Hraběnka z Albassy

Když se na vídeňském dvoře na podzim 1898 objeví mladá komtesa z Albassy v doprovodu lorda Strongbowa, ihned o ní začnou kolovat všelijaké romantické dohady. Podle některých má být vysokého či dokonce nejvyššího původu, i když nelegitimního. Jenže kdo ve skutečnosti je tahle Christina Marie, okouzlující mladé děvče, které vyrůstalo v Irsku, na venkovském zámku v divoké, melancholické krajině v naprosté svobodě a nespoutanosti a najednou se ocitne ve dvorské atmosféře císařské Vídně?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35913/christina-marie-hrabenka-z-albassy-35913.jpg 3.918

Christina Marie 1.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Geheimnis der Gräfin von Albassy, 2003

Kniha Hraběnka z Albassy

24.02.2013

Tato kniha byla první, kterou jsem od autora četla. Samotný děj a vývoj děje mě zaujal. Kniha se velice dobře čte a určitě se bude líbit všem čtenářům, kteří mají rádi dobu císařovny Sissi plnou intrik a tajemství. Začátek je trochu zdlouhavý a je tam dost velké množství postav. Když jsem se, ale začetla začalo všechno dávat svůj smysl :-). Škoda jen, že tak špatně končí. Určitě si přečtu i další díly.

Renda
09.04.2012

Příjemné čtení do metra. Už se těším na další díl. Není to sice Merle, ale čtivé to je.

Christina Marie
29.09.2011

Jedna z nejhezčích knih, které jsem kdy četla! Opravdu mistrovský styl psaní a děj napínavý od začátku až do konce.