adrianna0305 adrianna0305 komentáře u knih

Spolu jsme dokonalá holka Spolu jsme dokonalá holka Ariel Kaplan

Nějak jsem nepochopila tu averzi vůči plastické operaci. Zrovna rhinoplastika umí hodně změnit sebevědomí. Možná kdyby ji ke konci knihy Aphra podstoupila, dala bych o hvězdičku víc :o)

08.07.2022 2 z 5

Vánoce po francouzsku Vánoce po francouzsku Fiona Valpy

Ono to asi není úplný odpad, ale od knihy s vánočním nádechem bych čekala trošku míň deprese a mrtvých (no, i to prase zabili, a já doufala, že aspoň čuník přežije ty jatka). Jo a ty recepty a vaření, taky hodně nudily :( tohle není kniha na povzbuzení sváteční atmosféry.

07.05.2022 odpad!

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Takový sexy odpad :-)

04.05.2022 odpad!

Strážce Strážce Nika Peas (p)

První dva díly byly snesitelné, ale tohle už bylo moc :( Ta přemíra zdrobnělin lezla na nervy, čtení jak pro mimina. V každé knize měly hlavní aktérky nějakou připitomělou přezdívku, která v angličtině snad ani nejde vymyslet. Jo kdyby to byla tetralogie z českého venkova, tak to beru, ale tohle fakt neeee.

04.05.2022 odpad!

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

(SPOILER) Čím víc knih autorky píšou, tím víc jsou jejich postavy a příběhy retardovanější. Ze jména hlavní postavy Hazel, by šlo písmenkovou přeměnou dosáhnout místa, kam by šla daná kniha umístit. Do knihovny fakt nepořizovat :)

05.04.2022 odpad!

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Začátek nudnější, až s příchodem 2. sv. války to začalo být lepší a zajímavější. Ztrácela jsem se v postavách, už jsem nevěděla, kdo je s kým sestra, kdo je čí matka a tak podobně :)

24.03.2022 3 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

...a to nejhorší od Sparkse. Ty jeho vývary lásky jsou prostě nepoživatelné.

24.03.2022 odpad!

Sputnik, má láska Sputnik, má láska Haruki Murakami

Tenhle autor je úplně marný a ztracený. Jeho knihy nemají žádnou jiskru, nápad, prostě jsou k uzoufání nudné. Při jejich čtení má čtenář tendenci spáchat harakiri. Vždy na něj narazím díky čtenářské výzvě, je držitelem snad každé zbytečné literární ceny.

21.02.2022 odpad!

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Asi je mé hodnocení moc kruté, ale jinak to nešlo. Bylo to děsně chaotické, nemělo to hlavu ani patu, připitomělá jména postav, člověk se v tom balastu ztrácel. No, krásný byl jen obal knihy, který mě nalákal ke čtení.

10.02.2022 odpad!

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Zuřivost pociťoval max. tak čtenář, který je od SB zvyklý na mnohem lepší čtení. Zápletka totálně nezajímavá, záporák absolutně nezáporný, jiskření mezi hlavní dvojicí na bodě mrazu, překvapivý zvrat žádný, závěr nudný. No co si budeme povídat, tahle dáma uměla psát líp :(

09.01.2022 3 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Určitě je to čtivé a erotická linka docela zajímavá. Co tam bylo toporné a těžko uvěřitelné, byla Jade a její profese právničky. Autorka jí měla vymyslet jiné povolání, aby úryvky z práce nebyly tak směšné. Z toho popisu pracovního zapálení by nezachránila Talona ani od pokuty za parkování :) Uvidíme co přinesou další díly.

11.12.2021 2 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Víc zajímavé a zábavné by bylo i čtení o sklizni banánů na plantáži a jejich cestě na pulty obchodů, než tohle tlachání o tom, jak někdo sežral šéfův banán.

27.11.2021 odpad!

Šaty – noty – boty Šaty – noty – boty Michaela Zindelová

Škoda stromů, které padly na tuto knihu (i toneru v tiskárně). Přečetla jsem 30 stran o úplných zbytečnostech a pak už jen prolistovala. Stačilo vydat jen přebal knihy, bylo na něm vše, co bylo trochu zajimavé :D

16.07.2021 odpad!

Stébla trávy Stébla trávy Walt Whitman

Co tím chtěl básník jako říct? Tahle kniha je dokonalým vzorem když někdo "mele páté přes deváté". Poetové všech zemí klidně po mně hoďte kamenem, ale byla to blbost.

16.07.2021 1 z 5

Frankenstein Frankenstein Mary Wollstonecraft Shelley

Stará dobrá klasika, která mě trochu zklamala :-( Možná za to mohl fakt, že jsem viděla první film. V knize mi chyběl podrobnější popis stvoření monstra, jak kdyby se zjevil jen tak. To co mělo dělat knihu hororovou bylo děsně odfláklé.

21.06.2021 3 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Tenhle autor je totálně mimo a já musela být taky, když jsem opět sáhla po jeho knize. Než se objevil tatík terorista, chtěla jsem tomu dát aspoň 1*, ale to fakt nešlo. Totální balast, mix všech možných kultur a náboženství, aby si každý přišel na své. Pitomé jakože napínavé zápletky a celkově všechny postavy hloupé se vším všudy.

21.06.2021 odpad!

Utrpení mladého Werthera Utrpení mladého Werthera Johann Wolfgang Goethe

Jelikož je to klasika z dob minulých, tak musím zavřít obě oči a hodnocení odpad si ponechat pro jinou knihu. Ač to bylo krátké čtení, bylo velmi útrpné, Werther byl děsný ufňukanec, který se neuměl ani pořádně zabít. Obdivuji, že s ním Lotta měla takovou trpělivost a neposlala ho na onen svět sama :)

18.02.2021 2 z 5

Zmrzlina k snídani Zmrzlina k snídani Laura Jane Williams

Zbytečná kniha od ženské, která si neví rady s vlastním životem a radí druhým jak správně žít. Jaký účel tyhle knihy mají?? Já si budu příště dávat pozor, jaké soutěže se účastním, abych už podobný škvár nevyhrála.

19.01.2021 odpad!

Po přečtení tohoto deníku jsem fakt v koncích. Ve filmu je Bridget ujetá, ale pořád normální, knižní Bridget je totální blbka, nesympatická, odporná svým tupým chováním. Vlastně všechny postavy v téhle knize byly pitomé, i ty jejich příhody. Totální blaf.

18.01.2021 odpad!

Barakuda Barakuda Christos Tsiolkas

Tak já v tom řazení děje totálně plavala :( přála jsem si, aby se Danny utopil už po pár kapitolách. Sem tam se objevil dějový záchranný kruh a díky tomu jsem se rozhodla doplavat až na poslední stránku, ale celkově nic moc. Knihu jdu zatížit kameny a hodit do vody, vím, že se pro ni určitě nevrátím.

09.12.2020 2 z 5