Magor dětem ekniha

Koupit

Fantastické až hrůzostrašné básně pro děti jsou proloženy čtyřmi prozaickými pohádkami.

Znění tohoto textu vychází z díla Magorova summa I tak, jak bylo vydáno v Praze nakladatelstvím Torst v roce 2015. Pro potřeby vydání Městské knihovny v Praze byl text redakčně zpracován.

Zdarma legálně ke stažení na https://goo.gl/dQaEWm.

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/389635/magor-detem-Urz-389635.jpg 4.267
Poezie, Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno: (ekniha), Městská knihovna (Praha)

Kniha Magor dětem

Magdalena5

Krása, poetika, hravost - paráda

Chesterton

Kouzelná jednohubka. Průzračné osvěžení. Jiskřivá fantazie. Dětská hravost.
Často až neskutečná jemnost v rukou muže, otce. Křehkost křesťanské inspirace. Magor je pro mne fenoménem! Osobností. Komplikovanou a o to přesvědčivější . . . . .

Mým oblíbeným místem na zemi do letošní ČV by byla Paříž nebo Itálie . . . .
Ale mým TOP místem na zemi je domov a rodina ❤️

HDosoudilová
10.04.2018

Moc krásná kniha pro děti. A možná právě proto, že verše vznikaly, když byl autor ve vězení, má to pravé kouzlo a je taková upřímná. Klidně bych ji zařadila do klasické četby dětských knih ve školce či na základní škole. Tuto knihu určitě přečtu jednou svým dětem, potěší ale klidně i dospělého čtenáře.

2bj
09.01.2018

Nádhera! Se správným přednesem baví tříletou i šestiletého.

notburga
26.06.2014

Zajímavá knížka :) Pohádky je občas třeba dovysvětlit a veršovánky číst opravdu pomalu a s důraznou intonací (jinak se hůře chápou), ale jinak bezva kousek :) Čas od času se k nim rádi vrátíme :)

Moňa69
22.03.2014

Toto je absolutní nebe pro podivné děti! Obrázky lepší jak postavy z Burtonových filmů, vtipné, hravé!

h.anuli.k
11.04.2012

Je to dost pro děti a mě to nebavilo

triatlet
31.01.2011

Ťululum povídá šmudle: vtipně to Magor poskládal, i když nás v polívce utopit nechal:-)