avalonek avalonek komentáře u knih

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Neee,já nechci,abyste skončilo.To je tak dokonalý čtení a všichni mi budou moc chybět.Všechny příběhy jsem prožívala,jak kdybych byla s nimi.Naprosto jsem si to užila,a zase se k příběhům někdy vratim

14.06.2023 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Hezké čtení,ale asi si dam od autorky chvilku pauzu,jsem trosku přeslazená.Ale zase se k ni určitě vratim

04.05.2023 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Paráda,ale tedy na to jak je kniha tlustá jim teda pěkné dlouho trvalo něco rozjet.Trošku mi tam chybí víc intimča,a občas jsou pasáže,které se zbytečně dlouze táhnou.Jinak je to hezké čtení..

23.04.2023 4 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Já si to moc užila,hezké,pohodové čtení o dvou zlomených lidech,kteří se našli a pomohli si překonat své bolesti

23.04.2023 5 z 5

Ozvěny velké písně Ozvěny velké písně David Gemmell

I bohové jednou skončí svou vládu,ale záleží na tom,zda se toho zhostí se ctí a nebo odejdou ze světa s hanbou.Avatáři to zvládli se ctí a byla radost si přečíst jejich poslední činy a užívání si jejich znovunalezení odvahy,i když poslední.Moc hezké cteni

04.04.2023 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Tohle ho,to stálo za to.Akorat jsem první četla omylem další sérii,takže vím,jak to vše dopadne,ale i tak krásné.Je smutné,že si nechali utéct 11let,kdy byly bez sebe.Kras e čtení

19.03.2023 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Já si nemohu stěžovat,postavy sympatické, krásná přitažlivost mezi nimi.Čtení jsem si moc užila a hned se vrhla s nadšením na další díl.

19.03.2023 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Bidgertonovi jsem si fakt zamilovala,a u Nečekáné lásky jsem se úplně rozplívala.To bylo tak krásný,že je mi strašně líto,ze už jsem to přečetla.Těším se na další díl..

25.02.2023 5 z 5

Tajný pánský knižní klub Tajný pánský knižní klub Lyssa Kay Adams

I přes horší hodnocení jsem tomu dala šanci a mužů říct,že jsem si to celkem užila.Příběh o tom,jak má spousta lidí problémy v partnerském vztahu a tady je vtipnější návod,jak je trosku vyřešit.Za mě fajn cteni

20.02.2023 4 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Tak tohle bylo fakt emotivní.Moc hezky se to četlo.Zažít to,co zažil on,člověk se pak nediví proč se tak choval.Ukončení příběhu bylo hodně silné,ale jako rodič chápu a udělala bych to asi stejne..Jsem rada,ze se mi kniha dostala do ruky

04.02.2023 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Knihu jsem si fakt moc užila,ale většinu času jsem chtěla Knighta nakopat mezi nohy,jak přemýšlel a jak se choval.Ale jinak mi čtení uteklo jako voda a moc jsem si ho užila..

27.01.2023 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Tak tohle mě hodně překvapilo,bylo to fakt famózní.Je vidět,že život v pozlátku se může zdát jako dokonalý,ale skutečnost je jiná a zamilovat se můžeme do kohokoliv.Opravdu pěkně čtení,ráda se k němu vrátím a těším se na další díly,snad neztratí svoji sílu tyto příběhy

14.01.2023 5 z 5

Věčný luňák Věčný luňák David Gemmell

Sice mi to trvalo dýl,ale i tak musím říct,že zase nezklamala.Celý dej krásně upoutá,celou dobu baví,trápíte ses hlavními hrdiny a na konci mě zase ukápla i slzička.Ja jsem spokojená

06.01.2023 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Jako klasicky stejný námět.Ale prostě mě tohle k Elle nesedí,je to takové chudé,bez vtipu,bez vášně.Mě to k Elle prostě nesedí,ona píše úžasně a tohle je takový průměr..Dočetla jsem a doufám,že se mi dostane do ruky od ní zase něco mnohem lepšího. ..

25.12.2022 3 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Moc hezké čtení.Krasny příběh,občas zbytečně moc sexu,ale jinak vše úplně super.Těším se na další díla..

06.12.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Tohle se mi k Elle ale vůbec nehodilo,umí to líp,a to teda mnohem líp..

06.12.2022 3 z 5

Dcera Železné ruky Dcera Železné ruky David Gemmell

Já nemám co vytknout.Zase jsem se zasmála,užila si dobrodružství,trošku lásky a zase mi ukápla slzička.Fakt mě všechny díly zatím naprosto baví..

28.11.2022 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Tady není co vytknout.Jako vždy jsem byla moc spokojená.Autorka opravdu umí psát,a její knihy si vždycky ráda přečtu..Jen tak dál

12.11.2022 5 z 5

Tma 2.0 Tma 2.0 Ondřej Neff

Normálně mám strach,co se jednou může stát..Co bych dělala,jak by to vypadalo.Pár dní po přečtení jsem pořád přemýšlela,co se kdy a kde stane..a měla jsem z toho takový divný pocit,určitě je to horší,i než zombie apokalypsa ..Hnus

07.11.2022 5 z 5

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Mě se to prostě líbí.Oni dva jsou fakt dobrá dvojka a jsou žhavý,vtipný,sexy a já si to užívám.Ale je pravda,že se mi nejvíc líbilo čtení o nich.Takže jsem ráda,že jsem si jejich příběhy přečetla a pěkně jsem se odreagovala.Zase si to ráda přečtu..

11.10.2022 5 z 5