2368 2368 komentáře u knih

Studie kouzel Studie kouzel Maria V. Snyder

Líbí se mi jak jsou knyhy rozděleny. Druhý díl nás vezme do domoviny, seznámí s rodinou a blíže osvětlí svět kouzel. Některé pasáže jsou zdlouhavé a děj se vleče ovšem celkově se i druhý díl povedl. Příběh pokračuje už se těstím co Jelenů a Valeka čeká.

13.03.2022 4 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Zajímavý a poutavý příběh až do konce jsem netušila jak první díl skončí. Celá myšlenka se mi moc líbila a těším se na pokračování. Intriky a kouzla na každé stránce, zalíbí se všem, kteří se rádi odprostí od reality všedního dne.

16.02.2022

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Má prvotina od autorky. Kniha se dobře čte, ale jak zde již zaznělo jsou zde nemalé podobnosti s Odstíny. Celkově neurazí a určitě si přečtu i další díly jelikož mě zajímá zda mě autorka překvapí a bude víc originální.

13.02.2022 2 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Kniha se dobře čte a hlavní myšlenka je zajímavá. Něco mi tam, ale chybělo. I tak ovšem stojí za přečtení.

06.02.2022 3 z 5

Zrazená Zrazená Kiera Cass

No konečně! To už je mnohem lepší, je tu akce, má to děj a i Hollis je jiný člověk. Škoda, myslím si, ze spoustu lidí už druhý díl do ruky nevezme po přečtení prvního dílu . Jsem ráda, že jsme to udělala.

28.12.2021 4 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Upřímně, velké zklamání. Po Selekci jsme čekala více. Zklama mě hlavně Hollis, připadá mi naprosto povrchní, dětinská a neskutečně sobecká. Priheh sám o sobě není špatný, ale naprosto mě šokoval konec. To jsem nečekala.

28.12.2021 2 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Krásná knížka, napínavý příběh a kouzlení .. po dlouhé době skvěla volba !

06.01.2019 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Veliké zklamání !! první díl mě nadchnul.\druhý totálně zklamal, ani jsem nedočetla a po třetím už ani sahat nebudu. Škoda.

06.01.2019 1 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Upřímně, nic moc .. četla jsem už lepší. Chvílemi jsme měla chuť ani nedočíst :-(

06.01.2019 2 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Jako oddechové čtení možná, na mě moc přeslazené a moooc najivní. Zkusím si přečíst i jíné knihy od autorky snad budou lepší.

06.01.2019 2 z 5

Kouzelný dům Kouzelný dům Karel Josef Beneš

Knížka se mi líbila, byla to moje prní od tohoto autora. Počítala jsem s tím, že bude styl psaní odlišný od moderního a tam se mi nevadilo ani obsáhlé popisování krajiny, pocitů atd. Stojí za přečtení.

06.01.2019 3 z 5

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Opravdu zábavné čtení, rozhodně nezklama. Už se těsím na pokračování.

06.01.2019 5 z 5

Sedm dopisů z Paříže Sedm dopisů z Paříže Samantha Vérant

Kniha se velmi dobře čte, příběh se taktéž příjemné rozvíjí, ale nečekejte akci a napětí

28.10.2017 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Upřímně, velké zklamání.. První série je nejlepší.Dobře, že nejsou další díly.

22.10.2017 2 z 5

Květy na vodě Květy na vodě Kathleen E. Woodiwiss

Na začátku mě mátlo množství postav,po zatčení už to celkem šlo. Jediné co bylo dost úsměvné byl fakt,že bohatá dcerka umí vařit, uklízet, prát... Odpočinkové čtení s jasným koncem,dobře napsané, pokud se mi pod ruku dostane i další kniha od autorky určité si jí přečtu.

16.07.2017 4 z 5

Šampaňské a heřmánkový čaj Šampaňské a heřmánkový čaj Franziska Stalmann

Moje prvni kniha od autorky,docetla jsem ji,ale muj styl to neni.Hlavni hrdinka se porad hrabe v minulosti,zarli a lituje se..zaver taky nic moc.

02.04.2017 2 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Jedním slovem, škoda, čekala jsem víc. Po energické Americe a Maxonovi se slehla zem, chápu, že zde působí jako starší rodiče, ale tohle bylo snad až příliš. Ani hlavní postava princezna Eadlyn mě nijak zvlášť za srdce nechytla, pořád se jen lituje a samozřejmě až na poslední stránce jí vše dojde. Jsem zvědavá jak to dopadne, proto si přečtu i pokračování, ale první tři díly asi poslední nepřekoná .. škoda

19.03.2017 3 z 5

Lucerna v temnotě Lucerna v temnotě Deborah Lawrenson

Nechci nikoho odradit od čtení,ale pokud nemáte rádi zdlouhavý a podrobný popis okolí nebo přeskakování mezi pohledy od dvou postav,tak není kniha nic pro Vás.
Knihu jsem několikrát odložila,přesto jsem ráda,že jsem jí dočetla.Děj není nikterak složitý, vztahy jsou komplikované, jediná věc,která se mi líbila byl popis krajiny.Zkusím určitě i jinou knihu od autorky,snad bude lepší.

03.12.2016 3 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Knižku jsem si vybrala, protože jsme chtěla lehčí odpočinkové čtení na léto. Nezklama, krásně se čte a podrobný popis okolí mě hodně bavil ( krásné místo Edenbrooke :-) ) ani dějově nezaostávala. Jednu věc jí ale vytknout musím, proto jsem dala jen 4 hvězdy, proč teď všichny hlavní postavy tak sáhodlouze přemýšlí a vrtají se v pocitech ?? to je nějaká nová móda nebo jen potřebují zaplnit stránky ? víc příběhu, děje a méně myslitelů, děkuji předem !

07.09.2016 4 z 5

Atika Atika Garry Douglas Kilworth

Na knize mě nejdřív zaujala recenze a slibovaný děj, ale bohužel to není nic pro mě.Příběh byl poutavý, místy i strašidelný, ale strašně se vlekl ani jsem jí nedočetla. Možná se k ní někdy vrátím, ale spíš ne.

16.07.2016 2 z 5