avalonek Online avalonek komentáře u knih

Hledání ztracených hrdinů Hledání ztracených hrdinů David Gemmell

Všechno to má tak nějak stejný námět,ale prostě pokaždý mě příběh chytne za srdce a já si užiju každou chvilku čtení.Gemmell,byl prostě spisovatel,který uměl psát a já si moc užívám čtení jeho krásných výtvorů..

22.04.2022 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Taky takový průměr.Ten konec byl nuda.A celkové mi tam chyběla ta přitažlivost mezi nimi.

05.04.2022 3 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Takový průměr.Bavilo mě jejich pošťuchování a ty jejich pranky,ale jinak...A co mě potěšilo tak samozřejmě pomsta na konci

05.04.2022 3 z 5

Král za branou Král za branou David Gemmell

Zase super čtení,vždycky mě to v polovině úplně obrátí a já to úplně slupnu

05.04.2022 5 z 5

Rok čarodějnic Rok čarodějnic Alexis Henderson

Bylo to dobré,kupodivu jsem to ani nečekala.Život v dřívější době byl krutý,to asi víme všichni,ale pro lidi s jiným názorem a i hodně ženy to bylo hodně těžké.Tady jsou vidět chyby všech a skrytá tajemství,těch, kteří baží po moci a udělají pro ní vše,i kdyby měli zabíjet a zajímavé čtení.

22.03.2022 4 z 5

Stalingrad Stalingrad František Kotleta (p)

Tenhle díl mi občas trošičku vázl. Nevim,proč jsme se najednou ocitly v roce 1942, když jsem si myslela, že předchozí díly ještě nejsou zakončené. Ale i přes to všechno jsem si to dost užila.

27.02.2022 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Romanťárna,jak se patří.Sedlo mi to ve všech směrech.Ja bych teda nikdy nechtěla být slavná,aby mě pořád někdo sledoval,ale hlavní dvojka to až na malý zádrhel,když si neumí věci vyjasnit zvládla dobře.A ti ostatní,moc se těším na jejich příběhy.

27.02.2022 5 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Robert Kirkman

Tak nastal konec i tohoto příběhu.Ja si to celé opravdu užila a to co se stalo mě i teda hodně překvapilo.Velice nerada opouštím všechny,kteří mě provázeli v této dlouhé cestě příběhem.Ráda na vás budu vzpomínat

22.02.2022 5 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Tak tohle,tohle bylo naprosto a úplně úžasné.Elois jsem měla moc ráda celou dobu co jsem četla příběhy o její rodině a těšila jsem se na její příběh a můžu říct,že jsem ani nečekala,že to bude takové.Vřele doporučuji pro romantické duše, krása..

13.02.2022 5 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

Jak nám ukazuje název,tak to byl fakt mega hustej nářez..Mám ráda tohle čtení,rychle to utíká,je to sranda a pořád se něco děje.

08.02.2022 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Já asi nemůžu číst dvě knihy po sobě od této autorky.Tohle pro mě bylo teda velké zklamání.Nuda,ani ta přitažlivost tam nebyla,pořád same dilema a řešení blbostí.Takze pro mě to nebyla nejlepší volba..

01.02.2022 2 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Jak on to dělá,že je to vždycky taková pecka..Čte se to rychlostí blesku,pokaždý se nasměju a užiju si akci,sex,upíry a marťany jako nikde jinde.Šup na další díl

30.01.2022 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Hm,hm,hm,tak tohle bylo celkem dost povedený.Jedine,co tedy musím vytknout bylo to,že ji to strašně dlouho trvalo,jinak to mělo vše,co tyhle knihy mají mít..

22.01.2022 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Juchů,zase si dávám pěkně do zobáku hustý čtení od Kotlety.Jsme moc ráda,že na mě Ježíšek myslel a nadělil mi celou sérii.Jako vždy,je to jízda od začátku do konce a prostě super čtení...

21.01.2022 5 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Poslední díl a teda,dlouhý to bylo..Ale hezké zakončení.Dozvěděli jsme se to,co nám bylo celé předchozí díly skryto a mě se to líbilo.Jednoduche čtení,které ale nijak neurazí a jednoduše odreaguje..

13.01.2022 4 z 5

Legenda Legenda David Gemmell

Četla jsem to hrozně dlouho a vím proč.Protože jsem nechtěla přijít o to úžasné čtení.To že tady dojde k velkému zlomu,ale úžasný Dros Delnoch,který zažije zase velký boj a to,že i ve válce vznikají velká přátelství a lidé jsou opravdoví a ne jen přetvářka.Dokonalé čtení,které mi trošku zlomilo srdce

01.01.2022 5 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Krásné.Zase jiné pojetí lásky,která nevznikne jako náhle vzplanutí,ale tím,že se lidé pomalu poznávají a zamilovávají.Oba byly moc milí a já si čtení naprosto užila,jako zatím vždy u autorky

26.12.2021 5 z 5

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Láska,dobrodružství,vtip,vzájemná přitažlivost tohle vše tato kniha má a já si to užila a Bridgertonovi a Rokesbyovi jsou dohromady prostě úžasný.

15.12.2021 5 z 5

Bílý vlk Bílý vlk David Gemmell

Zase další díl a já prostě nemůžu jinak než dát plný počet.Nevim,jak to spisovatel dělá,ale zatím vždy drnknul na mou notu a ty konce,pokaždé mě úplně dostane.Těším se na další..

15.12.2021 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Musím říct,že se mi to docela líbilo.Celke jiný dej,a láska zvítězila.Je to sice velká slaďárna,ale co číst se to dalo.

03.12.2021 4 z 5