Alienn Alienn komentáře u knih

Na viděnou Na viděnou Mary Higgins Clark

Další super detektivka, přečtená jedním dechem.

Má rád hudbu, rád tančí Má rád hudbu, rád tančí Mary Higgins Clark

Mrzí mě, že jsem dříve než knihu viděla film. Ale i tak se mi kniha líbila, i když už to není ono, když člověk ví, jak to dopadne.

Kdo tě zná Kdo tě zná Mary Higgins Clark

Velmi čtivá a napínavá detektivka, rozhodně doporučuji.

Kam se poděly děti Kam se poděly děti Mary Higgins Clark

Tato kniha určitě patří k těm lepším od této autorky, skvěle vykreslené postavy, napínavý děj.

Ještě se setkáme Ještě se setkáme Mary Higgins Clark

Další napínavá kniha s nečekaným rozuzlením, doporučuji.

Děvčátka v modrém Děvčátka v modrém Mary Higgins Clark

Další detektivní jednohubka od této autorky, tato nepatří k těm nejlepším, co jsem od ní četla, ale rozhodně je čtivá.

Ztracená Ztracená Joy Fielding

Velmi dobrá knížka, zajímavé téma, kdo má děti, tak pochopí asi lépe. Místy jsem se pousmála a i zasmála, překvapivý závěr.

Nic mi neprozrazuj Nic mi neprozrazuj Joy Fielding

Není to pro mě jedna z top knih od této autorky, ale jsem ráda, že jsem si jí přečetla.

Neúplná mozaika Neúplná mozaika Joy Fielding

Pro mě i přes trochu slabší začátek je to kniha, která rozhodně stojí za přečtení.

Dámy z Grand Avenue Dámy z Grand Avenue Joy Fielding

Skvělá kniha! Podle názvu a obálky jsem mylně usoudila, že půjde o něco romantického, ale opak je pravdou. Líbila se mi moc.

09.04.2020 5 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Další kniha této skvělé autorky, kterou přečtete jedním dechem.

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Toto je moje oblíbená autorka a tato knížka rozhodně patří k jejím nejlepším.

Dělej, že ji nevidíš Dělej, že ji nevidíš Mary Higgins Clark

Moje oblíbená autorka, její knížka je téměř pokaždé sázka na jistotu, čtivá a napínavá.

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Klasika, která rozhodně stojí za přečtení, moc se mi líbila.

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Tuto knihu jsem poprvé četla ještě na střední škole a to se mnou zamávala. Proto jsem se rozhodla, že si jí přečtu znovu, ale jak už má člověk tolik načteno, tak to se mnou nic moc neudělalo. Nicméně autor píše velmi čtivě a tato kniha si přečtení rozhodně zaslouží.

09.04.2020 3 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

To jsem ani nečekala, že to bude až takto dobrý psychothriller, napínavý až do samotného konce. Mrzí mě jen to, že není k dispozici druhý díl.

08.04.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Budu se opakovat ale opět výborná kniha, přečtena jedním dechem. Skoro mě mrzí, že už tato skvělá série bude končit.

08.04.2020 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Dostala jsem kdysi celou sérii a vzhledem k momentálnímu nedostatku knih, čtu teď vše, co mi přijde po ruku :) Teď už jsem tedy na základě prvního dílu věděla, do čeho jdu. Ale zase mě překvapilo, jak málo je v knize nějakého děje. Škoda, myslím, že by to šlo i lépe.

07.04.2020 2 z 5

Příběhy obyčejného uzdravení Příběhy obyčejného uzdravení Jan Hnízdil

Moc pěkná knížka, velmi lidsky a srozumitelně napsaná. Někdy mě možná trochu mrzelo, že nejdou jednotlivé příběhy více do hloubky, ale třeba je to všechno tak jednoduché, jak je napsáno, to já nemohu posoudit.

07.04.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tak toto byla trochu jiná Colleen, než jsem zvyklá. Rozhodně zajímavé téma, které je v dnešní době velmi aktuální. Opravdu hodně podrobně vykreslený rozklad vztahu, všechny pocity a myšlenky, které ho doprovázejí. Mám asi jedinou výtku a kvůli té nedávám plný počet hvězdiček jako obvykle u této autorky. Graham mi přišel málo reálný, byl vykreslený až příliš dokonale, tak romantický, chápavý a milující, rozhovory a gesta z jeho strany, vše tak dokonalé, místy to bylo na mě až přehnané. A pak nemohu nezmínit chyby a překlepy, to mě při čtení vyloženě rušilo.

07.04.2020 4 z 5