Velká žena z Východu

Velká žena z Východu https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95973/velka-zena-z-vychodu-95973.jpg 3 79 11

Co se stane, když vám pravou ruku povede rozum a levou ruku vášeň?! Budete milovat až za hrob. Krutě veselý příběh o mladé ženě z Česka, která se rozhoduje nejen mezi třemi osudovými muži, ale taky mezi kariérou v zahraniční firmě, horskou loukou a touhou být nejkrásnější ze všech.

Humor , Literatura česká

Vydáno: , Motto

Becca_books
28.01.2024 1 z 5

Halininy knihy jsem mívala ráda pro jejich vtipnost. Když se mi doma objevila tato, těšila jsem se. Bohužel mě úplně neoslovila. Občas se tam objevil vtipný kousek ale spíš mi přišla celá kniha depresivní. Penelope šlo vše od desíti k pěti a ten závěr se mi nelíbil vůbec.

Aranel15
16.11.2022 1 z 5

Od Haliny jsem rozhodně četla i lepší knihy. V téhle humor trochu pokulhává

jaroslav0572
10.05.2022 2 z 5

Poměrně slabé svědectví ženy, jež miluje chlapy, sex a kdejakou roztodivnou kratochvíli. Paní Pawlowská zřejmě popisuje kus ze sebe samotné, ale žádné velké stopy ve mně tento útlý spis nezanechal. Možná že by lépe pochopila ženština, která má- snad se autorka neurazí- rovněž nějaké to kilo navíc. Dávám 50%.

Nikola086
18.07.2021 3 z 5

Taková zlatá střední cesta. Vtipné chvilky nechybí, což se u Haliny očekává, ale myslím si, že má lepší knihy.

Afilada
25.01.2021 3 z 5

Téma je na velký román, zpracováno dost "hákem", na můj vkus příliš veseloherně, nicméně úplně špatné to není. Nejvíce mne zaujala minulost lidí, kteří pocházejí ze Zakarpatské Ukrajiny, ještě v září 1945 to byli naši občané, ale od října tam došlo k sovětské okupaci, na věčné časy, bohužel.

Francoa
09.01.2019 4 z 5

Přečetl jsem všechny knihy vypůjčené z knihovny, tak došlo na nejútlejší knihu vypůjčenou manželkou.V celku podobné vyprávění, které znám z rádia nebo televize přímo v autorčině podání, které zní vtipněji než v psané formě.Přečíst se to dalo, občas úsměvné i zajímavé ženské myšlení.

pagac17
02.08.2017

Zajímavá knížka paní Haliny, myslím, že je to fabulovaný její životopis, je to humorné a čtivé i poučné, autorka se vrací předanými vzpomínkami na mládí svých rodičů v Ukrajině. Odhaluje, jak se v té oblasti žilo a myslím i dosud žije i když snad v modernějším hávu. Závěr ukazuje její současnost po revoluci.

Jeanie
25.06.2016 3 z 5

Od Haliny jsem přečetla většinu knížek a můžu říct, že mě její humor baví. Avšak v případě této knížky se nemůžu zbavit dojmu, že tohle už tady někdy někde bylo :-(

trdlo1
19.10.2014 5 z 5

Spousta jmen a různých komických situací, ale vždy se dá v tom dobře orientovat. Dobrá oddechovka...

Jingle
14.04.2012 2 z 5

Naprosto souhlasím s Kristianem. Zpočátku jsem měla problém se do knihy začíst, pak to chvíli šlo, pak jsem si ale už musela říkat, že přece neodložím nedočtenou knihu. Ona se dá přečíst za jedno odpoledne, což vidím asi jako velké plus, protože více dní bych jí asi neobětovala. Pro mě až moc taženo ad absurdum. A možná díky tomu nemůžu Halině odpustit asi dvě gramatické chyby, které jsem tam zahlédla :))

Kristian
16.03.2012 2 z 5

Halinu Pawlowskou mám rád, ale tohle už je moc. Opět čteme o české novinářce s ukrajinskými kořeny, nevyřešeným vztahem k otci, nevěrách .... měl jsem problém knihu dočíst, což se mi stává opravdu jen u hodně špatných knih (i humor je zde mdlý). Škoda. :/