Alexxxka Alexxxka komentáře u knih

Tlapková patrola - 5 minutové pohádky Tlapková patrola - 5 minutové pohádky kolektiv autorů

Někdy jsem musela trošku improvizovat a měnit slova ať se to pořád neopakuje. Pohádky akorát před spinkáním - to beru jako velké plus, Tlapky dcerka miluje a ilustrace krásné.

14.01.2024 3 z 5

V pravěku bylo blaze člověku V pravěku bylo blaze člověku Jiří Žáček

Na mě trošku překombinované ale pro děcka fajn. A ilustrace jsou skvělé

30.12.2023 3 z 5

Odvrácená strana matky Odvrácená strana matky Monika Valentová

Přečteno. Mnohem víc než text se mi libili ilustrace. Toť vše.

31.03.2023 2 z 5

Úskalí lásky Úskalí lásky Jane Austen

Tak tohle se mi vůbec nelíbilo, nebavilo mě to, nic mi to nedalo. Přečteno jen kvůli vyzve.

22.02.2023 1 z 5

Čenkovej deti Čenkovej deti Fraňo Kráľ

Někdy krátké knížky jsou mnohem lepší než dlouhé romány. Na pár stránkách tak silně vykreslená bída. Dechberouci dílko.

20.02.2023 5 z 5

Nadějné zítřky Nadějné zítřky Lauren Brooke (p)

Taková příjemná jednohubka.

16.01.2022 2 z 5

Deník pana Nuly Deník pana Nuly George Grossmith

Nemůžu si pomoct... Ale můj šálek čaje to nebyl :-) Prostě nuda....

11.04.2021 2 z 5

Odsouzená Odsouzená Susan Elizabeth McClelland

Je to sila co se děje jinde ve světě a projde jim to "v pořádku" Už je to dýl co jsem k ihu četla ale pořád ji mám v paměti. Dost mě dostalo fungování okolo OSN. Každopádně kniha stojí za přečtení.

09.03.2021 5 z 5

Pátá hora Pátá hora Paulo Coelho

Nebylo to špatné...

02.10.2020 3 z 5

Je čas jít do hajan! - Sám ve své postýlce Je čas jít do hajan! - Sám ve své postýlce Alberto Pellai

Dostala jsem jako dárek... Ale... Naše malá spí ve své postýlce od narození - takže toto řešit nemusíme přes to všechno je knížka krásně ilustrovaná.

25.06.2020 3 z 5

Ke knize bych se bez výzvy nejspíš nedostala ale nelituji. Opravdu hezké zpracování, moc hezké ilustrace a foto, všechno psané nenásilnou formou.

23.06.2020 4 z 5

Na útěku Na útěku Caroline Brothers

Tak to byla síla! Je jasné, že cesta běženců není jednoduchá... Ale kolik se toho může stát? - to mě překvapilo. Moc hezky napsané.

15.03.2020 4 z 5

Nesnesitelná lehkost Nesnesitelná lehkost Portia De Rossi

Nebýt letošní výzvy, kdoví jak dlouho by mi kniha ještě stala bez povšimnutí v knihovně. Neměla jsem žádné očekávání a kniha mě mile překvapila a odzbrojila stylem, kterym je napsaná. Bez servítek, s velikou upřímností. Akorát jsem měla u čtení často pocit hladu.

26.02.2020 4 z 5

Sociopat odvedle Sociopat odvedle Martha Stout

Hodně zajímavá knížka, navíc napsaná velice čtivě a srozumitelně.

27.09.2019 5 z 5

Kniha ztracených věcí Kniha ztracených věcí John Connolly

Hodně zajímavá knížka. Nic podobného jsem zatím nečetla. Rozhodně to není knížka pro děti. Já jsem ale spokojená, bylo to poutavé, občas vtipné, taky někde nechutné, temnější, hororové... Prostě mix - ale povedený :-)

17.09.2019 4 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Četlo se to dobře.... Jen jsem nepochopila konec :-D

20.08.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Tato autorka je skvělá!!! Četla jsem obě předchozí knížky a i když to bylo vymyšlené fakt dobře, tentokrát mi tam něco chybělo. Asi to nebylo tak psycho, tentokrát mi nevadilo na chvilku knížku odložit. Přesto všechno doufám, že brzy budu mít možnost číst něco dalšího od této úžasné spisovatelky.

25.05.2019 4 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

No... ani nevím co napsat. Prostě jsem to nepochopila. Není to muj šálek kávy. Ale ilustrace krásné.

21.02.2019 3 z 5

Lví král Lví král Walt Disney

Moje nejoblíbenější knížka z detství!

21.02.2019 5 z 5

P.S. Milujem Ťa P.S. Milujem Ťa Cecelia Ahern

Mnohem lepší než jeden z mých nejoblíbenějších filmu.

25.10.2018 5 z 5