Bude dneska buchta?

Bude dneska buchta? https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513903/bmid_bude-dneska-buchta-64240b5c23fb9.jpg 5 16 4

60 sladkých receptů pro každou příležitost. Generacemi prověřené recepty pro zkušené i začínající kuchaře. Pamatujete, jak chutnala buchta od babičky? Taková ta poctivá – z másla, sádla, cukru a bez moderních náhražek. Připomeňte si chuť dětství a vyzkoušejte generacemi prověřené recepty s moderním nádechem. Kristýna Bubeníková připravila kuchařku, díky které budete mít vždy co péct. Je libo bábovku, řez, buchtu na plech, koláč, dort nebo drobný zákusek? Srozumitelné recepty z běžně dostupných surovin zvládnou i začínající kuchaři. O zákusky u vás doma už nikdy nebude nouze!... celý text

attila1
01.09.2023 5 z 5

Moc pěkná knížka sladkých receptů z dostupných surovin a generacemi prověřené. Děkuji autorce za připomenutí některých retro receptů z mého dětství.

pakoshka
08.06.2023 3 z 5

Klasická sesbíraná sbírka receptů, žádná vlastní invence.

martinka07
05.05.2023 5 z 5

Podle Kristýnky a jejího blogu peču už dlouho. Jsem moc ráda, že ji vyšla i klasická kuchařka. Za její recepty dám ruku do ohně.

Smadienka
05.05.2023 5 z 5

Kuchařka Kristý je poctivá kuchařka plná sladkých dobrot. Recepty jednoduché na přípravu, recepty našich babiček a maminek, žádné složitosti.
Jsem pyšná na svoji kamarádku, že si splnila sen. Do kuchařky s manželem vložili srdce a já doufám, že bude pořád vyprodaná

kuchařky moučníky pečení kuchařské recepty koláče zákusky

Autorovy knížky

2023  96%Bude dneska buchta?

Kniha Bude dneska buchta? je v