2688 2688 komentáře u knih

Áno, pán architekt! Áno, pán architekt! Diana Dušeková

Wow tak tenhle druhej díl stál vážně za každý písmenko.
Knížka navazuje přesně tam kde skončí první díl vysvětlí se tu mnohé otázky z prvního dílu a nechybí sladký konec

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

„Chceš se úplně zpumprlíkovat?“

Projekt snov Projekt snov Lauren Asher

Ale jo nenáročné, čtivé, lehká zápletka a sladký konec . Velké plus prostředí Žádné klišé kanceláře s velkou firmou ale Zábavní park.

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Ani 4. díl ze série nezklamal.
Tady to prostě někdo umí se slovy ……

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Autorka umí mnohem líp psát
Tento příběh nenadchne ani nezklame…..,
jasný happy-end.

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Sladkost

Hříšná Jízda Hříšná Jízda Marcy Jell

Takový průměr ….
Je to spíš bráno jako povídka s lehkou mafiánskou zápletkou a lásky až za hrob .

21.04.2022 3 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Tahle knížka je přesný návod pro muže jak se nechovat a vlastně i chovat k ženě kterou milujete a se kterou chcete strávit zbytek svého života.

Mé kladné hodnocení není tak o skvělém, nezapomenutelném příběhu ale spíš o tom jak jsem sympatizovala s hlavníma hrdinama a o vtipných vsuvkách . Velké plus taky že hlavním a jediným vypravěčem je muž což se stává málokdy. Příběh vám v hlavě možná neutkví na dlouhou dobou ale den zpříjemní.

07.04.2022 4 z 5

Áno, pán profesor! Áno, pán profesor! Diana Dušeková

První díly je přesně takový jaký si myslíte že bude poměr mezi studentkou a učitelem klasika pár vyhrocených situacích v hodině, kradmé pohledy a sexuální napětí v kabinetu.
Toto téma nikdy prostě neomrzí ale ten druhý díl………

03.04.2022 4 z 5

Kluk napravo Kluk napravo Kate Stewart

Tahle knížka mě vážně překvapila podle anotace jsem čekala že to bude nic moc takový obyčejný příběh nenadchne ani nezklame ale opak je pravdou.
Po celý příběh jsem se bavila nic tomu nechybělo. Příjemná oddechovka.

03.04.2022 4 z 5

Hriešne očarujúci Hriešne očarujúci Meghan March

No myslím si že na tuhle trilogie mrtvých bylo už dost,
Vulgárních a urážlivých slov nespočet, Vlastních a nevlastních dětí se tu objevilo víc jak nábytku v ložnici
A co se týče lásky a zlomený srdcích to se tu taky nejde víc jak dvě ……

Celá trilogie není špatně napsaná ale z příběhu jsem nedostala to co jsem chtěla nebo co jsem si myslela že tam najdu.

03.04.2022 3 z 5

První pravidlo: nezamilovat se První pravidlo: nezamilovat se Felicia Kingsley

Překvapení pro mě samou knížky z historie nebo dějin mě moc nebaví
ale když k tomu přidáte chytrého, vtipného, důmyslného, šikovného a sexy zloděje s trošku ztřeštěnou ale chytrou zlodějkou ……

26.03.2022 4 z 5

Zadrž dych Zadrž dych Michala Ries

Silný příběh.

Někdy se člověk tak snaží předstírat že je jeho život v pořádku až tomu sám uvěří .

26.03.2022 5 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Přiznám se že podle anotace jsem očekávala od této knížky víc hlavně po úspěšné sérii Stage Dive co autorka napsala se tohle moc nepovedlo.
Je to taková novodobá HQ (harlequinka) se spoustu luxusu a lásky až za hrob .

24.03.2022 3 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Občas si říkám že hlavní hrdinka do vínku prostě musí dostat natvrdlost a v tomhle případě to byla teda pěkná natvrdlost.
Přísloví kamarád taky rád by tenhle příběh asi úplně vystihl nebo spíš kamaráda můžeš milovat……
Declana a jeho problému mi bylo vážně líto a ani se mu nedivím že si nevěřil ale …….

„ V životě je spousta věcí, které nemůžeme ovlivnit. Ale nemůžeš jen sedět a čekat na něco, co se možná ani nestane. Protože pak vlastně nežiješ – jen stojíš na místě.“

18.03.2022 4 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Nooo V jednu chvíli jsem nenáviděla Lunu a v další Cola .
Příběh byl plný hádek, nevyslovený citů, usmiřování, potlačování emocí a hlavně strachu říct na rovinu pravdu. Docela v tom hrálo sexuální napětí mezi Lunou a Colem . Myslím že se říkala že sexem nic nezměníš nebo nezjistíš ale v tomhle případě by jim to snad asi všechno vysvětlilo. To že se oba nesmírně milovali a byli k sobě přitahováni bylo poznat i z 20 metrů nebo z prvních dvou kapitol v našem případě.
Díky bolesti a smutné události si oba dva uvědomili že štěstí a lásku poskytnou sobě jenom oni dva .

18.03.2022 4 z 5

Tajomný cudzinec Tajomný cudzinec Martina Jakubová

Bože to byl tak dokonalý příběh !!!!!
Podle anotace se mi do toho moc nechtělo ale i tak jsem se do toho pustila a nelituju!!!

Tolik zvratů a smutných pasáží co nahání husí kůži a donutí vás vzít ten kapesník a otřít si oči.
Nechci nic prozrazovat ani nic naznačovat tohle si prostě musíte sami přečíst. Kvůli tomuhle miluju svůj koníček a nikdy bych ho nevyměnila.
Strávený čas nad touhle knížkou nikdy nebudu litovat a doufám že vy taky ne .

„Když klopýtnete o lásku, je snadné vstát. Když však do ní spadnete a zamilujete se, nebudete moci se znovu postavit.“

Po přečtení pochopíte význam :-*

18.03.2022 5 z 5

Svet sa zbláznil, keď nás dvoch dal dokopy Svet sa zbláznil, keď nás dvoch dal dokopy Denisa Hoffer

Taková klasická romance. Třídní učitelka VS. krásný ale trošku drzý,přísný a arogantní ředitel . Trošku mě zaskočil ten věkový rozdíl ale …….. jo klidně jo
Zápletka se vážně autorce povedla taková náhoda ve shodě je snad ani nepravděpodobná ale budíš a samozřejmě nesmí chybět sladký happy and

18.03.2022 3 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Nenáročné čtení . Nenadchne ani nezklame ale jestli hledáte něco víc tak bohužel u téhle autorky to neklapne. Přijde mi že všechny její knížky jsou ve stejném duchu žádný velký zvraty vtip se tam najde ale poutavý příběh v tom nehledejte. Osobně pokračuju ve čtení téhle série jen kvůli tomu že mi jsou hrdinové a jejich přátelé sympatičtí.

18.03.2022 2 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Autor si od samého začátku se mnou zahrával když už jsem si myslela že mám záhadu vyřešenou tak mě jen posunul zase o dva kroky zpátky a já byla ztracená. Celou dobu jsem visela na každém slovu v knížce a nešlo se od ní odtrhnout. Celý příběh byl tak geniálně vymyšlený a propracovaný že se k ní k určitě vrátím a nebudu litovat čas strávený nad ní.

PS: Ten konec jako vážně? Takhle jsem si královnu nepředstavovala. ufff ,, Bože ‘’

28.02.2022 5 z 5