Buchty po ránu

Buchty po ránu https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523600/bmid_buchty-po-ranu-65198fc5b96d2.jpg 5 12 4

Už nemusíte chodit do cukrárny! Josef s Terezou vás nenechají v troubě a poradí vám, jak si ty největší dobroty upéct snadno doma, tak abyste jimi mohli pohostit i nečekanou nedělní návštěvu. Co dělat, když těsto nekyne? Jak vymazat formu na bábovku? Proč se lité těsto nešlehá? A jak má vypadat upečená makronka? Díky Josefovým radám, na co si dát pozor, a podrobným postupům teď zvládnete koláče, vdolky, ale i kremrole nebo kubánský dort stejně, jako je peče mistr cukrář. Už žádné nevykynuté těsto, zdrclá buchta a přešlehaná šlehačka. Celkem 60 exkluzivních receptů vychází z 1. řady stejnojmenného nedělního pořadu České televize, který se těšil rekordní oblibě diváků. Kniha přináší to nejlepší z kynuté české klasiky, ale také dorty starého Rakouska-Uherska, jednoduché recepty, které tolik nezatíží rodinný rozpočet, a nechybí ani slané nebo bezlepkové pečení.... celý text

Sandalkar
16.02.2024 5 z 5

Kniha k bezva poradu, ktery povznasi ceske pekarstvi. Jednoduche recepty, ingredience i fotky. V jednoduchosti je sila. A krasa. A chut. A vubec.

PS: cokoladove rezy...ach...uch..ech

alnahu
03.01.2024 5 z 5

Já sice tuto knihu ve své knihovně nemám,ale podařilo se mi ji zapůjčit v knihovně.Abych si přečetla recepty a rady pana Maršálka,jak na těsto.Sledovala jsem tento pořad v televizi ,některé díly mi utekly.A tak si některé recepty v této knize můžu v klidu dohledat pro inspiraci.Podle mě je to výborná inspirativní kniha pro domácí použití.

attila1
26.12.2023 5 z 5

Díky Ježíškovi mám ve své knihovně tuto kuchařku. Moc pěkná.

bravefox
16.12.2023 3 z 5

Taková lepší klasika mezi kuchařkami, nepřekvapí ani neurazí.

buchty

Autoři knihy

Josef Maršálek
česká, 1982
Tereza Bebarová
česká, 1975

Kniha Buchty po ránu je v