annakolin annakolin komentáře u knih

Já, robot Já, robot Isaac Asimov

Po neuvěřitelně dlouhém čtenářském bloku mi tato kniha pomohla znovu si čtení zamilovat! Po pravdě jsem se zprvu bála toho, že kniha bude naivní, vzhledem k tomu, že je poměrně stará, ale nakonec mě příjemně překvapila. Doporučuji :)

13.05.2017 5 z 5

Jirkův tajný klíč k vesmíru Jirkův tajný klíč k vesmíru Stephen William Hawking

Nááádherná kniha. Úplně jsem se při ní tetelila :o). Mnoho informací o tom tmavém místě nad námi a kolem nás, který, ale není zase tak tmavý, jak se zdá :-). Samozřejmě mluvím o vesmíru!
Možná, už i v maminčiným bříšku, když jsem byla jen maličké embryo jsem si přála být vědcem, fyzikem nebo dokonce i astronautem! ( což je trochu obtíž, poněvadž se mi dělá špatně i v autobuse, na to v raketě!!!:-D) Plus nádherné ilustrace. Co víc si přát? ;-)

24.11.2015 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Tak tohle jsem si opravdu užila :-). Super knížka. Ale nejspíš jsem udělala jednu zásadní chybu- nepřečetla jsem si nejprve knihu "Alenka v říši divů"! :-D. Takže jsem se dozvěděla mnoho spoilerů:-)

24.11.2015 5 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Nemohla jsem se dočkat až si tuhle knihu koupím, ale po pravdě, mě nenadchl tak jako minulý díl ( a to nejenom kvůli otevřenému konci - arrrrggghhh... :-D ) každopádně se i tak moc těším na pokračování :-)

24.11.2015 4 z 5

Tajuplné lidské tělo Tajuplné lidské tělo Nick Arnold

Moc krásná knížka. Nejenom, že se něco naučíte, ale ještě k tomu zábavnou formou :-).

20.10.2015 5 z 5

Divná a divnější Divná a divnější Robert Reger

první díl mě sice bavil ale tenhle...je prostě nějak stejný :(

17.09.2015 3 z 5

100 přání 100 přání Erica Bertelegni

Úžasná kniha! Schválně jsem ji četla pomalu abych si ji co nejvíc užila a některé pasáže jsem si četla i dvakrát :-D doporučuji

17.09.2015 5 z 5

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

Měla jsem ji ve škole jako povinnou četbu a vůbec mě nebavila :-( A to mě většinou pravěk v dějepise bavil :-) Kniha je nudná ale alespoň je dobře ilustrovaná. Občas byli právě ty obrázky jediné co jsem z toho četla :-D

17.09.2015 3 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Krása! Doporučuji,ale pozor- občas je tak smutná, že vám zrudnou oči :D

17.09.2015 5 z 5

Ztracené dny Ztracené dny Robert Reger

Tahle kniha, mě docela oslovila, protože i já jsem trochu podivínská, avšak ne každému se může Emily dobře číst. Kniha je ale občas zamotaná, protože autor píše jako kdyby si myslel že každý o Emily už ví všechno :-D.

17.08.2015 3 z 5

Fergus a létající kůň Fergus a létající kůň Paul Stewart

kniha mě sice bavila ale naproti Kronik Světakraje, byla moc obyčejná. Je to kniha spíše pro malé čtenáře, takže chápu, že nemůže být napsána trochu složitěji než je. Každopádně někoho by mohla bavit víc nežli mě :-)

17.08.2015 4 z 5

Cukrová vata Cukrová vata Jacqueline Wilson

Ze začátku jsem se nemohla začíst ale asi po třetí kapitole mě to začalo bavit a přečetla jsem to snad jenom za jeden den :-D

05.08.2015 4 z 5

Cesta za tajemný Hvozd Cesta za tajemný Hvozd Paul Stewart

Překrásná kniha, pěkné ilustrace a dobře vystižený popis. Mnoho nových vymyšlených bytostí, které ještě nikdo nikdy v žádné knížce nepoužil. Krásně se čte a určitě jí zhltnete jako knižní malinu i s ostatními díly. :-D

22.07.2015 5 z 5