Aranel15 Aranel15 komentáře u knih

Anna Falcká Anna Falcká Hana Parkánová-Whitton

Romantická oddechovka, která byla rychle přečtená.

29.04.2023 5 z 5

Slon v mé čekárně – Příhody veterinářky s divokými zvířaty Slon v mé čekárně – Příhody veterinářky s divokými zvířaty Florence Ollivet-Courtois

Kniha byla zajímavá a líbila se mi. Nikdy jsem se vlastně nezamýšlela nad veterinární praxí u slonů a jiných zvířat ze zoo, takže mi kniha dost rozšířila obzory.

25.04.2023 5 z 5

Sametový anděl Sametový anděl Jude Deveraux (p)

Závěrečná kniha byla nejlepší z celé série

16.04.2023 5 z 5

Knihovna malých zázraků Knihovna malých zázraků Sara Nisha Adams

Z počátku jsem moc nechápala epizodické postavy, které našly seznam a také mi dělala problém indická jména a jejich sufixy, ale kniha mě nakonec velmi mile překvapila. Po dlouhé době se stalo v knize něco, co jsem naprosto nečekala a to rovnou dvakrát.

07.04.2023 4 z 5

Svatební plán Svatební plán Sophia Farago

Kniha nebyla žádný zázrak. Penelope byla hloupá a Freddy, která na poprvé odmítla nabídku k sňatku dost sebestředná.

28.03.2023 1 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Z celé série se mi tato kniha líbila zatím nejméně.

22.03.2023 3 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Moc hezká kniha! Po dlouhé době opravdu povedená červená knihovna, která má nějaký pořádný děj a neřeší se pouze ústřední dvojice.

14.03.2023 5 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Styl humoru nebyl úplně mým šálkem kávy a pořád si myslím, že kdyby se Hedvika po mateřské normálně vrátila do práce, nevymýšlela by blbosti

05.03.2023 1 z 5

Citronová vůně a jemné polibky Citronová vůně a jemné polibky Lotte Römer

Oddechovka, ale chybělo mi tam něco, co by knize dodalo větší náboj. Jeden výlet, jedna noc a už druhý den víš, že je to obrovská láska, alespoň kdyby spolu byli po celou dovolenou, ale takhle to vyznívá divně i na červenou knihovnu

01.03.2023 3 z 5

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

V knize mi hodně vadily překlepy a také pár nesrovnalostí s prvním dílem, kde byl erbovním zvířetem levhart a najednou je to lev. Steven podle prvního dílu Bronwyn vzkázal, že dorazí později a najednou ji nechal stát před oltářem a nevzkázal nic..
Hrdá Bronwyn i s celým svým klanem mi také trochu pila krev.

23.02.2023 4 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Knihu jsem četla poprvé asi před 10 lety, ale pořád se mi líbí. Samozřejmě mě někdy štval Gavin svým chováním k Juditě a ona zase tím, že mu neřekla, že dítě je jeho.

13.02.2023 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Kniha mě velmi mile překvapila byla vtipná a ze života. Akorát chudinka Bublina mohla zemřít jinak, obrečela jsem to.

31.01.2023 5 z 5

Dvanáct šancí na nevěru Dvanáct šancí na nevěru Libor Hörbe

Kniha líčí nástrahy soukromé výměny manželek, která ovlivní všechny partnerské dvojice, i když to vlastně na začátku nikdo nečekal a věřil stabilitě svého vztahu

19.01.2023 5 z 5

Statek je rodu ženského Statek je rodu ženského Kateřina Vágnerová

Kniha byla fajn a místy vtipná nejvíc mě asi bavil Antonín, který byl zadumaný ve svém badatelském světě a hodně mimo realitu

09.01.2023 5 z 5

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Vztah dcery a otce bývá v knihách často opomíjen a trochu jsem se bála, jak bude vykreslen, ale kniha byla velmi působivá Autorka ukazuje také, že i nebiologický otec může své dítě velmi milovat a mohou mít krásný vztah. Trochu mě mrzela dlouhá odluka dcery a německého otce a velmi mě zarážel německý pohled na židovství a také to, že nevěděli, co se dělo

09.01.2023 5 z 5

Ohňostroj rozkoší Ohňostroj rozkoší Juliet Hastings

(SPOILER) Příběh za erotickými scénami trochu pokulhává, ale ten kniha vlastně ani neslibuje. Líbilo se mi, že Maggie se i přes všechny svoje povrchní známosti zamiluje a chce zůstat s jedním mužem. Pevně doufám, že tento osud čeká také Catherine a Andyho.

25.11.2022 4 z 5

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Alena Jakoubková

Námět knihy zněl sice zajímavě, ale dobrý děj pohřbila rozmazlená hlavní hrdinka, která bez maminky nedá ránu, o svoje děti se moc nestará a pořád řeší jen chlapy.

22.11.2022 2 z 5

Velká žena z Východu Velká žena z Východu Halina Pawlowská

Od Haliny jsem rozhodně četla i lepší knihy. V téhle humor trochu pokulhává

16.11.2022 1 z 5

Devět tváří tebe Devět tváří tebe Janice Pariat

Jedná se o pohled různých mužů na jednu ženu, ale bohužel chybí nějaká větší zápletka.

14.11.2022 1 z 5

Knihovna mého srdce Knihovna mého srdce Freya Sampson

Od knihy sem čekala něco víc. Hlavně, že June na sobě zamaká a začne dělat více akcí v knihovně, aby přitáhla další čtenáře.

11.11.2022 2 z 5