Antena Antena komentáře u knih

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Začátek knihy se mi velmi líbil a těšila jsem se opravdu co bude dále, i když ano děj byl předpokládaný, ale styl psaní se mi zamlouval. Když jsem se blížila do poloviny knihy můj zájem pomalu, ale jistě opadl a ano přiznávám několik stran jsem přeskočila a došla ke zdárnému cíli, ale byl to boj. Hlavní hrdinka mi byla sympatická, kniha je chvílemi i vtipná. Co mě asi nejvíc zaujalo byla zamlklá stařenka a její tajemství, proto jsem se snažila knihu dočíst. Autobus plný penzistů byl nakonec asi to nejlepší z celé knihy a díky za to, že tam dámy v letech byly!
Řekla bych, že tato kniha je pohodová, plynulá a dobře se jistě bude číst před spaním. Není to jedna z těch knih, která člověka nutí číst až do ranních hodin, aby následně byl po celý den "nepoužitelný".

30.09.2015 3 z 5

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Moc se mi líbil děj už dlouho jsem nečetla takovou knihu takže jsem ráda za příjemnou změnu. Líbilo se mi jak se všichni více méně vyvíjí jací jsou před válkou ještě mladí a beztarostní a po ní .. Poslední kabriolet je hezký poutavý příběh i když místy trochu zdlouhavý, ale i tak stojí za přečtení. Určitě jsem tuto knihu nečetla naposled :)..

03.01.2013 4 z 5

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Příběh mě moc nezaujal ani se mi moc nelíbil.

24.04.2012 2 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Super díl ve kterém se mnoho děje a člověk se u četby nenudí :) naopak film je katastrofální, kdybych nečetla knihu tak netuším o co jde. Děj ve filmu není plynulý pět minut je o tom a dalších pět minut skok úplně jinam a zase něco jinýho. Bohužel znám spoustu lidí co HP viděli jen ve filmu a vůbec je to nenadchlo na jednu stranu se jim nedivím, ale na druhou ať neposuzujou jen podle filmu, protože HP v knižní podobě je nejlepší!!!!!!

23.04.2012 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásný příběh dvou mladých lidí z dvou různých světů, kteří by spolu stejně žít nemohli. Tato kniha se mi moc líbila :), i když ze začátku jsem se do ní nemohla vůbec začíst a chtěla jsem to vzdát :)..

16.04.2012 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Knihu jsem četla hodně dávno. Příběh je zajímavý a čtivý, člověk se doví jak takový lidé žijí co musí všechno udělat, aby měli na fet.. Tato kniha určitě nepatří k těm, že bych si jí s radostí znova přečetla. Jednou mi to stačilo a vím, že na tento příběh jen tak nezapomenu.

16.04.2012 2 z 5

Zloděj map Zloděj map Heather Terrell

Zajímavá oddychová kniha..

09.05.2013 3 z 5

Malá divoška Malá divoška Marieluise von Ingenheim

Jako oddechová četba je tato serie dobrá a člověk se doví i něco z života krásné rakouské císařovny Sissi :).. Styl jakým jsou tyto knihy napsané se mi moc nelíbí plus se toho v každém novém díle hodně opakuje z předešlé knihy.

31.08.2012 3 z 5

Čachtická paní z Karlštejna Čachtická paní z Karlštejna Richard Dostál

Kniha není špatná, ale víckrát se k ní vracet nejspíš nebudu :D..

31.08.2012 3 z 5

Tajná láska Tajná láska Lenka Lanczová

Knihu už jsem četla dávno, ale tento díl se mi líbil :).

24.04.2012 2 z 5