anais anais komentáře u knih

Bikiny Bikiny James Patterson

To je teda síla. Potom, co jsem si přečetla Oko za oko a líbila se mi, jsem se rozhodla pro další dílo tohoto autora, ale vyrazilo mi dech. Celkem slušnej krvák, ale super.

08.10.2016 5 z 5

Schůzka v Paříži Schůzka v Paříži Harlan Coben

Neskutečně čtivé a akční. Miluji jeho knihy a Harlan Coben se stává mým nejoblíbenějším autorem.

08.09.2016 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Děj příliš vleklý, přeskakovala jsem stránky, v polovině knihy jsem to vzdala, když jsem zjistila, že to dopadne přesně tak, jak to od počátku vypadalo. Čekala jsem víc.

28.05.2016 1 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Báječná, napínavá, zkrátka perfektní!

02.04.2016 5 z 5

Ve slepé uličce Ve slepé uličce Henning Mankell

Kniha mě vůbec nebavila, příliš mnoho zbytečného bláta kolem, které působilo velmi rušivě. Přeskakovala jsem stránky a nakonec nedočtené odložila. :-(

25.12.2015 1 z 5

Záměna Záměna Olivia Goldsmith

Moc se mi líbil nápad se záměnou manželky za milenku. Sice je to trošku přitažené za vlasy, ale hezky se to četlo. Pro mě oddechovka jak má být.

28.08.2015 5 z 5

Bigamista Bigamista Mary Turner Thomson

Příběh je to hezký, ale v určitých pasážích příliš zdlouhavý. Nebavilo mě číst o tom, jak se hrdinka žene do záhuby a nevidí nebo nechce vidět jasné náznaky, že je něco špatně. Stále jsem čekala, kdy už konečně prokoukne a pasáže, kde jí manžel stále lhal jsem už přeskakovala.

22.08.2015 3 z 5

Swingeři.cz aneb začátečnické trampoty jedné cáklé swingerky Swingeři.cz aneb začátečnické trampoty jedné cáklé swingerky Lenka Macháčková

Tak dlouho jsem hledala v knize tu zábavu , až jsem ji v polovině unuděná odložila :-(

12.06.2015 1 z 5

Fantomová bolest Fantomová bolest Thomas Enger

Příliš mnoho postav, začátek příliš zdlouhavý, odkládám nedočtené. Nemám ráda knihy, které byť kouskem nudí.

29.05.2015 1 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Na to, že mě fantasy ani sci-fi moc nebere, mě tahle knížka dostala. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Musím dát palec nahoru - super!

06.05.2015 5 z 5

Léta s Top Gear Léta s Top Gear Jeremy Clarkson

úžasné čtení, skvěle napsané, co slovo - to perla. Super. Doporučuji všem!

28.04.2015 4 z 5

Bigamista Bigamista Jana Javorská

Kniha se mi moc líbila. Dokonce jsem si u ní pobrečela stejně jako moje kamarádka, která ji dočetla přede mnou a varovala mě, že budu potřebovat kapesníky. Nevěřila jsem jí a opravdu. Mohu jen doporučit.

21.04.2015 5 z 5

Zločinecký podnik Zločinecký podnik Owen Laukkanen

úžasná čtivá knížka, moc se mi líbila, mohu vřele doporučit

03.02.2015 5 z 5

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Michael Weber

čekala jsem nějaký děj, zápletky, ale bylo to pořád dokola. zklamání

24.01.2015 1 z 5

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Eva Urbaníková

velké zklamání, ostatní knihy se mi líbily mnohem víc. V momentě, kdy na scénu vstoupil Jakub mě to přestalo bavit číst, protože to bylo pořád dokola.

19.01.2015 1 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Nejprve jsem čekala, kdy už se začne něco dít a pak se mi moc líbila

31.12.2014 4 z 5

Krásná, bohatá, štíhlá Krásná, bohatá, štíhlá Beth Harbison

Ani jsem ji nedočetla, v půli mě začalo nudit neustále střídání toho, co bylo před 20 lety v táboře a toho, co je současnost.

30.12.2014 1 z 5

Príliš osobná známosť Príliš osobná známosť Eva Urbaníková

kniha se četla hezky svižně bez zbytečně hluchých míst, moc se mi líbila.

13.12.2014 5 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Tak jsem pořád čekala, kdy už se začne něco dít a ono pořád nic. Ani jsem to nedočetla.

29.11.2014 1 z 5

Zlatá liška Zlatá liška Wilbur Smith

kniha celkem hezká, až na některé zdlouhavé pasáže, kde bylo příliš politiky

25.10.2014 3 z 5