Velká žena z Východu

Co se stane, když vám pravou ruku povede rozum a levou ruku vášeň?! Budete milovat až za hrob.
Krutě veselý příběh o mladé ženě z Česka, která se rozhoduje nejen mezi třemi osudovými muži, ale taky mezi kariérou v zahraniční firmě, horskou loukou a touhou být nejkrásnější ze všech.

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95973/velka-zena-z-vychodu-95973.jpg 2.857
Humor, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Velká žena z Východu

Francoa

Přečetl jsem všechny knihy vypůjčené z knihovny, tak došlo na nejútlejší knihu vypůjčenou manželkou.V celku podobné vyprávění, které znám z rádia nebo televize přímo v autorčině podání, které zní vtipněji než v psané formě.Přečíst se to dalo, občas úsměvné i zajímavé ženské myšlení.

24.05.2018

Ale jo... Dalo se to, sice jsem měla trochu problém se jménem Penelopa, přišlo mi prostě divný. Jinak to byla asi druhá horší knížka, co mi nesedla. Nejhorší byla Díky za každé nové ráno.

pagac17
02.08.2017

Zajímavá knížka paní Haliny, myslím, že je to fabulovaný její životopis, je to humorné a čtivé i poučné, autorka se vrací předanými vzpomínkami na mládí svých rodičů v Ukrajině. Odhaluje, jak se v té oblasti žilo a myslím i dosud žije i když snad v modernějším hávu. Závěr ukazuje její současnost po revoluci.

Jeanie
25.06.2016

Od Haliny jsem přečetla většinu knížek a můžu říct, že mě její humor baví. Avšak v případě této knížky se nemůžu zbavit dojmu, že tohle už tady někdy někde bylo :-(

Hana H.
26.07.2015

Upřímně nechápu, co vede jakéhokoli muže k tomu, aby četl knížky určené primárně pro ženy (přesněji kategorie humor - pro ženy), kam se podle mého řadí snad všechny knihy H.Pawlowské, tuto nevyjímaje. Kdybych zkusila přečíst něco z žánru military asi by se mi to také nelíbilo.
Nicméně u knih H.P. je faktem, že se některé věci pořád opakují, takže číst jich 5 po sobě by asi nešlo, je lépe si přečíst jednu její knihu v létě na dovolené - nemusíte o ničem přemýšlet a občas se snad i zasmějete (někdy). Žádnou hloubku bych v nich nehledala, zkrátka oddychovka, když se vám nechce číst nic dlouhého, náročného, nic, kde je nutno si pamatovat děj a tak podobně. Ale napsala i o něco lepší knihy.

trdlo1
19.10.2014

Spousta jmen a různých komických situací, ale vždy se dá v tom dobře orientovat. Dobrá oddechovka...

Jingle
14.04.2012

Naprosto souhlasím s Kristianem. Zpočátku jsem měla problém se do knihy začíst, pak to chvíli šlo, pak jsem si ale už musela říkat, že přece neodložím nedočtenou knihu. Ona se dá přečíst za jedno odpoledne, což vidím asi jako velké plus, protože více dní bych jí asi neobětovala. Pro mě až moc taženo ad absurdum. A možná díky tomu nemůžu Halině odpustit asi dvě gramatické chyby, které jsem tam zahlédla :))

Kristian
16.03.2012

Halinu Pawlowskou mám rád, ale tohle už je moc. Opět čteme o české novinářce s ukrajinskými kořeny, nevyřešeným vztahem k otci, nevěrách .... měl jsem problém knihu dočíst, což se mi stává opravdu jen u hodně špatných knih (i humor je zde mdlý). Škoda. :/