adabraz Online adabraz komentáře u knih

Pro rodinu vše Pro rodinu vše Phoebe Morgan

Tahle knížka mě fakt bavila. Zápletka sice docela klasická , ale napínavá. Hezky se četla. Doporučuji

22.04.2024 4 z 5

Byt v Paříži Byt v Paříži Lucy Foley

Za mě je to fajn knížka i když jsem určitě už četla napínavější. Konec byl takový trochu nevěrohodný, pochybuji že by se vše vyřešilo tak jednoduše. Bylo to ale fajn počtení.

03.04.2024 4 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Fajn oddechovka na cca dva dny. Stejné jako předchozí díly, vtipné a nepravděpodobné :).

27.03.2024 3 z 5

Citlivá průvodkyně Citlivá průvodkyně Natalia de Barbaro

Pár věcí mělo hloubku a bylo opravdu zajímavých, avšak většinu času jsem se spíš nudila.

19.03.2024 2 z 5

Neurazí ani nenadchne. Jako oddychovka je to super. Musíte ale počítat s tím, že děj je skoro pořád identický předchozím dílům :).

19.03.2024 3 z 5

Magor dětem Magor dětem Ivan Martin Jirous

Hezká knížka, líbila se mi pohádka o skřítcích :)

19.02.2024 3 z 5

Králíček Sameťáček Králíček Sameťáček Margery Williams

Moc hezká knížka, která vás vtáhne zpět do dětství.

15.02.2024 4 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Pěkný příběh plný dost nereálných situací. Knížka mě pobavila i dojala, ale nepotřebovala bych ji číst znovu. Jako oddechovka je to fajn, ale žádný zázrak.

09.01.2024 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Zajímavá knížka, kde si myslím, že hodně lidí bude na straně vraha. Zvrat byl super. Na to jak krátká kniha je, měla zajímavý spád a konec.

30.12.2023 4 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Tahle knížka mě po dlouhé době opravdu moc bavila. Super obrázky a velmi napínavý příběh. Doporučuji.

22.11.2023 5 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Ostatní knihy od autorky mě bavily, ale tahle bohužel ne.
Velký problém mi dělaly výrazy, které se furt opakovaly typu salámistka, hysterka a tak dále.. prostě mi vadil styl vyjadřování. Neustálé narážky na dlouhé nalakované nebo umělé nehty a jak s nimi někdo může žít, žárlivost a naivnost žen, které jen jezdí taxíkem z baru do baru a spí s každým. To samé 90% mužů bylo jen promiskuitních.
Lucka se mnohokrát opakuje. Podcast a ostatní knihy mám ráda, avšak tahle kniha za mě žádná sláva.
Snad další bude lepší.

16.11.2023 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

V první půlce knihy jsem se trochu nudila. V té druhé už bylo hodně zvratů a zajímavých událostí. Konec mi přišel maličko uspěchaný ale celkově za mě doporučuji :).

10.11.2023 4 z 5

Šťastná kočka v bytě Šťastná kočka v bytě Laetitia Barlerin

Fajn knížka plná opravdu užitečných informací pro lidi, kteří nemají moc zkušeností s kočkou v bytě :). Vše hezky vysvětlené a popsané.

30.10.2023 4 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Velmi zajímavá a morbidní kniha. Doporučuji všem milovníkům krimi. Velmi zajímavě vyprávěné opravdové případy.

30.10.2023 5 z 5

Ženy zločinu Ženy zločinu Lucie Bechynková

Kniha byla zajímavá už jen díky kontroverznímu tématu. Moc se mi líbily přínosné a zajímavé rozhovory v ní.

25.10.2023 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Opravdu úžasná kniha. Po dlouhé době fakt krásná romantická kniha, plná radostí a starostí. Má vše, humor, překážky, lásku, smutek a hlavně skvělý děj i konec. Doporučuji.

24.10.2023 5 z 5

Jezevčík Jezevčík Leni Fiedelmeier

Fajn knížka pro chovatele jezevčíků :).

21.10.2023 3 z 5

Coco Chanel Coco Chanel Megan Hess

Opravdu krásně ilustrovaná zábavná kniha. Moc doporučuji.

19.10.2023 5 z 5

Poprvé mámou - Základy péče o dítě Poprvé mámou - Základy péče o dítě Olivia Toja

V téhle knize se přeskakuje od tématu k tématu, i různě od věků dítěte atd. Není to špatná kniha ale nepřinesla mi mnoho nových informací.

18.10.2023 2 z 5

Muž bez tváře Muž bez tváře Dennis Jürgensen

Skvěle napsaná, brutální detektivka. Opravdu doporučuji.

13.09.2023 5 z 5