ariel platto Online ariel platto komentáře u knih

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Derek byl úžasný, už v předchozím díle jsem se na něj moc těšila. Sára byla taky moc fajn. Ale nějak jsem Derekovi nemohla uvěřit, jak moc se do ní zamiloval, když vím, že v předchozí části byl platonicky zamilovaný do Lily. Čekala jsem něco víc VAU, co zastíní Lily.

15.08.2018 4 z 5

Žena dvou tváří Žena dvou tváří Elizabeth Thornton

Catalina mi byla strašně nesympatická a zápletka se záměnou nereálná, takže Markus mi čtení nezachránil. Až když vše prozřel, kniha dostala švih.A taky byl pěkný, leč krátký, začátek ve Španělsku. Mnohem více se mi líbil vedlejší pár, který měl, bohužel, v knize malý prostor.

01.08.2018 2 z 5

Hlubiny srdce Hlubiny srdce Barbara Cartland

Po pár stránkách jsem to vzdala...

28.07.2018 odpad!

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

Teprve nyní se mi do ruky dostala kniha od autorky C.Coulter Divoká hvězda, kde bylo napsané to, co se děje v tomto příběhu, takže J.Quinn opisovala. Tím pádem odebírám hvězdičky :(

26.07.2018 1 z 5

Hradní paní Hradní paní Paula Quinn

Kniha se opravdu velmi dobře četla. Proto plný počet hvězdiček. Jen mi tam chybělo při 14ti denním putování nějaké to ošplouchnutí v potůčku, natožpak před prvním milováním...no a vymetat komín nemohla, jak vím díky čtení romantické historické růžové knihovny, v té době ještě nebyl vynalezen :)

22.07.2018 5 z 5

Hlas srdce Hlas srdce Lisa Kleypas

Možný Spoiler
Naprosto (pro mě) uhranuvší začátek. A i posléze byl děj díky Nickovým prupovídkám plný krásného erotického jiskření. A nejen to. Ale co se týče matky od hrdinky, chybělo mi od spisovatelky nějaké potrestání, třeba "uškrcení"...

08.07.2018 5 z 5

Hříšný vévoda Hříšný vévoda Adele Ashworth

Z pana vévody a jeho pohledu s ušlechtilou mluvou a přesto nemravnou, jsem se z kraje knihy několikrát "orosila". Perfektně popsané - cudné - sexuální napětí mezi hrdiny. A jako bonus napínavý děj a zápletka.

03.06.2018 5 z 5

Najdu si tě Najdu si tě Lisa Kleypas

Netušila jsem, že i mě může L.K. takto zklamat. Kniha se mi nelíbila. A jak píšou některé dámy, tak je to hlavně tím, že mě hrdinka ničím neoslovila a vadila mi její posedlost prací před láskou.

27.05.2018 1 z 5

Kolibřík Kolibřík La Vyrle Spencer

Ten nevraživý vztah mezi hl.hrdiny se vám dostane pod kůži a nevíte, na čí straně stát. Tuto paní spisovatelku mám moc ráda, pro její zachycení atmosféry a popis postav.

11.05.2018 5 z 5

Půlnoční hvězda Půlnoční hvězda Catherine Coulter

Příběh byl od začátku poutavý. Del měl roztomilé prupovídky. U hrdinky mi vadilo, že ji spisovatelka nechala dlouho zabedněnou, že k tomu potřebovala písemný důkaz, aby prozřela. (Přitom nám čtenářům to bylo jasné od samého začátku.) No a dobrodružný závěr byl taky moc povedený.

06.05.2018 5 z 5

Pirátova nevesta Pirátova nevesta Jane Feather

Tato série měla vzestupnou tendenci a ukončila to kniha, která byla tak překrásně romantická...oba hrdinové naprosto ÚŽASNÍ. A konec žádné klišé, (ačkoliv mi v těchto knihách nevadí) docela mě překvapil. Myslím, že se dějem příběhu, spisovatelka inspirovala v knihách Francouzova zátoka a Hospoda Jamajka. Ale to není rozhodně na škodu :)

01.05.2018 5 z 5

Markýzův dědic Markýzův dědic Johanna Lindsey

Kniha první dvě třetiny neměla chybu. Celou tuto dobu byl Duncan pro mě krásný, mužný, přímý a hlavně rozumný skot. A pak z něj spisovatelka udělala troubu. Tak místo, aby si vzal dívku, kterou zneuctí a možná přivedl do jiného stavu, zachraňuje pověst jiné dívce...(a při čtení druhého dílu si budu muset vsugerovat, že se nejedná o mrchu z prvního dílu)

23.04.2018 3 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Shannon Drake (p)

Hmm, slabé paní Drake, slabé...

14.04.2018 2 z 5

Princ z Powys Princ z Powys Julia London (p)

No lepší komentář na tuto knihu nemůžu napsat, než to už udělaly Havrmoni a PomněnkaPrvní. Princ byl úžasný, ale strhávám mu hvězdičky, protože nechápu, cože se tak bezhlavě zamiloval do té - pardon- rozhoďnožky a kozy v jednom?

12.04.2018 2 z 5

Na první pohled Na první pohled Rexanne Becnel

Kniha byla skvělá. Jen ke konci příběhu, mě to už tolik nebavilo, jako když putovali prérií.

07.04.2018 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Meagan McKinney

Tak pro mě byla kniha utrpení. Celou knihu mu lhala a autorka nás tak po celou dobu natahovala, kdy už mu to o sobě konečně řekne, že jsem z toho byla fakt otrávená. No a její první zkušenost s milováním po x x x romantikých pokusech během celé knihy, nakonec hnus...

26.03.2018 1 z 5

Kde jsi, lásko? Kde jsi, lásko? Lisa Kleypas

Nevím, proč je kniha v modrých číslech a nevím, proč se nelíbí a zdůrazňuje, že se jedná o její prvotinu. Hrdinové byli syroví, prostě skuteční a autorka je opět bravurně rozehrála, že se při čtení zhmotnili...

22.03.2018 5 z 5

Muž jenom pro mě Muž jenom pro mě Johanna Lindsey

No to byla ale blbost!

22.03.2018 odpad!

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Pět hvězdiček je prostě málo. Začátek knihy, kde autorka použila manželský pár z jiné série, mě doslova emočně ochromil a spolu s Evií jsem prožívala neskutečné erotické napětí, které umí snad jen L.K. Celá kniha je nádherná.

20.02.2018 5 z 5

Hospoda Jamajka Hospoda Jamajka Daphne du Maurier

Samozřejmě jako vždy od této autorky skvělá kniha. Jsem ale šťoura. Na začátku knihy nechce koupit koně, že si šetří a na konci knihy odchází zcela bez peněz...kde skončily peníze z prodeje rodného hospodářství a domu?

17.02.2018 5 z 5