attila1 attila1 komentáře u knih

Tajemství Tajemství Anna Todd

Třetí díl je o trochu čtivější než předchozí, ale první díl byl nejlepší. Tak nějak mi přijde že problémy T a H jsou pořád stejné dokola. Do čtvrtého dílu zatím nepůjdu a uvidím jestli vůbec někdy.

20.11.2022 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Druhý díl nebyl tak hezký jako první.

20.11.2022 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Moc pěkná knížka. Líbila se mi knížka i film.

16.11.2022 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Moje oblíbená spisovatelka opět nezklamala. Knížka moc krásná, četla jsem jedním dechem. Těším se na další knížku.

12.11.2022 5 z 5

Dítě noci Dítě noci Karen McQuestion

(SPOILER) Thillerem bych tuto knihu nenazvala. Ale i přes to byla krásná, dobře se četla. Smutné téma držené malé Mii v domě psychopatické ženy a její rodiny.

03.11.2022 5 z 5

Egon: Děsná psina Egon: Děsná psina Petra Baďurová

Tohle byla opravdu psina.

29.10.2022 5 z 5

Cesta ze dna: Neuvěřitelně pravdivý příběh o dvojím životě jedné narkomanky Cesta ze dna: Neuvěřitelně pravdivý příběh o dvojím životě jedné narkomanky Tiffany Jenkins

Pravdivý příběh života jedné ženy závislé na drogách. Dobře napsané.

25.10.2022 4 z 5

Žít jako single Žít jako single * antologie

Takové fajn povídky ze života. Některé lepší jiné ne.

19.10.2022 3 z 5

(Ne)zaměstnaná Helena (Ne)zaměstnaná Helena Renáta Turková

Celkem fajn knížka na jedno dopoledne. Vtipné hlášky jedné rodiny.

13.10.2022 5 z 5

Psí život Psí život Jaroslav Irovský

Tady u této knížky kdyby byla možnost dát hodnocení deset hvězdiček tak je dostane. Úžasný příběh vlčáka Ariho a jeho pána. Knížka u které se fakt pobavíte. Moje první setkání s panem Irovským a určitě si jeho další knížky mám v plánu přečíst.

13.10.2022 5 z 5

MATLA - Kuchařka pro děti MATLA - Kuchařka pro děti Roman Staša

Všechny recepty jde snadno připravit a v kuchařce se mi moc líbí ilustrace.

11.10.2022 4 z 5

Emotivní příběh o malé Scheile a úžasné paní učitelce.

05.10.2022 5 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Smutný román z druhé světové války. Moje první knížka od této autorky. Moc mi nesedl její styl psaní.

21.09.2022 3 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Moc hezky napsaná knížka. O uprchlíkách z Řecka. Bylo to smutné,ale čtivé.

15.09.2022 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Povedena detektivka. Líbilo se mi i jako film.

30.08.2022 4 z 5

Hotel pod šťastnou hvězdou Hotel pod šťastnou hvězdou Agnès Martin-Lugand

Mám ráda knížky od této autorky,když potřebuji nenáročné odpočinkové čtení. Bylo to fajn.

30.08.2022 5 z 5

Čas primadon Čas primadon Naďa Horáková

Dávám průměrné hodnocení.Knižka je někdy jak reklama na brněnské restaurace a taky mi vadilo,že případ vyřeší učitelka a její bratr policista je tak trochu za blba. Tři hvězdičky dávám za jinak plynulý děj a ukázku historických památek Brna.

24.08.2022 3 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Markéta Harasimová

Smutný příběh Eriky,kterou zneužíval otec a matka ji nechtěla věřit. I přes to hrozně téma byla knizka moc pěkné napsaná.

19.08.2022 5 z 5

Na cestě aneb (ne)fádní život věčné optimistky Na cestě aneb (ne)fádní život věčné optimistky Andrea Pekárnová

Jako jednohubka na dovolenou ideální,odpočinkové čtení.

10.08.2022 3 z 5

Jak jíme zdravě v létě Jak jíme zdravě v létě kolektiv autorů

Další skvělý díl od Jíme zdravě. Potěšili mě recepty na grilování, různé dipy a namíchání kořenících směsí.

09.08.2022 5 z 5