attila1 attila1 komentáře u knih

Buchty po ránu Buchty po ránu Josef Maršálek

Díky Ježíškovi mám ve své knihovně tuto kuchařku. Moc pěkná.

26.12.2023 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Gazely je poslední moje knížka roku 2023 a byla to dobrá volba. Pěkné humorné čtení ze života tři kamarádek. Snad napíše pan Hartl brzo další knížku.

26.12.2023 5 z 5

Jak jsem nebyla na Lvech a jiné příhody Jak jsem nebyla na Lvech a jiné příhody Martina Preissová

Tuto knihu jsem poslouchala jako audio. Dobré čtení na dovolenou.

28.11.2023 3 z 5

S duší lvice S duší lvice Petra Langová

Knížka se mi moc líbila. Byla to prvotina od autorky,určitě si od ní přečtu i další. Hartl v sukni

21.11.2023 5 z 5

Osmdesátky!: Od Husáka k Havlovi Osmdesátky!: Od Husáka k Havlovi Martin Ježek

V této době jsem vyrůstala,takže jsem si jí připomněla. V knížce fajn obrázky a fotky.

03.11.2023 4 z 5

Sám mezi ženami - Kohoutí zápas Sám mezi ženami - Kohoutí zápas Aleš Vogel

Druhy díl ještě lepší než první. Skvělý humor.

22.10.2023 5 z 5

Knihkupkyně z Dachau Knihkupkyně z Dachau Shari J. Ryan

Příběh nekonečné lásky, trpělivosti, síly a statečnosti. Tato kniha mi vzala vítr z plachet a ne jednou. Zařazuji knihu do mých srdcovek.

14.10.2023 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Přečetla jsem druhou knížku že série Josie Quinnová. Začátek dobrý,ve středu knížky jsem se trochu ztrácela v postavách, ale posledních cca 100 stránek super napínavé čtení .

04.10.2023 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Pro mě prvotina od této autorky. Skvělá a velmi čtivě napsaná knížka.
Už se těším na další díly

10.09.2023 5 z 5

Bude dneska buchta? Bude dneska buchta? Kristýna Bubeníková

Moc pěkná knížka sladkých receptů z dostupných surovin a generacemi prověřené. Děkuji autorce za připomenutí některých retro receptů z mého dětství.

01.09.2023 5 z 5

Úžasná kniha se smutným koncem.

21.08.2023 5 z 5

Past na sňatkového podvodníka Past na sňatkového podvodníka Martina Boučková

Knížka u které se člověk zasměje. Příběh psaný že dvou pohledů. Moc fajn se četlo.

03.08.2023 5 z 5

Jak chutná naděje Jak chutná naděje Šárka Hieková

Pěkný příběh o přátelství tři holek. Moc pěkné čtení a dovolené.

31.07.2023 5 z 5

Malý milionár Malý milionár David Walliams

Poslouchala jsem jako audio při cestě na dovolenou. Moc pěkná a poučná knížka o tom,že peníze nejsou všechno.

31.07.2023 5 z 5

Déjà vu Déjà vu David Urban

Moc dobrá detektivka. Eda byl sympaťák a děj pěkně utíkal. Moje první knížka od pana Urbana a určitě ne poslední.

13.07.2023 5 z 5

Rodinné povídky Rodinné povídky * antologie

Soubor osmi povídek na téma rodina. Poslouchala jsem jako audioknihu a bylo to celkem fajn.

26.06.2023 4 z 5

99 kluků Micaha Summerse 99 kluků Micaha Summerse Adam Sass

Odlehčená romantická kniha ideální na dovolenou. Ze začátku se to trochu táhlo pak děj pěkně utíkal.

20.06.2023 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tato knížka se po přečtení zařadila do mým srdcových záležitostí. Vážné téma a úžasný příběh

14.06.2023 5 z 5

Tak chutná hygge Tak chutná hygge Svatava Vašková

Podle názvu jsem čekala víc. Jednoduché,ale známé recepty z dostupných surovin.

06.06.2023 3 z 5

Vajíčková kuchařka - Recepty od reBarbora´s kitchen Vajíčková kuchařka - Recepty od reBarbora´s kitchen Barbora Říhová

Pěkná kuchařka,doplněna hezkýma fotkama.

06.06.2023 4 z 5