druss,zvaný Sekerobijec a nebo také Smrtonoš.Úžasný bojovník, spravedlivý,slušný a prostě dokonalý.Jeho příběhy mě opravdu bavili a už teď vím,že mi bude chybět a že se k němu zase někdy vrátím...

31.10.2021 5 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Krásné čtení..

22.10.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Autorky píšou tak nějak ve stejném duchu každou knihu.Tedy co jsem zatím četla.A většinou je každá o tom,že se když máme nějaké trápení,tak je lepší ho sdílet s někým,kdo vás miluje a vy jeho a netrápit se se vším sám..

16.10.2021 4 z 5

Kroniky o Drussovi Kroniky o Drussovi David Gemmell

Takhle dobré čtení mě jednou zabije.Druss a všichni co byly okolo něj mě úplně vtáhly do děje a drnkaly mi na nervy,ale v dobrém..Bylo to perfektní a já si to moc užila a další díl už čeká na přečtení..

13.10.2021 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Kdybych mohla,dám klidně deset hvězd.Krasný příběh o poznaní sebe sama a o tom,že i šedá myška dokáže velké věci.Nejvíc jsem se těšila až si Colin uvědomí,že se zamiloval.A zatím jako všechny díly stojí za to si přečíst.Zase další autorka,která mi zaplní knihovnu..

06.10.2021 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

No teda.Zajimavý námět to se teda musí říct,ale občas to dost vázlo..A asi tím,že jsem měla od autorky dvě knihy po sobě,byla jsem trošku přesycená..Takže teď si dám něco jiného a pak budu pokračovat

04.10.2021 3 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Já prostě nevím.Chvilku jsem byla nadšená,chvilku zmatená a znuděná..Začátek byl jako každá kniha a ten konec dost hustý..Další díl si určitě přečtu,ale kupovat si ho určitě nebudu.

29.09.2021 3 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Sice mě oba občas trošku štvali,ale jinak jako vždy povedené čtení od autorky..Všechny je mám strašně ráda a vždy mě potěší,když čtu i o všech předchozích párech..

27.09.2021 5 z 5

Hrdina ve stínu – Tulák 3 Hrdina ve stínu – Tulák 3 David Gemmell

Třetí díl a já se nemohla odtrhnout.Vsechno bylo prostě dokonalý a ten epilog to úplně perfektně zakončil..Perfektní čtení.

23.09.2021 5 z 5

V říši vlka – Tulák 2 V říši vlka – Tulák 2 David Gemmell

Druhý díl a úplně stoupla laťka nahoru.. Bezvadné čtení,postavy,které mi sedly a prostě celé to je naprosto parádní..Akorát bych přála hlavnímu hrdinovy trošku min bolesti.. Uvidíme co bude dál.

15.09.2021 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Tak trochu jiná Popelka v podání Bridgertonových.. Úžasně krásné čtení,které jsem nemohla odložit a na to,že je to třetí díl,tak si všechny drží laťku hodně vysoko a všechny jsou zatím moc krásné..Těším se na další díl.

13.09.2021 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Na Antonyho jsem se strašně těšila a úplně jak jsem předpokládala,tak mě to prostě nezklamalo.Krásné čtení,které jsem si užívala od začátku do konce..

02.09.2021 5 z 5

Jak svést lorda Neda Jak svést lorda Neda Sally MacKenzie

Průměr.On byl natvrdlej,ona celkem fajn,ale jinak opravdu takový průměr.

02.09.2021 3 z 5

Cestou vlka – Tulák 1 Cestou vlka – Tulák 1 David Gemmell

Nechytli mě to tolik jako příběh o Conavarovi,ale i tak to bylo velice dobré.Postavy byly hrozně sympatické a fakt se mi to líbí,těším se na další díl

18.08.2021 4 z 5

Tajomný dar Tajomný dar Johanna Lindsey

Já jsem si to strašně moc užila.Moc děkuji jedné paní,co byla tak hodná a díky ní si užívám knih od Johannky které už nejsou k sehnání..Nádherné čtení a zase krásné shledání rodiny Maloryu..Nádhera

08.08.2021 5 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Nebylo to špatně,ale taky to nebylo tak dobré,takový průměr..Jednou asi stačí.

04.08.2021 3 z 5