anavi2009 anavi2009 komentáře u knih

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Kniha je velmi čtivá a zajímavě psaná - formou chatů, dopisů a emailů :) Tahle forma mě bavila od samého začátku, stejně jako Rosie :) Doporučuju jako letní čtení na dovolenou.

09.05.2016 4 z 5

Vnučka pana Linha Vnučka pana Linha Philippe Claudel

Krásný, poetický a hlavně lidský příběh, kterému až konec dal celkovou sílu. Krása.

02.05.2016 5 z 5

Sloup do nebe Sloup do nebe William R. Forstchen

Těšila jsem se na dobrý sci-fi, ale bylo to spíš sci-fi co se týká vztahů. Jak píše níže Bediczek - absolutní cukrkandl, všichni se milují, všem stále září v očích pochopení, nebo se tam zračí láska nebo nevím co.. OMG!! Asi v půlce jsem už začla přeskakovat stránky, zajímal mě celkový vývoj nápadu, ale ta omáčka kolem.. Děs..

02.05.2016 1 z 5

Kniha ztrát a nálezů Kniha ztrát a nálezů Lucy Foley

Knihu jsem přečetla za 3dny. Byla velmi milá, taková jako když se setkáte se starým přítelem. Krásně napsané, jemné, bez zbytečných klišé. Po dočtení mi zůstala melancholická nálada.
POZOR - SPOILER: Doufala jsem v happy end a setkání hlavních hrdinů ve stáří. Trochu mě mrzelo, že se tak nestalo. Knize to samozřejmě neubralo na kráse, možná právě naopak - spíš jen, že u těchto dvou jsem doufala :)

12.04.2016 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Hmmmmm,tak tohle byla jedna z mála knih,kde jsem přeskakovala celé stránky a o nic nepřišla.. Tak neuvěřitelně předvídatelná kniha,ze se to číst nedalo. Ocenila bych to, kdyby mi bylo 17. Byl to můj druhý Sparks a ještě me čeká jeho Notebook,tak snad me nezklame,protože film miluju.

26.03.2016 1 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Za mě moc příjemná oddechovka, přesně taková, jakou jsem ji čekala :) Nenáročné čtení, při tom napínavé a s dějem. Příběh se mi líbil moc! Konec byl očekávatelný, ale to mi vůbec nevadilo :)

10.03.2016 5 z 5

Nezlomený Nezlomený Laura Hillenbrand

WOW.. Dočetla jsem o víkendu a pak si hned na youtube hledala videa s Louiem Zamperinim.. POZOR, HODNOCENÍ OBSAHUJE SPOILERY :) Jsem ráda, že jsem dřív četla než viděla film. Ten prý končí osvobozením. Kniha na mě velmi zapůsobila, ještě teď na ni myslím a jsem plná dojmů a obdivu. Jestli jsem si myslela, že němci byli největší kruťáci se svými koncentračními tábory, tak japonci se jim velmi vyrovnali. Louis Zamperini byl pro mě obdivuhodný nejen tím, co všechno dokázal přežít, ale hlavně tím, jak se se vším dokázal vyrovnat a odpustit.

07.03.2016 5 z 5

Skvělá fantasy, moc mě bavila - i to, že je příběh zasazen do přítomnosti, hrdina je současný kluk a přitom se mu dějí podivné věci. Kniha je proložená bizarními skutečnými fotografiemi, kolem kterých autor vytvořil neuvěřitelný příběh. Těším se na další díly!

23.02.2016 5 z 5

Za mě docela nuda.. Hlavně jsem pořád čekala, až se rozlouskne to tajemství - a na straně 150 je u 200 stránkové knihy docela tristní. Kniha mě dost nebavila, ale možná to bylo i tím, že jsem měla vysoké očekávání..

19.02.2016 3 z 5