Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Zkrocený svůdník Zkrocený svůdník Carole Mortimer

Mě se to líbilo.Mělo to kouzlo,romantiku.Nejsem zvyklá na Harlequinky,ale tahle byla super.

07.06.2020 4 z 5

Z temné noci Z temné noci Meagan McKinney

Přestože tu kniha má málo kladného hodnocení,mě osobně se líbila.Bylo to zase trošku něco jiného a myslím,že to nebylo vůbec špatné.Pátrání po Uršule a nakonec její pohřbení do svěcené půdy,aby přestala na hradě strašit mi přišlo jako fajn námět.A Damiena jsem milovala hned od začátku.

06.06.2020 4 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Meagan McKinney

Tak tohle byla nádhera.Úžasná kniha.Romantičkám určitě doporučuji přečíst

05.06.2020 5 z 5

Oddaná duše Oddaná duše Penelope Stratton

Prostě skvělé.Opět jedna z knih,které mi zůstanou.Bylo to hrozně dojemné, už od začátku jsem brečela,až do konce.Opravdu pro romantičky stojí za přečtení.

03.06.2020 4 z 5

Jenom láska Jenom láska Catherine Anderson

Pokud Cassandra žila v takovém prostředí,nemohla být taková naivní hloupá husa.To mi na celém příběhu vadilo.

02.06.2020 3 z 5

Věnec a vavřín Věnec a vavřín Penelope Stratton

Nejlepší byl začátek a potom konec.Byl to prostě takový slabší průměr.

02.06.2020 2 z 5

Sňatek z rozumu Sňatek z rozumu Jayne Ann Krentz

Bylo to úžasné.Já prostě spisovatelku miluju.A přestože to nebyl historicko romantický příběh,byl nádherný.

31.05.2020 5 z 5

Dokud nás smrt nerozdělí Dokud nás smrt nerozdělí Amanda Quick (p)

Za mě super.Miluji historické romány a od A.Quick nikdy nezklamou.Nemusím ty s paranormálními jevy,ale historicko-detektivní i romanticko-historické nemají prostě chybu.Tentokrát jsem až skoro ke konci zjistila,kdo za vše může.Opravdu až když už moc možností nebylo a byla jsem dost překvapená.Kniha určitě stojí za přečtení.

26.05.2020 4 z 5

Podivné zásnuby Podivné zásnuby Jayne Ann Krentz

Na knihách A.Quick jsem začínala,milovala jsem je a miluji dodnes.Přečetla jsem je všechny a musím říct,že mám ráda ty historicko romantické s detektivní zápletkou.S paranormálními jevy moc nemusím a tato kniha mě přivedla zase zpátky,na začátek.Byla přesně jako ty první knihy,které napsala.Bylo to skvělé.I když každý tuší,kdo je vrah,vůbec to nevadí.Kniha je moc povedená.

24.05.2020 4 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Knihou jsem se nakonec prokousala,ale chtěla jsem to po půlce vzdát.Autorka měla nechat první díl a asi by to stačilo.Zbývající jsou stejné,do dalšího už se ani pouštět nebudu.Přestalo mě to bavit.A to jsem si mezi předchozími díly dala 14 dní pauzu,abych to vůbec dočetla.

24.05.2020 3 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Tak nějak mi přijde tento díl podobný s prvním.Doufám,že ve zbývajících se bude trochu něco dít

24.05.2020 3 z 5

Desatero přikázání pro Veverku Desatero přikázání pro Veverku Ana M.

Hodně přitažené za vlasy.Skloubit víru v boha se sexuálními praktikami mi tedy moc nesedlo.Přišlo mi to takové neuvěřitelné.Moc mě to nepřesvědčilo o opravdovosti příběhu.Hodně až moc neuvěřitelně kladné postavy-Veronika a Ricci.A do toho stále stejné sexuální přehnané praktiky.Přečíst se to dalo,ale není to nic,co by mi utkvělo v paměti a k čemu bych se někdy vrátila.

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Zase trošku něco jiného po romanticko-historických románech.A nebylo to vůbec špatné.Asi spíše pro mladší generaci,ale líbilo se mi to.

Tajemství flirtu Tajemství flirtu Sabrina Jeffries

Asi za mě nejméně zajímavý díl.Chvílemi mě vůbec nebavil.

20.05.2020 3 z 5

V hnízdě kolibříka V hnízdě kolibříka Ana M.

Příběh byl vcelku hezký,ale ta politika a některé sexuální praktiky byly trochu přes čáru.Jinak by to byl příjemný román.

Nebezpečné poslání Nebezpečné poslání Sabrina Jeffries

Vtipný romantický příběh s pěknou zápletkou.Milá,romantická oddechovka na večer.

16.05.2020 4 z 5

Zamilovaný vévoda Zamilovaný vévoda Adele Ashworth

Vcelku moc pěkný příběh.Trochu přehnané afekty o svatební noci,asi přijít s něčím takovým za pannou,to tedy byla silná káva,ale jinak za mě super romantika.

16.05.2020 4 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Bylo to moc hezké čtení,ale myslím,že první díl byl o hodně hezčí.I když tady zase nechybělo dobrodružství,přesto jednička u mě vítězí.Každopádně nádhera,která stojí za přečtení.

14.05.2020 4 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Bylo to moc,moc hezký.Miranda byla pěkně od rány a pěkná sympatačka.Turner zase úžasnej chlap.Prostě paráda.A konec byl úplně úžasný.Vlastně došlo i na slzy.

12.05.2020 4 z 5

Pan Cavendish, jestli se nemýlím Pan Cavendish, jestli se nemýlím Julia Quinn

Ano,bylo tam hodně dialogů z prvního dílu,ale přesto to nebylo vůbec špatné.Bylo to vlastně z pohledu Améllie.Mě se to líbilo,i když to nebylo nic závratného,ale přesto to mělo svoje kouzlo.

11.05.2020 3 z 5