Andrys Andrys komentáře u knih

Pátý jezdec Pátý jezdec James Patterson

Kniha má zajímavý konec, který si přejete, ale když už je opravdu u konce, tak stojí za to se nad tím zamyslet... :)

Vážná tajemství Vážná tajemství Kathy Reichs

Celkem dobrá kniha, jen by mě zajímalo, kdo Tempe nakonec vyzvedl...

Dekameron z nočního letiště Dekameron z nočního letiště Ilona Borská

Krásné oddechové čtení... během pár hodin jsem měla knihu přečtenou :)

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Jsem ráda, že autor použil podobné téma jako v Modré sféře. Je to děsivé, jak moc spoléháme na informace v elektronické podobě.

Troufalý autor osud Troufalý autor osud Ilona Borská

Nádherná kniha (jakovšechny od této autorky) :) doporučuji pro ty, co četli Doktorku z domu Trubačů.

Svaté kosti Svaté kosti Kathy Reichs

Líbilo se mi, že se nebojí různých teorií ohledně J.K., s některými jsem se setkala i v jiných knihách. Konec se dal očekávat, vždyť je to detektivka a ne kniha zabývající se původem křesťanství :).

Synové hor Synové hor František Kožík

Škoda, že se neví co přesně se stalo. Je to takové nepochopitelné, vždyť tak by ho stejně nemohl zachránit :(

30.11.-0001 5 z 5

Hra pro lvy / Jestřábí zátoka / Dvanáctý stupeň / Jezero duchů Hra pro lvy / Jestřábí zátoka / Dvanáctý stupeň / Jezero duchů Nelson DeMille

Zároveň se tu objevuje série únosů malých holčiček v jejich nejhezčí den z bezpečí jejich domova... Tak z toho mi pěkně běhal mráz po zádech.

Učila jsem se létat Učila jsem se létat Nava Semel

Knihu jsem četla jako malá na dovolené a moc se mi líbila :)

Muž, který si hrál na Boha Muž, který si hrál na Boha Robin Cook

Opět mi vadil dominantní muž a podvolená inteligentní doktorka. Ale děj byl celkem dobý.

Horečka Horečka Robin Cook

Vadil mi hlavní hrdina a přístup jeho druhé manželky (nebo přítelkyně, teď si nejsem jistá). On sám vše zvládne a vše bude podle jeho. Docela mě zarazili i léčebné postupy. Možná je to rokem prvního vydání.

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Radím číst si tuhle knihu nahlas, když doma nikdo není :)

Sedm dcer Eviných Sedm dcer Eviných Bryan Sykes

Kniha je napsaná tak, že zaujme i laiky a danou tématiku hezky vysvětlí. Třeba vytrhnutím vlasu :)

Výstraha Výstraha James Patterson

A to jsem si říkala, že od tohoto autora mě nic nepřekvapí :). Mám ale raději jeho série.

Deník Deník James Patterson

Tato kniha vybočuje z detektivních knih od Pattersona. Jde o romantickou knihu, kde na začátku tu druhou ženu nemáte rádi a na konci vás donutí brečet.

Každý třetí den Každý třetí den James Patterson

Patterson se v této knize nebojí sáhnout do vlastních řad, pokud jde o oběť vraždy. Což mi celkem vyrazilo dech...

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Zatím jsem nečetla Romeo, Julia a tma, ale srovnání s klasickým Romeem a Julií se mi moc nezdá. Jasně, je tu tragická láska, ale Petr řeší i jiné problémy, které bezstarostnému Romeovi chybí ...

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Nádherná kniha. I když znáte děj z vyprávění, tak Vás stejně dostane.

Nalezený sen Nalezený sen Nora Roberts

Poslední díl sice přináší konec smutného příběhu o dávné lásce, ale ten současný mě zas tak nenadchl.

Tanec větru Tanec větru Nora Roberts

Tato kniha mě nenadchla tak, jako ostatní knihy této autorky. Snad druhý a třetí díl této série bude lepší.