Ztracené dny

Emily Strange – charakteristika: 13 let. V tomto díle ztratí paměť, najde svoji pratetu, kočky, a dokonce svoji golemku! 13 věcí, které najdeš v prvním románu Emily Strange: 1. záhadu 2. úžasného golema 3. vychytané projektily 4. čtyři černé kočky
5. amnézii 6. kalamitní poker
7. zuřivé poníky
8. línýho policajta 9. seznamy o 13 položkách 10. generátor písečné bouře
11. dvojníky
12. tajnou misi 13. rybenky...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29183/ztracene-dny-emily-strange-29183.jpg 3.8150

Emily Strange (1.)

Emily The Strange - The Lost Days (2007)

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Neloušek

Když jsem si tuto knihu přečetla, byla jsem ráda, že jsem tak učinila. Velmi se mi líbilo originální zpracování formou deníku, samostatného textu a rozhovorů. Knížka mě sice ze začátku trochu nudila, ale poté už jsem ji nemohla přestat číst, protože se hlavní hrdinka Emily, která je samotářka, začala kamarádit s jedním chlapcem. Jenže Emily pracuje na tajných vědeckých pokusech, které nikdo nesmí vidět. Poté vytvoří svoje identické dvojče, které má stejné myšlení jako ona sama. Jenže to se nemusí být vždy výhoda....
Dávám čtyři a půl hvězdičky, protože Emily někdy až moc dlouho rozebírá svoje vědecké pokusy, ale třeba já už jsem byla zvědavá, co se stane jako další.

Tiffanyunicorn
19.10.2017

Tahle kniha mě docela natchla pěkne obrázky

parvitas
17.10.2017

Emily Strange bola divna a myslim, ze tu vek treba dodrzat, ale moja temna stranka jasala!!! Proste taketo weird knihy mozem. Bacha, su to golemovia z mrtvych a pozosivanych tiel, pasce, zaskolactvo, nevhodne darebactva a tak podobne... Mne sa knihy tiez pacili, a velmi, ale myslim, ze ich dcera uplne nepochopila, zdali sa jej iba zabavne. Tu bizarnost tam nevidela vobec.

hellena1523
21.01.2017

Emily je skvělá! V každém věku! Moc se mi líbí grafické zpracování, ale další díly mi přišly lepší...

CrazyDuck15
02.07.2016

Knihu jsem četla, když jsem byla trochu mladší a neskutečně se mi líbila. Samotná Emily pro mě byla dlouho vzorem holky, jakou bych se ráda stala.
A přestože nyní jsem starší a zajímají mě jiné věci než Emily, dodnes mi nad postelí visí její velký plakát a v nohách postele se mi opírá nafukovací rukavice s potiskem mé tehdejší hrdinky.
Skvělá knížka.

brčko-A
27.06.2016

Ano,je to pěkná kniha. Ale čekala jsem od ní víc.

LadyCharlene
13.01.2016

Emily jsem, jako mladší dívka, zbožňovala. Zobrazovala ztracené dívky, které nezapadají, ale Emily to neřeší, naopak jí to tak vyhovuje, má přece svoje čtyři kočky a fantazii. Knížka byla kouzelná. Prostředí tak skvěle popsané, že si ho dokážete živě představit Nádherné ilustrace, zajímavý děj, překvapivé rozuzlení, upřímně jsem si přála, aby to pokračovalo dál. Určitě si Emily přečtu znovu

annakolin
17.08.2015

Tahle kniha, mě docela oslovila, protože i já jsem trochu podivínská, avšak ne každému se může Emily dobře číst. Kniha je ale občas zamotaná, protože autor píše jako kdyby si myslel že každý o Emily už ví všechno :-D.

Necromortis
05.05.2015

Tahle kniha se mi líbila od začátku až do konce, nicméně další tři, které přišly po ní už pomalu působily, že je autor/ka potí z posledního -stejně tak, jako Relikvie Smrti od Rowlingové. Poslední kniha Emily Strange byla už naprostá blböööst.

ellypusik
25.08.2014

Sice jsem měla knihu přečtenou za jeden den, ale spíše to bylo proto, že byla 1. tenká za 2. plná obrázků a za 3. jsem to chtěla mít za sebou, protože asi po 30 str. mě to přestalo bavit, jenže já neodkládám knihy pokud to není opravdu strašně špatné , vždy čekám že se to třeba spraví, tato kniha mě ovšem strašlivě zklamala

MissBlack
02.09.2013

Nedivím se, pokud by z knihy lidi měli nějaké rozpolcené pocity. Myslím, že totiž přesně to je účel - bude Vám připadat, že ta kniha je prostě divná. Divná, ale svým způsobem dobrá. A vzhledem k tomu, že je to o Emily Divné, tak se není čemu divit:)
Mně se to líbilo.

Lenna75
31.08.2013

Emily Strange je pro mne oblíbenou rebelkou, která má zápal pro záhady a vědu. DOPORUČUJI!

Terezk-a
12.06.2013

Je tajemná, ale to se mi líbí. Děj je někdy nudný a jindy zase napínavý!

Sci-fi

Enefersis
09.02.2013

Tak tahle kniha patří do kategorie „taková blbost, až je to dobré“ :D Ačkoli jsem očekávala něco úplně jiného, zklamaná jsem nebyla, ba naopak- některé části mi pěkně polechtaly bránice a svým „Emilyovským“ způsobem to bylo i napínavé.

muchomurka
16.01.2013

Vtipná knížka, byla jsem napnutá, jak to dopadne. Je pravda, že ze začátku mě moc nebrala, ale pak jsem ji dočetla jedním dechem.

MysticHaa
02.06.2012

Tyická knížka pro typické puberťačky ... Moc se mi líbí :)

mikki123
15.04.2012

Prostě super knížka. Není co dodat. +Jsou v ní super obrázky.

Kituna
18.02.2012

velmi dobrá ... dobrá kniha :D

Mrs.Domis
09.02.2012

Straaaaašně krutá knížka!! Autor je boreček! :D

PanKérka
23.01.2011

Ze začátku jsem vůbec nechápala, ale nakonec jsem pochopila. Rozhodně mi je Emily sympatická! :D