Hříšná Jízda

Hříšná Jízda https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494077/bmid_hrisna-jizda-MRg-494077.jpeg 3 44 6

Dva příběhy v jedné knize. Začtěte se do letních příběhů ze zakázaného, ale o to žhavějšího prostředí závodění a vysokých sázek za hranou zákona. Realita, do které se s hlavními hrdinkami ponoříte, vás pohltí. Svět opravdových a drsných mužů, kteří mají slabost pro rychlá kola, hazard a krásné ženy. Svět intrik a klamů, který ovládají peníze a moc. Nic není, jak se zdá, všechno má svou odvrácenou a nebezpečnou stranu. Tina i Madison o tom vědí své a obě musí najít způsob, jak tomu čelit. Jejich příběh ve vás zažehne hříšné myšlenky, temné jako noc na závodní dráze. Vůně benzínu a chtíče nenechá chladnou žádnou ženu. Pojďte zažít hříšnou jízdu, přeplněnou testosteronem, sexuálním napětím a kapkou romantiky. Je to návykové… Je to hříšné… Pohltí vás to… Doporučení: Dvě skleničky vychlazeného Prosecca ke každé kapitole zmírňují pocity podráždění a chuť zabít hlavní hrdiny při vypjatých situacích!... celý text

DominaCZ
19.07.2022

Trapný jako autorka sama. Viděla jsem ji v katalogu Knihcentra kde neměla v hubě nic jinýho, jak ráda pr.á a jak nehledá chlapa na vztah, aby z ní poté vypadlo, že 10 let byla ve vztahu, kterýho lituje. Čili klasika - zas jedna zhrzená si chce teď na starý kolena něco dokázat, být nespoutaná a jakože mužsky divoká, a to se promítá i do těch knih. Vychází z toho ale špatná red knihovna.
Otřes a zoufalství prostě.

Kristy.Seb
01.07.2022 4 z 5

Rychlá jednohubka. Čtivý příběh, škoda že tak krátký.

petulkapeta
05.06.2022

,,A teď tu druhou pohádku," kývla jsem hlavou.
,,Kterou?"
,,Tu o dvou přátelích a jedné dívce s dítětem."
„Ta je ale hodně smutná a nemá šťastnej konec," podíval se na mě unaveně.

Myslite? Kazdopadne oba dva příběhy byly super. Je to spíš takova jednohubka. A ma skvely epilog..

Jita160
26.04.2022 5 z 5

Jedna kniha, dva příběhy navzájem se prolínající.
Rychlá auta, krásné ženy,nelegální závody, spousty prachu a smradu oleje a benzinu.
Dva kamarádi, která je rozdělila žena.
Pak se objevila jiná žena a ta jim postupně pomáhala jak se dát opět dohromady.
Byly to čtivé,rychle příběhy ,které vám zaplní večer.

2688
21.04.2022 3 z 5

Takový průměr ….
Je to spíš bráno jako povídka s lehkou mafiánskou zápletkou a lásky až za hrob .

Majka1979
17.04.2022 5 z 5

Milujem príbehy tejto autorky. Nemohla som odložiť čítačku, kým som knihu nedočítala.
Príbeh, ktorom sa stretávame s dvoma dvojicami. Každá z nich má svoje vlastné problémy.
Ale obe majú niečo spoločné. Milujú rýchle autá a vrhajú sa do nebezpečenstva.
Samozrejme nechýba láska, sklamanie, túžba, nenávisť a samozrejme aj priatelia, ktorí sa vždy navzájom podržia.
Knihu môžem určite vrelo odporúčať. ;)

Marcy Jell
česká