anko57 anko57 komentáře u knih

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Jestli máte rádi brutalitu a rádi se bojíte-čtěte. Za mě fakt dobrá detektivka, která se čte jedním dechem.

16.10.2017 5 z 5

Lékař od Stalingradu Lékař od Stalingradu Heinz Günter Konsalik

K téhle knize jsem se dostala na dovolené, žádnou jinou jsem tam nesehnala. Začala jsem číst s velkým despektem. Kupodivu mě příběh pohltil, je to kniha plná lidskosti a citu, zároveň však i krutosti.. Je psaná z pohledu německého lékaře v zajateckém táboře. Kniha vás chytne a nepustí, musíte vědět, jak to skončí. Doporučuji.

15.10.2017 5 z 5

Mistr zločinu Mistr zločinu James Patterson

Alex Cross nikdy nezklame, je to můj oblíbený detektiv, resp. policejní psycholog.

15.10.2017 4 z 5

Sbírka nejkrásnějších pohádek 2 Sbírka nejkrásnějších pohádek 2 Walt Disney

Nevím , čím je kniha tak poutavá, ale má tříletá vnučka ji miluje, takže čtu a čtu.....Myslím si, že nejkrásnější jsou naše pohádky, i když některé jsou dost drastické. Ale hlavně že dobro vždy zvítězí.

15.10.2017 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Výborná kniha , relax, oddechovka, vtipné a osvěžující.

30.09.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Já jsem trochu na rozpacích jaké napsat hodnocení. Určitě jsem četla mnoho lepších knih, ale to je věc názoru. Čekala jsem od ní mnohem víc, ovlivněna reklamou. Prolínání postav mi nevadí, celkem čtivá kniha, ke které se ale nevrátím.

03.09.2017 2 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Opravdu trochu zamotané až překombinované.

03.09.2017 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Od této knihy jsem čekala více. Reklama na tuto knihu je nadnesená.

07.04.2017 3 z 5

Vodka Vodka Boris Starling

Po Mesiáši jsem se těšila na Vodku. Ale je to úplně jiná kniha, popisuje Rusko a všemocnou vodku. Určitě musím souhlasit s ostatními,že je to zajímavá kniha, ale pro mě už asi ne.

16.10.2017 3 z 5

Kruté hvězdy Kruté hvězdy Kathryn Harvey (p)

Je to pokračování Nespoutaných snů. Obě knihy čtivé, příběh v prvním díle se sice uzavře, přesto doporučuji určitě si přečíst i tento díl.

01.10.2017 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Severská detektivka opět nezklamala, napínavý příběh,který má děj a spád.

24.09.2017 5 z 5

V pěně V pěně Irena Obermannová

Už starší knížka, dostala jsem ji jako dárek. No, trošku podivná, ale nezaujala.

24.09.2017 2 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Nalákal mě originální námět. Kniha má spád a konec fakt překvapí, tenhle závěr jsem rozhodně nečekala. Ale jinak souhlasím s názorem, že je z těch slabších.

03.09.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Napínavé, postupně děj předvídatelný,přečetla jsem na jeden zátah. Pro mě výborný konec. Nejhorší je, že takových dokonalých párů může být v reálném světě plno.

03.09.2017 5 z 5