Pravda, nebo ležPravda, nebo ležColleen Hoover

Tak tohle bylo no bylo to nemám slov. Po přečtení této knihy jsem 7dní přemýšlela a vymýšlela jak to asi bylo.....
Konečně po 7dnech jsem se rozhodla napsat komentář.....
Došlo mi že jsem vlastně ráda jak je to zakončené.... protože ani jedna možnost co jsem vymyslela mi nepřipadalo Dost! na to aby to tak skončilo. COLLEEN tohle se ti neuvěřitelně povedlo !!!!

16.06.2020

VanVanMelanie Moreland

Příběh Liv a Vana byl prostě úžasný....
Kluci z BAM jsou prostě skvělí ..... miluji jejich přístup a temperament rvát se za svou ,,rodinu" hlava nehlava .....

Těším se na další díl ♡♡ že by Hal

27.05.2021

Možná jednouMožná jednouColleen Hoover

Tak,jo už jste někdy měli pocit že, se čas zastaví a vy vnímáte jen danou věc? Přesně tohle jsem zažívala já když, jsem tuhle knížku četla. Je prostě úžasná a bere mi dech. Hodně dlouho budu vzpomínat na tenhle příběh. A už se budu dívat jinýma očima na lidi s tím to postižením a chápat aspoň z části jak se cítí,.

17.05.2019

Jeho banánJeho banánPenelope Bloom

Proč má ta knížka tak malé hodnocení? Vždyť to byla jízda už při třetí větě jsem se smála od ucha k uchu. Až budu mít špatnou náladu sáhnu po ní :-)

15.06.2020

VýzvaVýzvaElle Kennedy

Další skvělý příběh z Briaru .
Díky šťastné náhodě a zákeřné ,,sestry" vznikla žhavá láska plná vtipných,šťastných romantických, upřímných ale i lživých momentů. Příběh hezky plynul ikdyž mě občas štvala Taylor a její sebekritika....... Samozřejmě že Conor byl k nakousnutí to nesmím zapomenout dodat ;-)
Jsem ráda že se v příběhu objevili staré tváře a těším se na další příběh. Jo a ten KONEC vážně cukrkandl.

06.05.2021

Jednou za životJednou za životT. L. Swan

Můžu se zmiňoval o klišé o příběhu který je otřepaný, neoriginální a blá blá blá ale upřímně stejně je budeme číst protože je to ,,TO" co hledáme v našem žánru : sexy zlej chlap( šéf) a holka co potřebuje zachránit a prožít
Happy-end ♡

17.06.2021

Vzdorující královnaVzdorující královnaMeghan March

Bože bylo to super ❤ ale vážně jako ten KONEC!!!
Kdo to má jako sakra vydržet do III. dílu .....

14.04.2021

Eleanor a GreyEleanor a GreyBrittainy C. Cherry

(+ SPOILER) Woow nečekala jsem tak smutný začátek příběhu musím uznat že slova občas umí nahnat husinu i lesklé oči. Body plusové za neobvyklé seznámení dvou hrdinů i na vývoj ,,Před"

Živost se s Greysonem vůbec nemazlil a jsem ráda že se Eleanor nezměnila a zůstala pořád ,,Vážkou"
Světlem na konci tunelu nejen pro svou životní lásku ale i pro Jeho celou rodinu .

Ps: doufám že bude i příběh o Landonovi a Shay

13.05.2021

Trhni si, EthaneTrhni si, EthaneW. G. (pseudonym)

V první řadě chci říct že každý kdo čte romanťárny není tak přeslazenej jako Rachel a aplikuje to i v reálu :-) pro mě je to skvělej únik od života kde není vše růžové a konec je happy-end ....

Příběh Ethana a Rachel byl přesně tak sladký ♡a romantický s kouskem humoru jako každá knížka od Whitney a tím se řadí do spolehlivé autorky kde si užijete tu ♡,,Pravou nehynoucí lasku'' ♡

Za mě max ☆

PS: Jak zmiňuje Majuš333 - Velký Medvěd třu ti stehno byl vážně pošuk :-D

03.06.2021

Smlouva na láskuSmlouva na láskuAlessandra Torre

Je to jiné, spontanní, nevšední, originální, peprné, poutavé, sexy a s trochou promiskuitního chování.
Líbila se mi myšlenka o třech hlavních postavách......
Na různé nepravděpodobné situace dějové linie se nepozastavuji jelikož bych pak nemohla číst tento žánr inu nikde není psáno ,,Podle skutečné události '' :-D
Příběh Vás nutí pokračovat ve čtení protože Vaše domněnky a úvahy jak se bude příběh vyvíjet jsou možná úplně mimo a možná taky ne .... ♡

12.06.2021

KnihomolkaKnihomolkaM. K. Hardy

Na další knižní tvorbu jsem se těšila autorku jsem sledovala na pointe už před tím než vyšel Hacker a po něm jsem věděla že budu mít v oblíbených další autorku.
Příběh Knihomolky byl další skvěle dílo co se Hardy povedl a těším se na další.
Byla to Sladkost :-*

18.11.2021

Rebelský dědicRebelský dědicVi Keeland

Docela se tu zmiňuje o obálce knížky, že je moc přes čáru téma moc erotické a děj předvídatelný... vážně?? Po pravdě řečeno, každá druhá co by si přečetla popis Rusha , tak by si prectavila přesně toho smyslného, naruživého, potetováného a trochu zkaženého chlapa co je na obálce. Autor vám jen ušetřil trochu mozkových buněk a dal vám přesnou jeho fotku. A co se týče příběhu život se prostě nedá nalajnovat a to platí i s příběhem jestli je podobný nebo předvídatelný, tak prosím... Vás taky nikdo neodsuzuje za to že si dáváte kafe každý den ve stejnou hodinu ???? Kniha je čtivá a z mého pohledu tak dobrá, že si du pro druhý díl.

27.06.2019

Chci těChci těJen Frederick

Skvělí námět na knihu děj je zajímavý poutavý občas se objeví prodloužená scéna která trochu nebaví ale jinak skvělá kniha. Těším se na pokračování sourozenců

24.03.2020

Nesnáším těNesnáším těVi Keeland

Nemám slov

25.05.2020

Bennett Mafia: Zakázaná láskaBennett Mafia: Zakázaná láska Tijan

Znáte ten pocit, když si čtete knížku a vytěstníte veškeré zvuky, hlasy kolem vás i manžela, který vás chce jenom pro sebe, ale vy se zastavíte a řeknete si ta knížka počká. Moje přítomnost v rodině je důležitější ? ? Tak já dala 24 hodin přednost knížce, ano byla jsem sobec, ale musela jsem číst dál nešlo to zastavit. Tok mých myšlenek se zaobíral jenom nad rodinou Bennettových a jejich příběh, byla to neskutečná jízda při které jsem se bavila a hlavně se vciťovala do každé role co tam nastala, klidně bych zvládla ještě 100 stran a neomrzelo by mě. Skvěla knížka nejde ani vyjádřit slovy co všechno pociťuji po přečtení vtáhla mě do sebe a nechtěla mě pustit. DĚKUJI TIJAN

21.06.2020

AidenAidenMelanie Moreland

Jak jinak než bomba ..... už se těším na Maddoxe ????

03.08.2020

Rudá galerieRudá galerieTiffany Reisz

Trochu nadlehčeně ......... Když cítíte bolest, tak nesnesitelnou, že si myslíte, že to nevydžíte .... způsobte si jinou bolestivější ránu, aby jste zapomněli na tu předchozí. Autorka vyventilovala příběh, který můžete považovat za paranoidní, přitažený za vlasy a to doslovně a až moc sexistický a nadpřirozený a ve všem budete mít pravdu ALE, co když autorka chtěla jenom říct, že co my vidíme pouhým okem se zdá jiné než doopravdy je. Že za každou ze scén co si Mona prožila je také ponaučení, touha a ukázka toho že každý má své meze, touhy, cit oddanosti a nepředstavitelnou touhu zajít, až na samé dno psychické a fyzické oddanosti někomu komu nechcete, ale musíte věřit, protože to je to jediné co vám zbývá, aby jste dosáhly cíle. Malcom je podle mého jen výplod fantazie ženy, která chce cítit nadvládnu muže nad sebou samou, vášeň, zoufalství, zostuzení, sexuální vrchol může, kde on ukáže, jak je vlastně slabí a přesto tak silný, aby všechny její pocity dokázal vsoukat do jednoho jediného okamžiku, aby nikdy Mona nezapomněla, že on se jí vlastním způsobem taky oddal a že ona je pro něj tak vzácná, že se ukáže ve svém pravém a slabém já. A Mona tu oddanost oplatí svými city. Tělo je jen skládán z orgánů jak sám řekl k ukojení své touhy a je jen na vás jak sním budete zacházet a komu dovolíte, aby ho používal, ctil, uctíval, opatroval a miloval .

30.11.2020

River WildRiver WildSamantha Towle

Líbí se mi že se téma dotklo tak závažného problému jako je znásilňování, pedofilie, zneužívání, takové téma je vždy těžko popsatelné a vložené do příběhu, tak aby pasoval a byl pro čtenáře dostatečně čtený. Autorka to pojala vážně s velkou grácii a děkuji jí za skvělou knížku plnou zábavy, vtipu, romantiky, ale také síly, bolesti a psychického vyrovnaní s minulostí. ,, Ta žena v obchodě, která má mastné vlasy, vypadá, že pár dní nespala a má modřinu na obličeji se vážně třeba někde poprala o fet, ale také možná je týraná žena v domácnosti" ,, Spolužák ve škole, který se pořád pere je agresivní z nikým se nebaví straní se a na jeho tváří neuvidíte nikdy úsměv je třeba jenom grázl co je rád sám a nebo je zneužívaný a takhle ventiluje svoje pocity a žádá o pomoc po svém a čeká, že si ho někdo všimne a pomůže mu "

06.12.2020

Pan RomantikPan RomantikLeisa Rayven

Tak tohle byla BOMBA ....
Zhltla jsem jí za jeden večer .... vážně sladkost

17.04.2021

S láskou, LukovS láskou, LukovMariana Zapata

Bože Jas jak já měla nutkání ti zakroutit krkem
(občas) .... chovala se jak naddutá,broučounka ale protože Lukov byl občas taky na ránu tak jste se vážně doplňovali ♡ ale vaše hašteření bylo tak vtipně sladký že mě ani nenapadlo odložit knížku.

Vím že je to stylem psaní autorky a tím jak mě do příběhu vtáhne a už se těším na další příběh ale být to jiná autorka a mít tak nadduté bručounské hlavní postavy tak bych se musela kousat do rtů abych četla dál a nevzdala to ....

30.05.2021

Když jsme se skrývaliKdyž jsme se skrývaliSarina Bowen

Tenhle příběh byl vážně moc povedený líbil se mi víc než první možná bych ocenila trochu více vzájemné náklonnosti mezi Scarlet a Lucy.
Bylo skvělé že se v příběhu objevili i hlavní hrdinové z prvního dílu.
Zdálo se mi že autorka začíná chápat co čtenáři chtějí najít v knize a snaží se jim to předat. ♡

03.07.2021

Na druhý pokusNa druhý pokusT. L. Swan

Sladkost nad sladkostí ♡

Byla to vážně skvělá jízda nemohla jsem se odtrhnout.
Příběh byl vtipný, romantický, laskyplný, žhavý, nechyběli rodiné zdary a nezdary a k tomu hlavní hrdina k nakousnutí .....
Příběh o tom že ze smrtí milované osoby nepřichází i konec života pro druhé.
,,Šance na lásku je vždy a v každém věku"

18.08.2021

Rozmazlená princeznaRozmazlená princeznaL. J. Shen

Bože ( Marxi) to byla teda jízda stála mě celý můj drahocenný spánek pár šálku kávy, nespočet cigaret a jeden velký energeťák abych přežila druhý den v práci.
Ale nelituji byla to vážně ,, BOMBA"
Nemohla jsem se od knížky odtrhnout obsahovala všechno a mnohem víc než dokážu napsat.
Skvělá, zábavná, napínavá, pomstychtivá, drsná, drzá, temná, upřímná, laskavá, vášnivá, sexuálně žhavá......
Těším se na další příběhy ostatních potomků Hříšníků .
Malinký spoiler

" Plecháček
Ve skutečnosti si myslím, že jsme se do sebe zamilovali ve stejnou chvíli. Ty do mě jako do mrholení, který týdny neustává. A já do bouřky, která přijde zničehonic a neexistuje nic, co by ji mohlo zastavit.

" Smrtka
Nikdy jsi nebyl jako mrholení, Penne Scully.
Když jsem se do tebe zamilovala, tak jsi mě zasáhl do každého kousku těla. Ty jsi jako krupobití. ♡

26.08.2021

Hra s ohněmHra s ohněmL. J. Shen

Bože bylo to vážně tak, tak no prostě
,, Žratelnej příběh “ se vším klišé zlého a zlomeného kluka a Grace Bože jak já jí fandila aby se z ní stal Fénix .
Celý příběh jsem hltala slovo od slova a nechtěla aby příběh skončil a pokračoval ale bohužel přišla poslední kapitola :-(
(sladký konce samozřejmě )

„Nikdy není pozdě stát se tím, kým byste mohli být.“

„Občas jedeme po silnici tak temný, až někdy ani nepoznáme, že máme zavřený oči.
Dokud se neobjeví paprsek světla.“ ⭐

07.12.2021

Pokud zůstanešPokud zůstanešCourtney Cole

Krásná knížka s dobrou úvahou. Paxe jsem si hned oblíbila

24.04.2019

ŠéfŠéfVi Keeland

Až budete otrávení svým životem a budete potřebovat se soustředit na něco lepšího začnete u této knihy. Pomohla mi zaměstnat moje myšlenky abych mohla vytesnit ty zlé. Autorka prostě umí příběh podat tak že se do něj vcítíte a bude žít jejich životem.

26.09.2019

Námi to končíNámi to končíColleen Hoover

Nemá slov ..... skvělá knížka

08.12.2019

Ruckus: Šílená láskaRuckus: Šílená láskaL. J. Shen

Tohle byla vážně šílená,emocionální jízda

10.04.2020

JetJetJay Crownover

Myslela jsem si že prvni část s názvem Rule je jedinečná ale Jet tak to je teprve jízda. Na jednu stranu se bojím i těším na další část Rome

26.05.2020

S láskou tě nenávidímS láskou tě nenávidímJo Watson

co na to říct .... ? Ze začátku jsem si myslela, že Ben je nějaký stalker a že v tom bude něco víc než jen to že jí párkrát zahlédl a zamiloval se. Jeho výdrž a odhodlaní získat Seru ..... byly okamžiky až neuvěřitelné, ale velice přívětivé a vážně rozkošné. Tahle knížka nakousla trochu opravdoví život, že vždycky není jen sladký jako M&M's ale že může i pořádně kousnout do zadku!!

29.11.2020