Kouzlo nevinnosti

Samanta, dcera zchudlého hraběte, navštíví svůj první bál, aby vstoupila do vznešené londýnské společnosti. Ten večer se jí stane osudným a zcela změní plány do budoucna. Učaruje jí totiž úsměv jednoho z hostů - prince Rudolfa. Dívka je skromná, přesto ji okamžik, kdy je představena skutečnému princi, rozruší a rozvíří její fantazii. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/64_/64619/kouzlo-nevinnosti-64619.jpg 3.836

Kazanov (1.)

Vydáno:, Alpress

To Charm A Prince (2003)

Kniha Kouzlo nevinnosti

Luccy78
21.02.2017

Příjemné romantické čtení, i když musím souhlasit i s komentáři ostatních. Neurvalost a hrubost hlavního hrdiny v druhé půlce knihy mě samotnou překvapila, nevyzrálost a sebelítost hlavní hrdinky byla možná až moc častá a kolikrát zbytečná. Ale přesto nezavrhuji a ráda si knihu opět někdy přečtu.

havrmoni
21.01.2017

Hrdinka je nevyzrálá,neskutečně naivní a náladová,věčně ubrečená víc dívka než žena. Navíc neustále poukazovala na to,že kulhá,nesnášela když jí někdo litoval,ale mluvila o tom vlastně jenom ona. On se možná choval neurvale,ale neubližoval jí,to ona ho 2x uhodila. Omlouvám se za prozrazení,ale lezla mi na nervy.

moudivlacek
03.09.2015

Sice jsem ze začátku prince moc nemusela, vadilo mi hodně jeho chování, ale když se člověk pokusí vcítit do jeho duše, ví, že není tak špatný člověk, jak se na první pohled zdá. Nakonec ta lepší stránka jeho duše zvítězí.

ariel platto
21.07.2015

Dala jsem tři hvězdičky pouze první polovině, která se mi moc líbila. Ovšem když se hlavní představitelé vrátili do Londýna...musím souhlasit s předchozím komentářem.

Kamiliana
19.10.2013

Kulhající Samantha a ruský princ Rudolf... vadí mi hrubost z jeho strany. Pokud muž ženě nadává a ubližuje jí, nijak mě to nevzrušuje, naopak. Pro mě je to kniha o domácím násilí ;-)

kika 13
17.12.2012

Erotika na tu dobu pěkné čtení.

maryzka
20.05.2012

Tato kniha je lepší než Pohanská princezna, je to kniha čtivá,hlavní hrdinka je dívka z 18 století takže je i trocha snahy o emancipaci. Jednu chybu to má- prý udajně je to druhý díl tak nevim kdy vyjde první.

Patricia Grasso
americká