AjťačkaTýnka AjťačkaTýnka komentáře u knih

Most do země Terabithia Most do země Terabithia Katherine Paterson

Musím konstatovat, že kniha v mnohém předčila mé očekávání, zatímco film oproti knize docela propadák.

Penderwickovi Penderwickovi Jeanne Birdsall

Při čtení knihy jsem si důkladně snila o jednom: Jak dokonale mohl vypadat Jeff :D

Modrá jako Indigo Modrá jako Indigo Cathy Cassidy

"Jít kadit -- Housle ladit" ...
Skvělé, poutavé, výstižné. Taková spíše relaxační knížečka, ale moc hezky psaná.

Souhvězdí Labutě Souhvězdí Labutě Lenka Lanczová

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Velmi dobře se mi louskala :) vřele doporučuji :)

Lucky Luk I. Lucky Luk I. Lenka Lanczová

Pro mě nadčasový román pojednávající o lidské snaze a úsilí. Ukazuje, jak moc je člověk ochoten obětovat nebo vybudovat něco pro to, o čem si myslí, že je správné.

Můj bláznivý Valentýn Můj bláznivý Valentýn Karen McCombie

Zaujal mě název a kniha také nezklamala.
Jsem spokojená :)

Kniha ztracených věcí Kniha ztracených věcí John Connolly

Ačkoli je uvedená kniha ve škatulce PRO DĚTI A MLÁDEŽ, možná bych si rozmyslela dávat ji číst 10 letému dítěti. Mám pocir, že by ne přímo pochopil vše, co se v knize odehrává. Já knihu četla 2x a sáhnu po ni určitě znova. Také jsem musela pořádně myslet, než mi docvakly veškeré věci. Odráží se tady hezky autorův pohled na svět. Určitě doporučuji, nečekejte žádné klišé ;)

Edudant a Francimor Edudant a Francimor Karel Poláček

bláznivé, legrační a poutavé-takto knihu hodnotím já :)

Líbat anděly je nebezpečné Líbat anděly je nebezpečné Thomas Brezina

První díl knihy má velice poutavý příběh. Jsem velice zvědavá, zda se autorka bude držet stejné hvězdné střely, nebo bude pomalu klesat... ;)

Andělé se smějí čím dál víc Andělé se smějí čím dál víc Thomas Brezina

Plně souhlasím s předchozím komentářem, také mi připadá trošku přitažené za vlasy, co se děje dívkám jejich věku. 13 let a zažívají to, co já v 18 pomalu... :D

29.08.2013 4 z 5

Andělé milují prostě jinak Andělé milují prostě jinak Thomas Brezina

Klasický dívčí román s honě dobrou zápletkou. :)

29.08.2013 4 z 5

11.55 p.m. : (za pět minut--) 11.55 p.m. : (za pět minut--) Jana Kawuloková

Velmi se mi líbil barvitě popsaný věkový rozdíl partnerů. A taky (bohužel i pro dnešní dobu) pravdivá najivita dívek.
Skvělé a čtivé psaní :)

Metráček I. a II. díl Metráček I. a II. díl Stanislav Rudolf

Opravdu úžasná kniha. Nejlépe bych asi ocenila snahu o Honzu, díky které najde v sobě odvahu bojovat sama se sebou :)

Prokletí džinů Prokletí džinů Philip Kerr

Kniha z mých dětských let, tehdy byla v knihovně strašně žádaná. Pamatuji si skvělý děj a skvělé dialogy postav :)

29.08.2013 2 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

50 odstínů šedé měla také více dílů a čtivé byly pouze první dva díly.
Doufám, že u této série knížek to bude jinak :)

29.08.2013

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Pevně věřím, že to bude o něco lepší a záživnější, než 50 odstínů šedé.

Milostné předehry Milostné předehry Václav Budinský

Neříkám, že by mě můj milostný život nebavil, ale možná se do četby této knihy pustím kvůli poutavému popisku. Snad neprohloupím :)

Zvíře Zvíře Robert Muchamore

007-ičkoví agenti, špičkově vycvičení a obalení nejbezvadnějším dějem.
Co víc si přát?
Úžasné! :)

Pravda Pravda Robert Muchamore

Bezvadná kniha s bezvadným dějem.
Prostě kdo si nepřečte, jako by nebyl :)

Vězení Vězení Robert Muchamore

Miluju CHERUB od první chvilky. Vůbec mi nevadí, že byl James tlusťoušek, prostě je to moje dětská láska a už to tak asi zůstane.
Vřele doporučuji přečíst :)