ariel platto ariel platto komentáře u knih

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Tak v první ředě bez urážky, nemůžu pochopit ty čtenářky, které se vědomě pouští do romantických, historických, erotických románů a potom volají o pomoc...Nedávno v hlavních večerních tv novinách reportáž s maminkou ( již dospělých dvou dětí !!) a její čerstvě narozenou holčičkou. Paní přivezli do nemocnice s velkými bolestmi a ona jim tam porodila a přitom 9 měsíců vůbec netušila, že je těhotná...Ale zpět ke knížce. Hlavní hrdina naprosto úžasný. Občes si znovu a znovu čtu pasáž, kdy ho hrdinka na začátku knihy vtáhne dovnitř a to krásné mezidobí, kdy mu to zatím nedochází a postupně dochází, o co jde :)

11.10.2015 5 z 5

V zajetí lásky V zajetí lásky Diana Cosby

Kniha se mi dobře četla. Líbilo se mi, jak autorka popisovala sbližování hlavních hrdinů na několika denní cestě lesem a jak se jejich vztah prohluboval, nejen na základě vzájemné tělesné touhy, ale především, že si jeden druhého vážil a obdivoval.

07.10.2015 5 z 5

Ostrovy vášní Ostrovy vášní Candice Proctor

Úžasná !

20.09.2015 5 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Hvězdičku beru kvůli ukňučenému začátku sester, které mi hrozně lezlo na nervy.

09.09.2015 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Roky mi tuto knihu předhazovali, že si ji musím přečíst. Tak jsem to tedy nakonec udělala. No...příjde mi jako velmi, VELMI slabá napodobenina Bible.

08.09.2015 2 z 5

Odpuštění Odpuštění La Vyrle Spencer

Uf.....

23.08.2015 5 z 5

Mosad: Operace Eichmann Mosad: Operace Eichmann Isser Harel

Naprosto strhující knížka!

18.08.2015 5 z 5

Kouzlo nevinnosti Kouzlo nevinnosti Patricia Grasso

Dala jsem tři hvězdičky pouze první polovině, která se mi moc líbila. Ovšem když se hlavní představitelé vrátili do Londýna...musím souhlasit s předchozím komentářem.

21.07.2015 3 z 5

Kronika zoufalství a naděje Kronika zoufalství a naděje Valtr Komárek

Operace slepého střeva neměla chybu a následně provedená na ruském supersportovci jsem se už válela smíchem :)

09.07.2015 5 z 5

Tebe chci milovat Tebe chci milovat Johanna Lindsey

Kniha měla super námět, ale pro mě ho autorka začala kazit tím, že věčně nekončící hašteření hlavních hrdinů mi začalo lézt na nervy a erotické scény mě nějak neuspokojily a přitom z toho šly udělat velice bouřlivé zážitky, díky temperamentu hlavních hrdinů.

01.07.2015 3 z 5

Oddaná duše Oddaná duše Penelope Stratton

Většinou přečtené knihy prodávám, ale některé si ukládám zpět do knihovny a tahle je zrovna ta, kterou NEPRODÁM. Souhlasím s komentářem " jaja 1989 "

21.06.2015 5 z 5

Baron na stromě Baron na stromě Italo Calvino

Nádherně ztvárněna oddanost muže k ženě...

21.06.2015 5 z 5

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

Autorka píše poutavé knihy. Tahle byla naprosto úžasná! Ale knížku ke konci příběhu pokazila svatební noc...po takové by se žádná z nás tak rychle nevzpamatovala a hlavní hrdince jsem to prostě nevěřila i když se dozvěděla nové skutečnosti o Jasonovi. Proto mínus hvězdička.

02.06.2015 4 z 5

Naplnění Naplnění La Vyrle Spencer

Příběh je poutavý, ale beru dvě hvězdičky kvůli prostředí, kde se odehrává, což neubírá kvalitě a někdo jiný naopak toto ocení.

01.06.2015 3 z 5

Christina Christina Shannon Drake (p)

Už jsem byla unavená jak si pořád nedokázali říct, že se milují. U Princezny ohně to bylo super i Vikingové super, ale tady už beru hvězdičky.

22.05.2015 3 z 5

Pod australským sluncem Pod australským sluncem Candice Proctor

Souhlas s miruska1! Pro mě nejlepší růžovka jakou jsem četla. Nádhera ! A já děkuji Mirce, že mi tuto autorku doporučila.

20.04.2015 5 z 5

Prohřešek Prohřešek Jillian Hunter

Anna měla zlomené srdce, ale nelezla mi tím až tolik na nervy, jako jindy, jiné hrdinky v tomto žánru. Patrick mě často rozesmál a jednou jsem opravdu hlasitě vyprskla smíchy. Bylo to při dialogu Anny s Patrickem: ,,Říkal jsi, žes už mluvil s personálem. Říkali něco o Edgarovi?" Upil další doušek čaje a řekl: ,,Ano."
,,A co?"
,,Že je mrtvý."
( to všichni věděli od začátku knížky :-) )

20.04.2015 5 z 5

Rytířský slib Rytířský slib Gayle Callen

Autorku mám docela ráda, ale tato kniha byla zklamání a to kvůli hlavní hrdince, která mi byla přímo "odporná".

12.04.2015 2 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Kniha mi dala vše, proč čtu tento druh literatury. Moc krásná.

28.03.2015 5 z 5

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

No já přiznávám, že tyto knihy čtu právě kvůli erotice v příběhu. Sice mi začátek hodně vadil, ale potom se to přehouplo přesně do toho erotického jiskření, které v těchto knihách očekávám.

24.03.2015 5 z 5