Amneris Amneris komentáře u knih

Lásky a nálezy Lásky a nálezy Lenka Lanczová

Knížka mě velice bavila, vzpomněla jsem si na svoje začátky na vysoké škole a úplně jsem se v Alce viděla. Adam mi moc sympatický nebyl, tenhle typ kluků fakt nemusím. U Štěpána bylo jasné, že se bude Alce líbit, ale taky se nezachoval zrovna čestně, ačkoliv na konci zůstal s Johanou. Dominik mi byl sympatický od začátku, říkala jsem si, že kdyby se se svou slečnou rozešel, že by měl být s Alkou. Pevně věřím, že to dali dohromady :-)

26.01.2018 5 z 5

Milionová holka Milionová holka Stanislav Rudolf

Knihu jsem četla několikrát, objevila jsem ji u mamky v knihovně. Ráda se k ní vracím :-)

24.01.2018 5 z 5

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Již v pubertě jsem tuhle knihu četla a hned mě upoutala. Neskutečná zápletka se dvěma bratry, kteří jsou stejní a přesto každý jiný. Nela mi byla sympatická hned, stejně tak i Ondra. Kniha je psaná velice čtivě, přečetla jsem ji jedním dechem, stejně jako předešlé knihy od paní Lanczové. Rozhodně ji řadím k nejoblíbenějším

23.01.2018 5 z 5

Blbej fór Blbej fór Lenka Lanczová

Kniha byla opravdu poučná. Byl to opravdu blbej fór, Filipa mi bylo líto a na konci jsem pevně doufala, že to nebyl sen :) Knížku jsem četla kdysi v pubertě, po letech jsem se k ní znovu vrátila a musím říct, že jsem se od ní nemohla odtrhnout, přečetla jsem ji na jeden zátah

17.01.2018

Mokrá náruč léta Mokrá náruč léta Lenka Lanczová

Knížku jsem četla už na základní škole a po letech jsem se k ní vrátila. Iva mi byla ze začátku hrozně nesympatická, ale postupem času jsem přišla na chuť, zejména ta část, když musela jet na kole nahá. To jsem se fakt nasmála. Hlavně jsem byla ráda za to, že se na konci s Romanem setká, i když to trvalo déle, než byli původně domluveni. Jinak je kniha velice oddechové čtení, přečetla jsem jí jedním dechem za odpoledne.

13.01.2018 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Knihu jsem si poprvé přečetla v nemocnici a stala se mojí nejoblíbenější knihou. Saturnin je naprosto geniálně a nadčasově napsaný, není pasáž, která by mě nebavila. Když jsem si vybírala knihy k maturitní četbě, Saturnin byl jasná volba (ačkoliv jsem si ho nakonec jako maturitní otázku nevylosovala). Po čase jsem si poslechla i audioknihu v podání Oldřicha Víznera a brečela jsem smíchy. Stejně jako knihu miluji i filmové a seriálové zpracování, které si vždycky ráda pustím, když mám špatnou náladu. Saturnin má v mé knihovně čestné místo :-)

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Třetí díl mě bavil asi nejvíc, mám ráda tento typ humoru. Pokud by se pan Boček rozhodl pro pokračování, zlobit se nebudu :-)

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Stejně jako první díl ani druhý mě nezklamal. Přečteno za jeden večer, příjemná oddychovka.

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knihu jsem přečetla jedním dechem, nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Je to velmi příjemné a oddechové čtení, navíc se u toho člověk nasměje. Vřele doporučuji