AllieM AllieM komentáře u knih

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Neváznoucí dialogy,vynikající popisy tehdejšího života. Není co dodat,těch 360 stránek se vyplatilo číst :) PS : Emu bych nejradši něčím přetáhla,chovala se fakt ujetě ^_^

25.03.2013 4 z 5

Králova řeč Králova řeč Peter Conradi

Kniha se mi líbila,i když jsem očekávala něco maličko jiného,něco podobného,jako byl film. Vůbec to nevadilo,kniha se výborně četla,dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí o životě Lionela Logueho i Bertieho. Krásný historický román.

10.03.2013 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Fakt mě to neazujalo. Jo,jasně,chápu,že to má být o morálních hodnotách,že se máte nad knížkou zamyslet,ale když jsem po páté četla popis toho samého dne..Nuda.

12.02.2013 1 z 5

Paní Dallowayová Paní Dallowayová Virginia Woolf

Hodně těžká kniha pro patnáctiletou duši. Někdy jsem si ty nehorázně dlouhé věty musela přečíst třikrát,abych vůbec pochopila,o čem se mluví. Ale stálo to za to. Pět hvězdiček.

30.01.2013 5 z 5

Hodiny Hodiny Michael Cunningham

Uchvátilo mě to. Když to čtete,každý kousek do sebe jakoby zapadá. NÁDHERA. Film jen třešničkou na dortu,jen lituju,že jsem ho viděla před čtením knihy.

30.01.2013 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Stačí přejít prvníh 80 stránek a pak to začne. Rada - nekoukejte na film jako první,zkazí Vám to překvapení na konci knihy. Snad nejděsivější kniha,co znám,ale možná je to tím,že jsem to četla ve 13 letech. Nelituju toho.

Miláček Miláček Guy de Maupassant

Teda George Du Roy byl neuvěřitelný sviňák..

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Úžasná kniha..Hrozně Vás chytne a už se jí nepustíte. Přečteno za den a půl :) Obdiv autorce. PS : Katniss a Peeta!

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Spisovatelku miluju,ale myslím si,že tahle kniha patří do jejích méně vydařených knih.

19.10.2012

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Zajímavá kniha,doporučovala nám ji učitelka na češtině a rozhodně nelituju.

19.10.2012 3 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Jako první jsem viděla film a ten mě donutil knihu přečíst. No,asi do strany 70 jsem si říkala,jaká je to blbost a že to odložím,ale jsem ráda,že jsem knihu dočetla. Jedna z nejlepších a nejnapínavějších věcí,co jsem kdy četla.

24.09.2012 5 z 5