2368 2368 komentáře u knih

Divergence Divergence Veronica Roth

Divergence je první kniha, kterou jsem od autorky četla.Příběh je velmi poutavý, hlavně hlavní myšlenka rozdělení do jednotlivých frakcí.Hlavní hrdinka mě ze začátku moc k srci nepřirostla, ale postupem času si mě získala.Druhá hlaní postava Čtyřka mě naopat zaujal hned na samém začátku :-).Kniha se mí velmi líbila, vybormě se čte a myslím si, že nikoho nezklame.Už se nemůžu dočkat a ž s koupím druhý díl.

16.06.2013 5 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Kniha mě nejprve zaujala přebalem a recenzí.Po přečtení pár kapitol jsem byla zvědavá na slibně se odehravající pčíběh, bohužel jsem byla po přečtení poliviny knihy knihy trochu zklamaná.Konec byl však plný napětí a kniha si mě znovu zíkala, ráda si přečtu i pokračování.Doufám, že v dalších dílech budou méně cukrovat a zaměří se více na akci :-).

10.06.2013 3 z 5

Hraběnka z Albassy Hraběnka z Albassy Igor Von Percha

Tato kniha byla první, kterou jsem od autora četla. Samotný děj a vývoj děje mě zaujal. Kniha se velice dobře čte a určitě se bude líbit všem čtenářům, kteří mají rádi dobu císařovny Sissi plnou intrik a tajemství. Začátek je trochu zdlouhavý a je tam dost velké množství postav. Když jsem se, ale začetla začalo všechno dávat svůj smysl :-). Škoda jen, že tak špatně končí. Určitě si přečtu i další díly.

24.02.2013 4 z 5

Příliš velké sousto Příliš velké sousto Meg Cabot

Musím přiznat, že druhý díl mě pouze potrvdil pocity z prvního dílu.Děj ani zápletka mě příliš neoslnily.Myslím si, že upíři nejsou zrovna silnou stránkou autorky.První polovina knihy mě moc nebavila až teprve konec byl zajímavý.Je to ale pouze můj názor i tak je to příjemné oddechové čtení a proto hodnotím nadprůměr.

24.01.2013 3 z 5

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Knihy od Meg Cabot mám ráda, protože se dobře čtou, jsou vtipné a většinou i zápletka je zajímavá.Musím ale říct, že první díl této nové série mě moc nezaujal.Jsou zde zdlouhavé a nudné pasáže ( hlavně když hlavní postava Mína uvažuje atd. ) takže občas to člověka skoro vybízí k přeskočení odstavce.Každopádně mám zakoupený i druhý díl tak snad to už bude lepší :-).

04.01.2013 3 z 5

Kolotoč snů Kolotoč snů Freya North

Po přečtení obsahu mě kniha zaujala a koupila jsem si jí.Kniha se dobře se čte, ale děj mě trochu zklamal.Na konci jsme se musela přemáhat abych jí dočetla.

16.12.2012 3 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Po dlouhé době konečně kniha, která mě opravdu potěšila.Poutavý příběh a zajimavé postavy spolu vzájemně vytvárí užasný příběh.Napínavé čtení od začátku až do konce.Škoda jen, že konec je trochu smutný, ale takový je život.
Neodolala jsem a podíval jsem se i na stejnojmený film a upřímě mě sklamal.V mnoha částech vůbec neodpovídá knize, takže podoručuji nejdříve přečíst knihu a pak se teprve podívat na filmovou verzi.
Vřele doporučiju všem, příjemné počteníčko :-)

29.10.2012 5 z 5

Hradní paní Hradní paní Paula Quinn

Takové odpočinkové čtení plné zápletek a zvratů.Velice dobře se čte mohu jen doporučit.

14.10.2012 4 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Poslední díl mě opravdu nezklamal, byl plný zvratů a napětí stejně jako předcházející díly.Doslova jsem hltala jednotlivé kapitoly.Kniha se dobře čte a nedovolí Vám se od ní odtrhnout.Zamrzelo mě, že se jedná o poslední díl bavilo mě prožívat dobrodružství spolu se Sophii a Archerm.Všem vřele doporučuji, série Hax Hell Vás nezklame.

03.10.2012 5 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Musím říct, že zpočátku mě kniha moc nezaujala, zvláště když se na začátku neustále přesouváte mezi minulostí a současností je to trochu zmatek.Zpočatku mi trvalo než jsem si všechno utřídila.Knížka se dobře čte, téma je zajímavé, ale jak jinak končí zrovna když je to napínavé a děj postoupí.Kniha je spíše odpočinková, žádnou velkou akci nečekejte.Jinak doporučuji, stojí za přečtení.

02.10.2012 4 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Začátek knihy byl nudny a zdlouhavý, až jsem začala uvažovat nad tím, že knihu ani nedočtu.Autorka opravdu v sobě nezapře své povolání, na můj vkus jsou zde až moc podrobně popisované historické pasáže a dále i genetika.Ani jednomu moc nefandím, proto mě to nebavilo.Jinak téma je zajímavé a jsem ráda, že jsem knihu dočetla.Určitě si přečtu i další díl.

28.09.2012 3 z 5

Vzpomínky na zítřek Vzpomínky na zítřek Cecelia Ahern

Tohle byla druhá kniha, kterou jsem od autorky četla a po pravdě jsem byla trochu zklamaná.Kniha nezačíná nijak dobře ( sebevraždou otce ) a pak i podle mě zbytečně dlouho trvá než se začne něco dít.Hodnotím ji tedy průměrně ( za 3 ).

24.08.2012 3 z 5

Mladé manželky Mladé manželky Olivia Goldsmith

Zajímavá kniha, dobře se čte a má zajímavý děj.Stojí za přečtení.

17.08.2012 4 z 5

Díky za vzpomínky Díky za vzpomínky Cecelia Ahern

Zajímavý vývoj příběhu, byla to příjemná změna a napínavé čtení.Kniha je krásně čte a jsou zde i humorné pasáže.Vřele doporučuji.

17.08.2012 5 z 5

Deníky psané v korzetu Deníky psané v korzetu Katie MacAlister

Knihu jsem dlouho scháněla, zaujal mě popis děje, ale po pravdě mě kniha trochu zklamala.Hlavní představitelka mi přišla velice zmatená a v knize se neodehrává skoro žádný děj.

17.08.2012 2 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Kniha je napínavá od začátku do konce a souhlasím, že druhý díl je napínavější než první..už se nemůžu dočkat závěru :-)

17.08.2012 5 z 5

Můj kamarád upírek Můj kamarád upírek Angela Sommer-Bodenburg

Knížka má zajímavý a napínavý děj.Vypráví o chlapci a upírkovi, kteři si k sobě hledají cestu a nakonec se z nich stanou nerozluční kamarádi.Knížka je místy doplněna i jednoduchými obrázky.Je psaná větším písmem a tak se dobře čte i mladším dětem.Vřele všem doporučuji.

17.08.2012 4 z 5