Angelika92 Angelika92 komentáře u knih

Harry Potter 5–7 (box) – Poslední tři roky v Bradavicích Harry Potter 5–7 (box) – Poslední tři roky v Bradavicích J. K. Rowling (p)

Tyto knihy už jsou více emotivní.. Pobrečela jsem si.

26.07.2020 5 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Pěkné zakončení série, jenom bych předchozí díl dala jako 2 díl. Přišlo by mi to více "logické". Jinak za mě je to lehké čtení, nic náročného.

26.07.2020 4 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Celkem zábavná, čtivá kniha. Je to opravdu oddychové čtení.

11.07.2020 5 z 5

Deník fejsbukové matky Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigallová

I přesto, že nejsem matka, tak mě kniha celkem pobavila. U některých statusů jsem se dost zasmála i nahlas. :-)

06.07.2020 5 z 5

Čtyři děti a skřítek Čtyři děti a skřítek Jacqueline Wilson

Knihy této spisovatelky mám ráda. Jsou psané hlavně pro děti a mládež, nevidím v knize nic špatného. I přes to, že jsem čtenář staršího věku.

14.04.2020 5 z 5

Zásnuby - Tajemné dobrodružství na Manhattanu Zásnuby - Tajemné dobrodružství na Manhattanu Tasmina Perry

Oddechové, pohodové čtení na večer či odpoledne ke kávičce. Moc pěkný příběh a skvěle napsané.

23.02.2020 5 z 5

Myslela jsem si, že mě to nebude bavit. Ale je to pecka. Rowlingová nezklamala!

14.01.2020 5 z 5

Knihu jsem přímo hltala! Můžu jen doporučit.

21.03.2019 5 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Četla jsem na škole jako povinnou četbu. Čtivá, moc se mi líbila.

21.03.2019 2 z 5

Ženu ani květinou... Ženu ani květinou... Simona Monyová (p)

Ze začátku jsem měla trochu potíže se přes děj nějak prokousat. Tehdy, když jsem ji četla, tak jsem moc tyto knihy nečetla. Měla jsem radši fantasy. Ale teď se ráda ke knihám od spisovatelky vrátím a přečtu si je znova.

21.03.2019 4 z 5

Revizor Revizor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Než jsem knihu začala číst, tak se mi do toho moc nechtělo. Ale děj je fajn, i dobře se mi kniha četla.

21.03.2019 3 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Četla jsem kvůli čtenářskému deníku na škole. Nijak se mi moc nelíbila. Ale není to můj styl knížek.

16.03.2019 2 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Zajímavý příběh, který Vás přinutí se zamyslet.

18.02.2019 5 z 5

Mrazík Mrazík Bedřich Smudek

Jako knihu mám Mrazíka ráda, ale nevím proč ve filmovém provedením jsem na Mrazíka alergická. Ale i přes to si myslím, že je to pěkná pohádka.

12.01.2019 5 z 5

Milovník čaje Milovník čaje Fabio Petroni

Kniha je krásná, to se musí nechat. Krásné fotky, popis čajů a jeho přípravy. Tuto knihu by si měl pořídit každý milovník čaje. Na konci jsou zajímavé recepty, ale asi se jimi nenechám inspirovat.

26.10.2023 4 z 5

Mýty o celulitidě: Nejde o tuk, ale o tkáň Mýty o celulitidě: Nejde o tuk, ale o tkáň Ashley Black

Kniha o produktu autorky. Aniž by jste si nekoupili její produkt, tak se nedozvíte jestli je to pravdivé nebo ne.

03.03.2022 1 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Neříkám, že se to nedalo číst. Tato kniha má určitě své čtenáře. Ale prostě byla zvláštní.

03.03.2022 2 z 5

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Velmi čtivá, vtipná kniha. Za mě super oddechovka.

25.02.2022 5 z 5

Sladké podlehnutí Sladké podlehnutí Opal Carew

Opravdu velmi zajímavá četba. Za mě super četba, hltala jsem každé slovo. Řekla bych, že člověk musí mít trošku žaludek na tuto knihu.

22.02.2022 5 z 5

Kniha o biči Kniha o biči Vladimír Páral

Nevím, co si mám o téhle knize myslet. Očekávala jsem asi něco úplně jiného.

10.11.2021 2 z 5