Anilka13 Anilka13 komentáře u knih

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

kniha mě hodně bavila, ale konec mě zklamal.. po knize Milion malých střípků jsem čekala něco dramatického..

07.08.2012 4 z 5

Výminkáři Výminkáři Karel Václav Rais

velice smutná kniha.. nejhorší musí být, když člověk se dře, aby jeho dítě mělo vše, co potřebuje a pak když potřebuje rodič pomoc šetří na nich jak se dá..

23.07.2012 3 z 5

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

super kniha, ale chyběli mi v ní jakékoli city, vzhledem k tomu, že se vše odehrává ve spojitosti těch nejbližších.. první část mě zaujala, druhá byla o něco slabší a poslední mě zklamala úplně.. moc dlouhé na to, že se téměř nic neodehrálo..

05.07.2012 3 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

film byl dokonalý.. kniha nezajímavá.. alespoň pro mě.. Je to silný příběh, ale špatně napsán, jelikož to nepsal spisovatel... Myslím že kdyby to nějaký spisovatel přepracoval, mohlo z toho být báječné dílo.

24.02.2012

Můj přítel Leonard Můj přítel Leonard James Frey

začátek krutý a smutný, prostředek mě moc nebavil, byl to popis všedních událostí, které bylo nutné popsat, aby konec byl takový jaký byl... konec mě zaskočil, nic takového jsem nečekala.. Kniha mě hodněkrát dojala k slzám..

19.02.2012 5 z 5

Milion malých střípků Milion malých střípků James Frey

úžasná kniha.. - tuhle knihu by si měl přečíst každý puberťák před tím než se rozhodne začít svou kariéru se závislostí...

14.01.2012 5 z 5

Škola života Škola života Lynn Barber

už dlouho jsem se takhle do žádné knihy nezačetla.. knihu jsem začala číst jen z toho důvodu, že mi film přišel jistým způsobem nudný a dost chudý a myslela jsem si, že v knize bude popsáno mnohem víc skrytých myšlenek a pocitů, které v žádném filmu nejde vyjádřit.. ale jsem ráda, že kniha nebyla jen o vztahu mezi mladou studentkou a starším ženatým chlapem.

29.10.2011 3 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

jedna velká nuda!

20.07.2011 odpad!

začátek mě hodně bavil.. střed mě nebavil vůbec. a konec byl taky hodně zábavný..

Ale tuto knihu bych spíše doporučila lidem, kteří milují historii

27.03.2011

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Kniha plná popisů denního stereotypu na farmě. Obdivuhodné však bylo, jak je Bety silná a umí si udělat legraci sama ze sebe.

12.01.2011 3 z 5

Vlčí jáma Vlčí jáma Jarmila Glazarová

prvních 100 stránek mě vůbec nebavilo díky zdlouhavým popisům ročních období... Později sem se do knihy začetla a příběh byl nakonec docela zajímavý.

30.11.-0001 3 z 5

Karibská plavba Karibská plavba Rachel Hawthorne

jedná se o dívčí román, ale s krásnými popisy exotických míst :)

30.11.-0001 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

zatím první kniha, která mě dojala až k slzám..

30.11.-0001 5 z 5