11.55 p.m. : (za pět minut--)

Ve svých sedmnácti letech ztrácí Věra půdu pod nohama. Podlehne kouzlu staršího muže, ale nechápe, proč chce Robert mermomocí utajit jejich vztah pře okolím. Lže svému otci i volejbalové trenérce, jen aby mohla být své lásce nablízku. Postupně rozmotává spletité události, jež předcházely smrti její matky, a o kterých se neměla nikdy dozvědět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3874/big_11-55-p-m-za-pet-minut-lvR-3874.jpg 3.834

Kniha 11.55 p.m. : (za pět minut--)

iiiccc
19.09.2019

Škoda, že jsem na knihu narazila, až když mi bylo 20. Kdybych jí četla někdy mezi 13. - 15. rokem, připadalo by mi téma i úvahy hlavní hrdinky zajímavější.

1v8na
28.08.2014

Parádní příběh. Stál za to. Byl Velmi naínavý. Ovšem já bych se nemohla zamilovat do chlapa, který je dvakárt starší než já a mohl by mi dělat tátu.

AjťačkaTýnka
29.08.2013

Velmi se mi líbil barvitě popsaný věkový rozdíl partnerů. A taky (bohužel i pro dnešní dobu) pravdivá najivita dívek.
Skvělé a čtivé psaní :)

DendaRA
11.07.2013

Tuhle knížku jsem náhodou objevila v knihkupectví, obsah mě zaujal a tak jsem si ji koupila. Knížka se velmi dobře čte, je vtipná a řekla bych, že i poučná. Konec bych si představovala trochu jinak, víc ukončenější. Uvítala bych i pokračování. Tuhle knížku, bych mohla jedině doporučit :))

werča669
06.07.2013

Tuto knihu mi doporučila kamarádka a dlouho sem se k ní nemohla přimět, ale jak sem se ocitla více v ději tak mě to pohltilo a četlo se jedním dechem. Příjemně mě překvapily Markovy narážky na blondýnky...Je zajímavě zpracovaná. Nemůžu ji nic vytknout!!:D

sabca
20.07.2012

Knížka se mi moc líbila. Zaujala mě od začátku do konce a musela jsem jí dočíst najednou. Taky mě překvapil konec. Klidně by mohla mít pokračování.

oolinkaa
15.06.2012

Super knížka.. je zde zachycen věkový rozdíl partnerů..

Kikuška1
26.08.2011

Je to dobrá knížka i když mi připadá,že neni dokončená...