Zmrzlina k snídani

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kolikrát jste zatoužili po návratu do doby, kdy bylo všechno jednodušší? Kdy vás netížila břemena dospělosti? Napadlo vás, že život by mohl být mnohem jednodušší, kdybyste znovu byli dítětem? Tak buďte! Připomeňte si znovu radost a bezstarostnost a pomocí svého vnitřního dítěte zlepšete svůj dospělý život! Nebojte se radovat se z maličkostí, požádat o pomoc a mít doma plyšáka, ke kterému se můžete přitulit, když je vám smutno. Udělejte si čas na hraní jen proto, že chcete. Čtete si, protože chcete!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448321/big_zmrzlina-k-snidani-DkA-448321.jpg 2.79
Žánr:
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Grada
Originální název:

Ice Cream for Breakfast, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Zmrzlina k snídani

Annicka
15. listopadu

Průměrná příručka nyní moderního stylu "udělejte si lepší život", tentokráte zabaleno do myšlenky "děti vše dělají lépe". Člověka může napadnout, jestli spíš, bude-li se tím řídit, ze sebe neudělá jen sebestředné hovádko nevhodné do naší společnosti. Autorka si to zřejmě uvědomuje, protože skoro vždycky následuje popis chování, které mě přijde jako vystřižené z jejích předchozích rad, ale světe div se! Autorka nám řekne, že když se budete chovat zrovna takto, tak jste ji špatně pochopili a budete se chovat jen jako ***.

Což mě přivádí k další myšlence - proč je v té knize tolik vulgarismů? Vše jde napsat slušně a sem se to opravdu nehodí.

Jonna
20. května

Nějak si lámu hlavu s tím, komu je tahle kniha určená; nejspíš třicetiletým, neprovdaným, bezdětným Britkám, protože z knihy si odnáším, jen plytká nebo přímo nepravdivá poučení (děti vážně nejedí, jen když mají hlad, to bychom neměli tolik dětí obézních). Čekala jsem od této knihy více nevázanosti, více ponoukání ke spontánnímu jednání, ale to bohužel kniha nenaplnila.


adrianna0305
19. lednaodpad!

Zbytečná kniha od ženské, která si neví rady s vlastním životem a radí druhým jak správně žít. Jaký účel tyhle knihy mají?? Já si budu příště dávat pozor, jaké soutěže se účastním, abych už podobný škvár nevyhrála.

burbot
30.09.2020

Některé rady známé, některe trefné, některé slabší. Lehké, rychlé čtení.

Doporučujeme

Faktomluva
Faktomluva