adrianna0305 adrianna0305 komentáře u knih

Aiden Aiden Melanie Moreland

Opět podle stejné šablony: ON mega bohatý, sexy, v posteli výkonný a v dětství mu to trochu pocuchali v hlavě. ONA ač všední ho prostě poblázní a hned díky ní zapomene, že má být divný. Prostě žádné novinky v tomhle žánru. Jinak oslovení Sluníčko byl totální zabiják, jak kdyby jim bylo 15 let.

05.12.2020 1 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Ucházející čtení, kdy se hlavní téma občas ztrácelo a víc to bylo o milostném životě advokáta a jeho tajuplném asistenčním psovi (pobavily vtipné výmluvy k čemu má sloužit :)). Závěr trochu nečekaný, ale to asi proto, aby to nebyla totální nuda, ke které to často směřovalo.

14.09.2020 3 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Víc by se tomu hodil název Divný a ne Božský :( už ten překlad byl takový divný, divné časové nesrovnalosti, divné dialogy, příhody i ta jejich divná zamilovanost, kdy člověk nevěřil, že po sobě vůbec jedou.

28.08.2020 2 z 5

Víc než touha Víc než touha Nora Roberts

Víc než nuda... Čekání na Nicka šlo ještě číst řádek po řádku, i když jsem se ničeho převratného nedočkala. Cit proti rozumu byl totální nudný odpad, což jsem nečekala :) Na přečtení dalších knih si autorka bude muset počkat...

11.08.2020 1 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Docela zbytečné prodlužování "božské" série, která tím ztrácí na božskosti (když víme, že ještě pár knih bude). Jen neustalé opakování toho jak pilně pracují, jak moc se milují, jak se mezi nimi stalo něco absolutně nepodstatného atd.

11.08.2020 1 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Nějak se mi tyhle komunistické romány začínají líbit, nebo jsem už přemlsaná zahraniční literatury a pak v tomhle vidím "veledílo"?? Naštval mě konec knihy, jenom "Tati?". Mohly tam být kapitoly co podniká Blanka a jak si žije, ne to pak napsat do jednoho odstavce, že něco prožila, ale nemá vlastně nic. Taková kniha o ničem :)

06.08.2020 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Tak tenhle mlékař nadojil pořádně zkyslé mléko. Natalie byla otravná městská kravka co se zatoulala do stáda jednoho vesnického burana, který měl slovní zásobu ve stylu: "Já jsem Groot". Tuhle knihu pohřbít pod hromadu hnoje.

02.08.2020 odpad!

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Ona z něj byla vlhká jak čerstvá omítka, on z ní byl v okamžiku tvrdý jak beton. Hoďte po mně klidně cihlu, ale nudily mě ty budovatelské pasáže, postupně jsem začala přeskakovat i ty erotické, bylo totiž jasné, že se (i ten dům) udělají. Zachránil to jen skunk a ten tam hrál epizodní roli.

25.07.2020 1 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Takový pokus o Božského bastarda vol. 2, jen mi na tom vadilo, že se dospělí lidé chovají dva roky jako hašteřiví šašci a přitom jdou po sobě jak po uzeném a chtějí si zaskotačit. 'Dramatická' vsuvka v podobě získaného dítěte tam byla k čemu??

08.07.2020 2 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

To musela být dohoda mezi idioty, jinak si to neumím vysvětlit, přitom se mi ta kniha ze začátku líbila, ale postupným čtením to šlo do kytek a epilog to zabil. Zoe měla to své sádlo hlavně na mozku a Trevora jsem si s jeho zájmem o jídlo představovala jako 300 kg chlapíka, pak mi ta kniha dávala smysl :D

02.07.2020 1 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Nerada to přiznávám, ale bylo to čtivé :-( asi díky tomu, že to bylo psané takovým prostým selským stylem. Hrdinové se v ničem hluboce nebabrali, prostě s tím co je potkalo si poradili a žili dál. Žádné přehnané emoční výbuchy. Jen je škoda, že má ta kniha tak hnusný obal, to mě odrazuje si ji pořídit v hmotné podobě (ostatně autorka by potřebovala knihového stylistu, protože všechny její knihy mají fakt příšerné přebaly).

02.07.2020 4 z 5

Rockové příběhy pro malé rebely Rockové příběhy pro malé rebely Jiří Štraub

Jelikož jsem průměrný rebel, průměrný posluchač rocku a kdyby se můj věk nějak zprůměroval byla by mi tahle kniha určena jako čtenáři, tak dávám v hodnocení takový průměr no :-)

23.06.2020 3 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Chcete napsat knihu? Zde máte návod: Vezměte si jakoukoli kuchařku a mezi jednotlivé recepty vepisujte vaše postřehy z mládí, trošku sexu s někým fešným, jakože vtipné zážitky z okolí včelína a tradááá jste spisovatelé jako Alička Klajtonová.

16.06.2020 1 z 5

V žáru lásky V žáru lásky Sandra Brown

Předběžně hlásím, že je to zatím nejlepší kniha od S.B. (ještě pár kousků musím přečíst). Všechny postavy byly takové drzé, podlé či různě zákeřné, nikdo nebyl vyložená bačkora :-) I ta romantická linka hlavních hrdinů byla taková syrová, tím to získalo asi to kouzlo.

11.06.2020 5 z 5

Rozsudek: Trest smrti a 10 let Rozsudek: Trest smrti a 10 let Roger Cooper

Měla jsem pocit, že čtu novou knížku od Sekory - Brouk Pytlík sedí v base. Ten chlap prostě všude byl, všechno znal, s každým se setkal, o všem věděl a já jen čekala, kdy si v cele vyrobí obloukový reaktor jak Iron Man a probojuje se na svobodu...

04.05.2020 2 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Tak to byla konina, nad kterou by kroutil hlavou i žokej Váňa. Je to romantický sci-fi paskvil s ponaučením, že pubertálním sirotkům z ulice je lepší pořídit jako mazlíčka morče či jiné malé zvířátko, bude se jim s ním snáze cestovat a pěstouny to finančně nezruinuje :D

26.04.2020 2 z 5

Cela smrti Cela smrti John Grisham

Kniha vhodná do nějaké té cely, kdy máte spoustu zbytečného času na tohle zdlouhavé čtení, téma bylo dobré, ale nějak vláčně napsané. Už jsem od Grishama přečetla několik knih a má u mě chlapec STOP! Prostě to neumí napsat tak, aby to zaujalo a jeho knihy neputovaly do bazaru :(

20.04.2020 2 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Po přečtení Panského domu musím říct, že u autorky nastaly asi tvůrčí zlaté časy, protože tohle byl posun k lepšímu. Líbí se mi knihy, kdy se skáče z minulosti do současnosti z pohledu více osob (samo sebou, že to musí být zajímavá minulost a tahle byla).

20.04.2020 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Dějově jednoduchá kniha, která se dobře čte i sem tam pobaví, ale v domácí knihovně ji mít nemusíte, jelikož se k ní už stejně nikdy nevrátíte :) ...takových podobných zbytečných knih jsou totiž mraky.

20.04.2020 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se dobře četla, kapitoly krátké a rychle to utíkalo. Jen mi vadil malý počet postav, že to nebylo víc zamotané, víc podezřelých, víc tajuplné. A možná si to zaslouží míň hvězdiček, ale budiž no.

31.03.2020 3 z 5