Sňatek z rozumu

Sňatek z rozumu https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48070/bmid_snatek-z-rozumu-B0V-48070.jpg 4 71 13

Annie vidí jedinou šanci, jak zachránit rodinnou firmu. Požádá o pomoc Olivera, nevyzpytatelného milionáře, který její nabídku přijímá, i když má s Annie své vlastní plány...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Wildest Hearts , 1993

saez
09.08.2021 3 z 5

Četla jsem zrovna něco těžkého, tak jsem musela proložit něčím lehkým. Knížka splnila očekávání, bylo to trochu napínavé i trochu sladké a rozhodně relaxační.

Kudík
06.07.2021 4 z 5

Od autorky jsem sice četla i lepší tvorbu, ale zde se mi hrozně líbila postava Annie. Hlavně jak si uměla zdůvodnit chování Olivera a následně jej ukočírovat a změnit. Další fajn postavou byl "robotický" Bolt. Zápletka je částečně nepřekvapující, např. ohledně Davida, ale i tak pohodové čtení, kde dávám plus za kapradiny.

allyska
17.06.2021 3 z 5

Dalo se to přečíst, ale něco mi tam chybělo. Nebyla jsem z toho odvařená, abych hltala každé slovo.

barb_B
17.03.2021 3 z 5

Tohle mě baví. Není to sice úplně skvost mezi knihami, ale ani žádný propadák.

Ála1968
31.05.2020 5 z 5

Bylo to úžasné.Já prostě spisovatelku miluju.A přestože to nebyl historicko romantický příběh,byl nádherný.

Skalara
12.02.2019 4 z 5

Pěkná oddechovka. Obdiv Annie s její trpělivostí a chytrostí nad tím, jak dokázala změnit Olivera. Jeho rozkazovačné způsoby mě dokázaly rozčílit, i když je to fiktivní příběh :D

alzbeta4340
05.09.2018 5 z 5

Když si chci opravdu odpočinout a vypnout, vezmu si knížku této autorky. Tato je napsána jejím typickým stylem a přestože je to už příběh staršího data, tak mě velmi bavil.

kacaaba
04.06.2017 5 z 5

Mě se kniha líbila, taková na které jsem u autorky zvyklá z 90. let. Romantika s detektivní zápletkou a pekelně chytrou a manipulativní hlavní hrdinou :) Zábava.

helenkan
17.02.2017 5 z 5

Miluju tyhle příběhy. Chytlo mě to hned od začátku a nepustilo až ve tři ráno,kdy jsem došla na konec. Super čtení.

Katnys
12.10.2015 4 z 5

Knihu som náhodou našla niekde na polici a povedala som si,že aj tak nemám nič rozčítané,tak to skúsim.Vyložene romantické knihy a celý žáner,nie je to,čo by som čítala rada,nie je to moja "šálka kávy".Takže to bol veľký risk,nerada odkladám knihu.Kniha a celý príbeh je ale pútavý,spory a konflikty hrdinov úsmevné a hrajú dobre na city.Hlavní hrdinovia mne osobne boli veľmi sympatickí,celkom originálny námet,jemná zápletka.Miestami na môj vkus zdĺhavé a moc "kecov" okolo,ale to len ja nie som fanúšik tohto žánru.Kniha si ale určite zaslúži šancu na prečítanie :)

VytíVlčice
05.03.2015 5 z 5

Musím s lanusinkou nesouhlasit. Tato kniha je jednou z mých oblíbených od této autorky. Je pravda, že pro čtenářky, které příliš nemají rády, když žena přebírá věci do svých rukou může být kniha poněkud nudná, ale vzhledem k tomu, že hlavní hrdina je vyložený, řekla bych dobyvatel své ženy, který si nenechá snadno nic vnutit, je kniha velmi poutavá. Nejhezčí jsou scény potyček mezi hlavními hrdiny, který mě zanechával úsměvy na tváři. Navíc jsem měla pocit napětí a vzrušení až do samotného konce.

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Pěkně psaný děj knížky.

lanusinka
24.10.2012 3 z 5

Musím přiznat, že to byla podle mě jedna z nejslabších knih autorky. Hlavní hrdina byl vyloženě nesympatický a nezměnilo se to v průběhu celého příběhu. Hrdinka to zachraňovala seč mohla, ale nic moc už s tím nenadělala...

Jayne Ann Krentz
americká, 1948
2004  83%Galantní pomsta
2008  87%Zkrocený netvor
2007  83%Nebezpečná láska
2011  80%Až na dno
2004  80%Placená společnice

Kniha Sňatek z rozumu je v