99jana99 99jana99 komentáře u knih

Símka Símka Lucie Hušková

Přečteno na jeden zátah. Tolik smutku v knize. Některé ženy by neměly mít děti, a když už je mají omylem, tak ať je raději někomu “věnují”.

04.11.2022 5 z 5

Mám rozporuplné pocity z této knihy, čekala jsem něco jiného, občas jsem měla problém se orientovat v myšlenkách. Mísilo se ve mě spoustu pocitů. Připomínalo mi to Malého prince.

10.08.2022 3 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Takový průměr. Nejdřív se čte kniha dobře, po půlce se to vleče, až jsem ráda, že jsem dočetla. I přesto si přečtu třetí díl.

10.07.2022 3 z 5

Hořká vůně Orientu Hořká vůně Orientu Josef Klíma

Tuto knihu jsem si vybrala na základě čtenářské výzvy a nelituji. Nemohla jsem se od příběhu odtrhnout. Možná sáhnu ještě po další knize Josefa Klímy.

23.06.2022 5 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Mě se to líbilo, moc dobře se to četlo, ke konci se kniha nedala odložit. Pokud bude pokračování nebo jiná kniha této autorky, tak si ráda přečtu. Určitě doporučuji.

28.01.2022 4 z 5

Sekta Sekta Martin Goffa

Opět musím říct , že je to čtivě napsané, ale bavilo mě to míň než Děvčátko. Nevadí mi konec otevřený, ale vadil mi ten urychlený. Aspoň mě to tak přišlo. Každopádně Goffa nezklamal.

22.11.2021 4 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Tak touto knihou si mě Dominik Dán získal. Mělo to spád, napětí , vtip. Kniha se čte velmi dobře.

03.10.2021 5 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Kniha se čte velmi dobře, trochu nezazivne uprostřed, ale řešení dvou různých případů graduje a ke konci nešlo knihu odložit. Doporučuji.

19.08.2021 4 z 5

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Odpočinkové čtení to určitě je, ale bohužel pro mě ničím zajímavé. Nevím, jestli mě na knize vůbec něco bavilo.

15.02.2024 2 z 5

Utopená Utopená Lenka Chalupová

Předchozí dvě knihy paní Chalupové se mi líbily mnohem víc. Tady mi některé části přišly nevěrohodné. I tak se těším na další knihu.

09.01.2024 3 z 5

Nestydaté neviňátko Nestydaté neviňátko Dominik Dán

První půlka knihy mě nebavila, nedokázala jsem se začíst, když došlo na konfrontace podezřelých, tak to nabralo spád. Možná to bylo tím, že je to 2. napsaná kniha a já čtu knihy chronologicky podle roku, v které se případ stal.

24.10.2023 3 z 5

Nebýt sám Nebýt sám Magda Váňová

Magda Váňová mě zatím baví každou knihou. Konrád sice není vůbec muž podle mého gusta, ale to nic nemění na tom, že příběh je napsaný velmi čtivě.

09.07.2023 4 z 5

Putování mořského koně Putování mořského koně Petr Šabach

Nevím jak bych hodnotila knihu, když jsem ji četla asi před více jak 15ti lety, jen si vzpomínám, že mě bavila, stejně jako dnes.

11.05.2023 4 z 5

Sestra a sestřička Sestra a sestřička Magda Váňová

Tak u téhle knihy nevím vůbec jak hodnotit. Když čtu knihu dlouho a někdy se nutím, tak si říkám, že to nemůže být dobrá kniha. Jenže u této jsem se i zároveň těšila, až budu zase číst a jak to vlastně se všemi dopadne, a to si zase říkám, že je dobrá kniha. Ráda si teda přečtu i další od paní Váňové.

20.12.2022 4 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Skvělá kniha, uprostřed čtení jsem si říkala, že by mohla být i kratší, ale když přišel na konci pro mě nečekaný zvrat, tak jsem pochopila, že kratší být nemohla. Určitě doporučuji, zatím jsem u žádné knihy nezírala překvapením jako u této.

25.08.2022 5 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Nevím jak hodnotit. Takový průměr. Vadila mi spousta postav , které se mi na začátku pletly a byly tam za mě zbytečně, ale nelituji čas strávený čtením této knihy.

28.04.2022 3 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Na knihu jsem se těšila, ale nebavila mě. V knize je moc postav, které se mi pletly, spousta spisů , příběh téměř žádný. Možná jsem četla ve špatném čase , ve špatném rozpoložení.

08.03.2022 2 z 5

Ženská na odstřel Ženská na odstřel Martin Goffa

A opět skvělá kniha pana Goffy. Mělo to spád i napětí , moc mě to bavilo a těším se na další knihu.

02.01.2022 5 z 5

Nežná fatamorgána Nežná fatamorgána Dominik Dán

Stále ještě u mě nejsou knihy za pět hvězd, ale začátek super, pak jsem se chvíli nudila, konec zase skvělý. Popis situace v listopadu 89 z pohledu policie zajímavý. Hlídání studentů bylo důležitější , než vyšetřování vraždy.

24.10.2021 4 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Opět dobrá detektivka Martina Goffy, jeho knihy mě zatím baví. Mají vtip, napětí, nejsou plné krve, přesto vás čeká překvapení.

12.03.2021 5 z 5