Hradní paní

Lady Tanon hodlá nést statečně svůj úděl. Její sňatek s princem Garethem má ukončit krvavé bitvy mezi Normany a Velšany a zaručit
mír. S těžkým srdcem opouští milovaný domov a po boku svého muže se vydává do nitra Walesu. Nad nic netušící novomanželkou
se však stahuje smyčka hořké zrady...

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46283/big_hradni-pani-kNn-46283.jpg 4.134

Risande Family 3.

Vydáno: , Alpress

Lord of Seduction, 2007

Kniha Hradní paní

Ála1968

Byla to nádhera.Od začátku do konce romantika,napětí a vůbec jsem se nenudila.

viki77
08.10.2018

Kniha se mi moc líbila.Historický romantický román

Radííí
14.09.2018

Dobře se četla, akorát začátek se mi zdá natažený.. škoda, že dej neměl spád už od začátku. Ale ve výsledku se mi líbila.

ariel platto
22.07.2018

Kniha se opravdu velmi dobře četla. Proto plný počet hvězdiček. Jen mi tam chybělo při 14ti denním putování nějaké to ošplouchnutí v potůčku, natožpak před prvním milováním...no a vymetat komín nemohla, jak vím díky čtení romantické historické růžové knihovny, v té době ještě nebyl vynalezen :)

MAFIAGIRL
25.10.2017

DOPORUČUJI.ČTIVÁ KNIHA.NENUDILA JSEM SE.

munka
20.03.2014

Kniha sa mi veľmi dobre čítala, také oddychové čítanie plné zvratov a prekvapení, doporučujem.

Kamiliana
18.10.2013

Nadchla mě postava rozpustilého Velšana Garetha a pobavily komentáře jeho družiny. Odpočinkové čtení, ale myslím si, že by se dalo velice lehce převést do filmové podoby.

Nibiru
30.05.2013

Druhý díl ke knize Hrdá otrokyně. Dante Risande už není sice hlavní postava, ale i tak se kniha četla velmi dobře a nezklamala mě.